Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

julinka87
8. okt 2012

To je fantastický!!!!! Moc Vám gratuluju 🙂
A můžu se zeptat, ve kterém ste týdnu,nebo měsíci?

adella1
8. okt 2012

@julinka87 děkuju,ale ještě nemám vyhráno,genetika a pak si snad víc oddechnu 🙂 jsem 9tt 🙂 🙂 je tam pořád trošku strach,aby bylo vše ok.

julinka87
8. okt 2012

@adella moc Vám držím pěstičky! 😉
Když jsi viděla bobísky na ultrazvuku-taky si měla jednoho bobíska menšího, nebo schovanýho? Kdy ste měli srdíčka?

zojaaa
8. okt 2012

@julinka87
No uz sa tesim a bojim....trasne som zvedava, aky budu, kolko budu vazit, hlavne aby boli zdravi.....a som zvedva, ako to budem zvladat..B-)mozno tento tyzden sa dozviem kedy to bude 🙂 mozno koncom buduceho tyzdna.......

luca77
8. okt 2012

Ahoj holky, ve čtvrtek jsem se dozvěděla, že mají pro nás dárkyni. Tak jsme rádi 😉 Přiznám se, ale trochu jsem to nezvládla a ukápla mi i slza 😒 , ale to k tomu asi patří. Myslím,že každá, která už máte nebo čekáte mimčo z DV ukápla slza. Jsme objednaní na konzultaci 16.10. do CARu, tak konečně se to zase někam pohne.
@kerkyra držím palce, ať už to vyjde! 😉

kerkyra
9. okt 2012

@luca77 gratuluju k darkyni.Ted uz to pujde rychle,uvidis.Brzy budes cekat jako ja na // 😉 .Preju hodne stesti.

kerkyra
9. okt 2012

@twininky co je s tebou,holka.Koukam,ze mas zitra termin.Nebo uz mas berusku u sebe?Doufam,ze jste v poradku.Myslim na vas 🙂 .

adella1
9. okt 2012

@julinka87 ahoj,tak já jsem byla na UZ 17den ET a bylo tam 2x projasnění,ale stéjně veliké(nepočítám den ET)a pak jsem byla24den a už byly srdíčka obě 🙂 🙂 tak když to tak počítám tak jsem byla 5tt+3dny,ale pak jsem byla opět na UZ 31den ET a to už mi Dr. napsal 7tt a obě mimuška měla 0,8mm 🙂 🙂 asi to píšou už podle UZ
jinak mi bylo dost blbě,teď už je líp 😝 🙂

adella1
9. okt 2012

@luca77 ahoj,tak to je super ať to jde vše jak po másle a krásně budeš těhotnět 🙂 jinak mi ukápla slza zrovna včera..to jsou ty hormony 😀

adella1
9. okt 2012

@julinka87 je teď se dívám, špatně jsem tam napsala velikost 8mm 🙂

julinka87
9. okt 2012

@adella1 to je supér 🙂 . Hlavně, ať ste zdravoučký a pěkně rostete 🙂 .
Mě dneska chytla šílená migréna,únava a zatím jen nevolnost,tak tak jsem v sobě udržela snídani, ale teď se na jídlo nemůžu ani podívat 😝 . Já doufám, že se zítra ukážou srdíčka..
@luca77 výborná volba 🙂 ,ať se ti s námi dobře těhotní 😉

adella1
9. okt 2012

@julinka87 tak to budu držet pěstičky ať krásně blikají 🙂 obě 🙂 🙂 a když je nevolnost je to taky dobré znamení...prý to těhotenství prosperuje,já jsem ze začátku nesnášela smrad uzeného,manželův sprcháč,pořád jsem větrala musela jsem mít čerstvý vzduch...sice i teď,ale už to není tak intenzivní 😀 jinak já se snažila i víc pít,právě kvůli bolestem hlavy a odpočívat nic mě nebavylo ☹
A jinak děkuju.Jsem zvědavá na zítřek 🙂

julinka87
9. okt 2012

Já se přiznámk, že nesnáším smrad z lednice-ať je tam cokoliv 😀 ,taky stáleotevírám okno-mám k tomu návaly horka 😝 . To jsou kombinace 😀

gammaray
9. okt 2012

@luca77 takže se to pohlo...hurá 😉 😉 a slzička,ta k tomu určo patří 😉 tak at to vše pokračuje tím správným směrem do cílové stanice.

luca77
10. okt 2012

@gammaray Doufám, že ano.Děkuji.

adella1
10. okt 2012

@julinka87 pořád nahlížím ,jak to vypadá 🙂

julinka87
10. okt 2012

Ahojky @adella1 jsem 5+5 zatím nemáme srdíčka-je brzy,dneska na ultrazvuku byly dva žloutkové váčky 🙂 . Doufám, že příště už budou srdíčka 🙂 . Mimískové se drží oba a zatím se vyvíjí. 🙂

adella1
11. okt 2012

@julinka87 jéé tak to je super,příště už budou srdíčka 🙂 🙂 tak bobánci se drží oba dva ,nádhera mám radost..další dvojčátka 😀 😀

mimave
11. okt 2012

dievcata rozhodla som sa darovat vajicka, ak niektora mate zaujem vraj to funguje tak ze ked privediete darkinu, dostanete sa vpred na zozname, kludne mi napiste spravu, pekny den

kerkyra
11. okt 2012

Ahoj holcicky,zitra jsem 14dni po ET.Konecne se dozvim vysledek.Rano jdu na krev,tak drzte pesti pro stesti 🙂 .

adella1
12. okt 2012

@kerkyra držím pěstičky 🙂 🙂

anubis
12. okt 2012

@kerkyra
Tě obdivuji,že jsi to vydržela až ma krev,moc na tebe myslím a držím všechny palce co mám 😵 😵 😵 koukej hned napsat(pochlubit se) 😵

anubis
12. okt 2012

@twininky
Každý den sem chodím kontrolovat,jestli už ses ozvala....a ty pořád nic ☹ koukej to brzo napravit 🙂

julinka87
12. okt 2012

Kerky moc držím na dnešek pěsti,písni, jak jsi dopadla 🙂

kerkyra
12. okt 2012

14dni po ET 2embryi hcg 83,takze nic moc.Za tyden jdu zas na krev,jestli bude tehotenstvi prosperovat.Ani nevim,jestli se muzu radovat.

adella1
12. okt 2012

@kerkyra tak ztraceno není nic,vypadá to na jednoho bobíska a někomu se to takhle pomalu taky rozjíždělo 🙂 musíš věřit,

adella1
12. okt 2012

@kerkyra držím pěstičky 🙂 🙂

julinka87
12. okt 2012

@kerkyra já taky moc držím pěstičky-určitě se jeden brouček zakousne 🙂 😉

kerkyra
12. okt 2012

@julinka87
@adella1
dekuju za podporu.Budu verit a odpocivat.Vic udelat nemuzu 😉

slavka_2012
12. okt 2012

@kerkyra silno drzim palce aby hcg stupalo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre