Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
27. apr 2012

@twininky
já pořád odolávám,a stejně si myslím,že je to kluk 😵 ,manžel si myslí holčičku a vědí to naši,ale ty jsou tajemný 😎 a to jdeš 2.5 na screening? to je prča-to jsem byla taky na screeningu-schválně,jak budete velcí 🙂 a stěma kontrolama,to je hustýýý,já furt nic,a to zase od zaměstnavatele,nebo iniciativa sociálky?a to si to nemůžou zjistit sami?to jsi to musela objíždět ty?kde jsi vzala,že jdu na MD za 5týdnů?chodí se 6 nebo 8týdnůpřed porodem?a já mám zatím termín na 14.8 a to je od 19.6 a to je ještě kurna dlouho na neschopence ☹ a zítra mi švagrová přiveze věci z IT.já se těšíííím 😀

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerkyra
27. apr 2012

@zeina62 Ahoj,tak nam to vychazi skoro stejne,ja stimuluju od stredy,4.5.mam uz sliznice a dalsi tyden KET.Tak si muzem vzajemne drzet palce,at to konecne vyjde,MUSI

lenka20
27. apr 2012

ahojte holky, prosim vas kedy ste mali ET pri darovanych vajickach, ktory den cyklu?

brita
27. apr 2012

@lenka20 Ja som mala raz dokonca na 43, vazne 🙂

lenka20
27. apr 2012

takze nebudem rekordmanka 😝 dobre vediet 😝

anubis
27. apr 2012

@twininky
Aha,tak to jo,a tobě dělá dr.pokaždé utz?mě jo,ale jen takovej minutovej-koukne na srdíčko a dobrý...no tak to jsem zvědavá,co máš v bříšku za poklad 😀 a na koníkovi mi ukazuje termín o týden víc-25tt začínám až v úterý,a na MD se tuším chodí ve 32tt-tak to mám ještě čas,a taky netuším jak je to s dovolenou-se musím zeptat účetní 😕 a IT je Itálie a už se nemůžu dočkat 😎

anubis
27. apr 2012

@brita
Čau paní,nemělas ted mít ko?a ukázali se zajíčci?

brita
27. apr 2012

@anubis Jasne, mala som 😉 Mali sme ten morfologicky utz a vsetko mame nastastie v poriadku 😉 A cakame chlapceka a dievcatko. 😉 Zajaciky pekne vsetko ukazali 😀 Ako sa mas ty, moja? Este stale odolavas pokuseniu, ci je ufounek chlapcek alebo dievcatko?

anubis
27. apr 2012

@brita
Jééééé,ted jsem si to přečetla-holčičku a chlapečka?to je super,moc gratuluju 😀

anubis
27. apr 2012

@brita
Já furt odolávám-ale můj vnitřní pocit mi říká,že to je kluk,tak uvidíme 😀 hlavně at je v pořádku 😀 a jinak se mám dobře,včera se mi poprvé vyboulilo bříško,ale to je tou placentou ve předu 😔 a co vy,už mají bobani pěkně velkej domeček?já když do něčeho narazím,tak jsou pořád první na ráně prsa,ale bříško už je pomalu dohání 😎 a když sedím v podprdě,tak si kočinda zvykla mi sedět na prsou-má to jako lavičku 😀 😀 😀 pohodlnou 😀

brita
27. apr 2012

@anubis Dakujem. 😉 Uz citis pohyby?

anubis
27. apr 2012

@brita
Jak jsem psala,od včera se mi boulí-už bylo na čase,když je to akrobat 😀 nebo akrobatka 😀

brita
27. apr 2012

@anubis Mne hrozne narasli prsia a brusko mam uz dost velke, ale nic hrozne to nie je.Nepovedala by si, ze tam mam dve, je take normalne velke, zatial. 😉

anubis
27. apr 2012

@brita
Já se ted měřila a přes břicho mám 90cm-to se mi taky nezdá moc-ale ono to ještě přijde 😀 hlavně bud na sebe opatrná,at u tebe zajíčci zůstanou co nejdýl 😀 a už máte vybraná jména? my se asi neshodneme 😀

brita
27. apr 2012

@anubis Ja mam cez brucho 99 😉 Mena mame: Peter a Ivana 😉

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
27. apr 2012

@brita
tak to mají taky ještě minidomeček 🙂 a jména jsou po vás,nebo jak jste se na nich dohodly? u nás je to boj 😕 a ještě asi bude 😀

anubis
27. apr 2012

@twininky
Tak mu něco slib 😀 a nebo mu to dej rozkazem,at se kouká nastavit,že jsou rodiče zvědaví 😀 a to máš taky novou dovolenou od ledna?já vůbec nevěděla,že na ní mám nárok,když jsem od ledna na neschopence a tím pádem nemám odpracovanej ani jeden den 😕 ale prý jo,tak tím líp 😝

brita
27. apr 2012

@anubis Na menach sme sa dohodli akosi spontanne 😉 Nemuseli sme ani jeden s druhym bojovat. Manzel je Peter, tak to bolo jasne a na dievcatko ja som chcela najskor Sandru, ale to sa jemu moc nepacilo, tak navrhol Ivanku a to sa paci aj mne. Takze to bolo celkom jednoduche 😉 My dvaja sme take typy, ze sa vzdy akosi rychlo na vsetkom dohodneme, nastastie 😀

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
27. apr 2012

@brita
Tak to vám závidím,já jsem palice dubová a manžel začíná taky nějak si prosazovat svou 😀 ale ještě je čas ho přemluvit 😎

@twininky no ale od půlky června už budeš taky bez vycházek-tak super 😎 nééé kluka v růžovém 😀 ne,že bych byla nějaká upjatá,ale nééééé 😀

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
27. apr 2012

@twininky
Já to nechtěla napsat takhle na plno 😀 někomu růžová i sluší,i když 😀 a na co se cítíš?a co manžel?

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
27. apr 2012

@twininky
Jak jsem byla dnes na tý cukrovce,tak tam byli ještě 4 těhule a měla jsem druhá nejmenší břuch,ale tam může být rozdíl dvou týdnů,tak nevím-a neboj ono to ještě přijde 😀 je nejlepší furt nic nic a najednou bum 😀 Mě ted všichni říkaj,že už vypadám víc těhotně-doted jsem byla jako tlustá 😀 a prý rostu před očima,ale to dělají i ty prsa,už mám Déčka a za chvíli mi bude i to malý 🙄 tak moc držím palce na holčičku 😉

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
27. apr 2012

@twininky
Jako F,jako F? tak to je mazec-budeš asi mlíko prodávat do nemocnice,né 😀 😀 ? jako tak to můžu být vděčná za to mé D 😎

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre