Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

kerkyra
28. okt 2012

@zeina62 Jé,já mám takovou radost,moc ti to přeju.Nebudou tam dvě,když už máš 8.den tak pěknou čárku,žádnýho ducha?Uvidíš,že tentokrát nám to oboum dobře dopadne a dočkáme se miminek 😵

adella1
28. okt 2012

@zeina62 veliká gratulace 🙂 na 8 den moc hezká čárečka 😀 já měla 7 den čárečku

zeina62
28. okt 2012

@adella1 dakujeem, dufam ze to bude silnejsie a silnejsie🙂

zeina62
28. okt 2012

@kerkyra aj ja som bola prekvapena normalne som sa musela opytat samu seba ci sa mi nesniva 🙂 tento krat nam to uz vyde uvidis, uz sme sa dost natrapili!!

julinka87
28. okt 2012

vzeina62 potichoučku gratuluju 😉

anubis
28. okt 2012

@zeina62
Jéééé,je to tam 😵 moc gratuluju 😵

zeina62
28. okt 2012

@anubis dakujeeeem dufam ze ma stastie neopusti

sambuca
28. okt 2012

@zeina62 Ahojky, no co to vidí oči mé... !!! Gratulace obrovitánská.. snad Tě budu následovat, už mě svrbí ruce na testování!

zeina62
28. okt 2012

@sambuca dakujeem, ja som si povedala ze uz testnem taky vnutorny hlas sa vo mne ozval ze uz je ten pravy cas 🙂

zeina62
28. okt 2012

@julinka87 dakujeem 🙂

evulatko
28. okt 2012

@zeina62, moc gratuluji, carka je primo luxusni🙂)))

zeina62
28. okt 2012

@evulatko dakujeeeem si ma rozosmiala🙂 pekne slovo si vybrala🙂

rosalu
28. okt 2012

@zeina62 veliká gratulace mamino 😉

zeina62
28. okt 2012

@rosalu dakujeeeem ste vsetky velmi zlate

staga
28. okt 2012

@zeina62 aj ja sa pridavam ku gratulacii 🙂 a kolko ti vkladali? a mala si PN

zeina62
29. okt 2012

@staga dakujeeem vkladali mi dva, ja nepracujem ja som doma,ale snazila som sa zit normalne nie lezat

kerkyra
29. okt 2012

@zeina62 dobre rano,koukam,ze taky nemuzes spat.Ja se budim pred 4.a pak usinam az odpoledne 🙂.Jeste ze mam PN,v praci bych nezvladala.Od vcera zas slabounce krvacim 😠 ,teda jen na toaletaku,na slipovce nic.Pekne me to nervuje.Nastesti carka na testu furt sili.Doufam,ze zitra Dr.uz neco na uz uvidi 😉 .Ty jdes jdy na krev?

zeina62
29. okt 2012

@kerkyra dobre ranko, no nemozem spat sa pravidelne budim aj ja o stvrtej ☹ asi ten posun casu na zimneho ma ovplyvnuje ☹ nebojsa vsetko bude ok len ta mimi trochu chce trapit ale bude vsetko ok

sambuca
29. okt 2012

Ahoj holky, vy jste teda ranni ptacatka 🙂 ja byla v Ikemu na hematologii a ted se chystam se odmenit nakupama na Arkadach. Musim nejak zamestnat hlavu, jinak bych uz testila! Myslite ze zitra rano je hodne brzo? Budu 6.den po ET.. Sem jelito, co? 😀

julinka87
29. okt 2012

@sambuca Ahoj Sabinko 🙂
S testěním tě naprosto chápu,taky jsem myslela, jak vydržím a testila jsem už 6 den a byl tam duch 😵
Držím palce-pěkně ti to utíká 🙂
Proč jsi byla v IKEMU na hematologii?

sambuca
29. okt 2012

@julinka87 aahojky Juliiii, 🙂 prosim Te ja se tam lecim kvuli tomu Leidenu a dalsim 3 mutacim! Mudr me chtela videt kvuli tem hormonum co do sebe peru!! Odpo mi zavola vysledky, pokud pry otehotnim, tak budu jezdit kazdych 14 dni.. A mela si toho ducha do limitu? A testovala si 10 testem? Bojim se ze kdyz testnu zitra a nic tam nebude, tak budu hrozne zklamana! Je to boj..

kerkyra
29. okt 2012

@sambuca ja bych s testem radsi pockala.6.den mi pripada opravdu brzy.Ja mela pidi ducha 8.den.Chapu,jak je to cekani hrozny,ale abys nebyla zbytecne zklamana a carka se neobjevila az pozdeji.Ja zacinam spinit cim dal vic,musela jsem do mesta a pekne se to rozjelo.Je to teda spis do hneda a sem tam cervena zilka.Tak ted lezim s nohama nahore;davam si ascorutin a citrony,doufam,ze to bude jen nejaky maly hematom.Zitra jdu na utz,tak uvidim.Jsem z toho spatna...

sambuca
29. okt 2012

@kerkyra Ahoj Kerky, kocko ty si teda uzivas.. Mimis pekne zlobi vid? Tak lez a nic nedelej, jsem fakt zvedava co ti v caru reknou!! Jinak to moje testovani je brzo ja vim, snad se udrzim aspon do stredy!!

julinka87
29. okt 2012

@sambuca Sabinko pevnou vůli-testíkovala jsem testíkem s citlivostí 10.
@kerkyra držím pěsti-bude to určitě jen hematom, ale povim ti Kerky, že nervy jsou to pořádný!!
@zeina62 kočičko já jsem to s tím spaním měla stejně, jako ty, byla jsem čilá pravidelně každý den od půl třetí ráno 😀
Za to ted nejsem schopná zvládnout pomalu nic, včera jsme byli s Manžou v Hornbachu a pak se najíst a tak mě to vyčerpalo, že jsem to odpoledne na 1,5 hodiny zalomila 😀

zeina62
29. okt 2012

@kerkyra boze dufam ze nic vazne to neni!! myslim na teba

kerkyra
29. okt 2012

@zeina62 @julinka87 @sambuca
holky mam fakt strach zacala jsem krvacet,volala jsem do car.Dr.mi rek,at jsem v klidu a kdyby prisli bolesti,at hned jedu k nim.Jinak rano na utz a krev.Co mi to to miminko dela?Vzdyt ja se na nej tak tesim...

kerkyra
29. okt 2012

@anubis ty mas zkusenost s hematomem?Melas taky nacervenalou krev s tmave cervenou srazeninou?Porad doufam v to a ne v neco horsiho.

sambuca
29. okt 2012

@kerkyra beruško drž se, lež a nic nedělej!!! Hele moje kamarádka dělá sestřičku v Gennetu a říkala jsem jí o Julince87 jak měla hematom a krvácela a byla na pohotovosti a ona mi říkala, že kdyby se mi to taky stalo ať neplaším, že je to po IVF a obzvlášť u darovaných vajíček opravdu častý jev! Že to má každá druhá holka u nich, tak prosím Tě neplaš a pokus se vydržet do rána.. vím že se to hezky říká, ale nic jiného Ti kočko nezbyde! Máš doma chlapa, není třeba v práci? Pokud jo, klidně bych se zbalila a jela na pohotovost, vezmou Ti krev a udělají UTZ a případně Tě napíchají na zastavení krvácení.. Asi bych nečekala, ale to je na Tobě! Krvácíš hodně? A barva té krve?

staga
29. okt 2012

@sambuca
@zeina62
@kerkyra
@julinka87
baby a mali ste predlzenu kultivaciu??? a davali ste si vlozit 2 embryjka 😀 ja neviem kolko si mam dat vlozit ☹ chcem iba jedno babo(vela dovodov) ale bojim sa ze ked si dam iba jedno, neuhniezdi sa a nebudem mat nic, neviem ☹

sambuca
29. okt 2012

@staga ahojky, já mám v bříšku 2 blastocysty po 5ti denní kultivaci. Taky bych chtěla 1 miminko, ale už toho mám za sebou tolik, že raději dvojčata, než žádné miminko, takže u mě to bylo o srovnání si priorit.. ale počítej s tím, že u 2 embryí je opravdu větší šance na úspěch. V tomhle Ti málo kdo může poradit, je to Tvoje tělo a budou to případně i Tvoje děti, takže dobře rozmýšlej.. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre