Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

julinka87
9. nov 2012

@zeina62 hodně štěstíčka na dnešní den!! 😉

sambuca
9. nov 2012

@julinka87 Ahojky Julíí, tak se musím pochlubit, nevydržela jsem to a alespoň místo UTZ jsem skočila na krev jako samoplátce a výsledek je 5 450 mIU/ml, což by odpovídalo jednomu prckovi když si vynásobim poslední odběr 1197 v pondělí, u dvou by to asi bylo víc, ne? Nebo pamatuješ si druhej odběr kolik si měla? Sem hrozná co.. 😀 😀

sambuca
9. nov 2012

@kerkyra díky za povzbuzení kerky 🙂 už jsem se stím smířila a alespon si zašla na krev, výsledek 5 450 a to jsem 16 den po ET, takže snad dobrý.. A co ty, jak Ti je, hojí se vše dobře?

julinka87
9. nov 2012

@sambuca-Ahoj Sabí 🙂 páni to je cifra!!!!! To budou dvojky!!!!! 😀 😀 Supéééér!!!!
Sabinko já jsem byla na krvi jen jednou-podruhý mi řekli, že už to neni nutný!! Teda to jsou super zprávy! 🙂 Mám velkou radost!! 🙂

kerkyra
9. nov 2012

@sambuca HCG mas nadherny,dvojcatka bych nevylucovala 😀.Citim se celkem dobre,zevni rany po laparce jsou zahojene,doufam,ze je vse ok i uvnitr.Obcas me boli na prave strane-tam jsem mela embryo,tak je to jeste asi pohmozdeny od laparoskopu.Taky se jeste docistuju,snad budu za tyden v poradku a zacnem s dr. resit KET.Uz se nemuzu dockat,az budu zas cela nervizni cekat na testiky 😉
@zeina62 kdepak se toulas? Pekne me napinas .Moc se tesim na dobre zpravy 🙂

sambuca
9. nov 2012

@julinka87 fakt jo? Myslíš že jsou to dvojky, jo? No to teda potěš, já už sem si říkala, že to je přesně 2x zvýšení o dvojnásobek a něco málo k tomu, tak že to je jeden prcek.. no tak to jsem napnutá jako špagát. Je pravda, že podle toho co píšou holky jinde na forech, tak je to dost no.. týý jo, tak mám zase nad čím uvažovat! 😀 😀

A jak pak je tobě Julinko? Už se kulatíš?

sambuca
9. nov 2012

@kerkyra sem moc ráda, že to bereš takhle bojovně a koukáš kupředu!! To je moc dobřě, s takovou můžeš jedině vyhrááát!! Myslíš že bys mohla stimulovat na Ketík už od další MS?

kerkyra
9. nov 2012

@sambuca Ono to jinak nejde.To vis,ze jsem si pobrecela,ale to bych se zcvokla,nezacit zas bojovat.dr.mi ket slibil co nejdriv.Ted menstruuju po vysazeni leku.pak zas musim nasadit estrofem a utrogestan a jeste jednou odmenstruovat(normalne uz ms vubec nemam),dr rikal,ze ten cyklus bychom zkratily tak na 3tydny a pak ket.Tak na zacatku prosince uz bych snad mohla jit na transfer 🙂

sambuca
9. nov 2012

@kerkyra supééér, takže bys mohla mít krásné překvapení pod stromeček!!! 🙂 Ideální načasování 😀

julinka87
9. nov 2012

@sambuca-Sabinko zatím se moc nekulatím, ale je pravda, že břicho se rozrůstá,boky a pak ty prsa 😀
Před chvílí jsem si po večeři skočila pro červenou řepu a půlku jsem jí snědla a schutí vypila půlku láku-no pěkně to začíná 😀
@kerkyra-jsi vážně statečná! Klobouk dole! 🙂

zeina62
9. nov 2012

ahojte dievcata tak akurat som dosla domov a som naj naj stastnejsia na svete , mame dva gestacne vaky, budeme mat dvojcata 🙂)))))))))

evulatko
9. nov 2012

@zeina62, to je uzasne, mooooc gratuluji🙂))

kerkyra
9. nov 2012

@zeina62 jeee to mam s tebou dvojnasobnou radost 😉 ,gratuluju.Moc ti to preju,zaslouzis si to po tech trapenich.

zeina62
9. nov 2012

dakujem velmi pekne baby aj vam prajem vsetkym aby sa vam splnili vsetky vase tuzby a aby ste dosli k vytuzenemu cielu 🙂

adella1
9. nov 2012

@zeina62 blahopřeju,super 🙂 jen ať krásně rostou 😀

sambuca
9. nov 2012

@zeina62 supééér!!! Gratulace obrovská!!!! 😀 😀

sambuca
9. nov 2012

@zeina62 a máš fotečku miminek? Týý jo, právě si mě ujistila, že asi budu mít taky dvojičky, když si měla 10. den 298,1 hcg a já 12. den 1197, a i přes to čekáš dvojčátka! Můj předpoklad byl, že budete mít jedno miminko.. kdy máte další UTZ? To už by měla být vidět srdíčka, viď?

staga
9. nov 2012

@zeina62 to je super, moc moc gratulujem 🙂

luca77
9. nov 2012

@zeina62 super, moc gratuluji 😉

zeina62
10. nov 2012

@sambuca ahoooj, aj ja sa tomu vsetkemu divim ale som rada ze to takto dopadlo🙂 dalsi ultravuk by mal byt koncom buduceho tyzdna, fotecku mam ale nemam ju este oskenovanu, tak v priebohu dnes alebo zajtra ju oskenujem a dam 🙂 a aj tebe drzim palce, len aby si nemala aj trojcata 🙂))))

julinka87
10. nov 2012

@zeina62 to je paráda moc blahopřeju a přeju pohodové těhotenství 😵 😵

sambuca
10. nov 2012

@zeina62 prosim Tě nestraš..!! 😀 😀 😀 Trojčata to už je fakt masakr...!

sambuca
10. nov 2012

Holky lezim v nemocnici :( krvacim a jdou ze me cucky! Na UTZ je jedna dutinka s naznakem embrya.. Lezim, brecim a cekam na HCG. Strase mne kyretazi, ale nenecham se!! Pockam do zitra..

kerkyra
10. nov 2012

@sambuca Zlaticko, musis byt silna,treba odchazi dvojcatko a jedno miminko zustava.Urcite to tak bude.Nespechej na revizi.Pockej na hcg a jeste zitra dalsi hcg,abys videla,jestli dal stoupa.Drzim vsecko,co muzu,nesmis mit takovou smulu,tu uz jsem si vybrala ja.Urcite to dobre dopadne 😉 ,neboj.

julinka87
10. nov 2012

@sambuca Sabinko kočičko posílám ti hodně hodně síly a pořádné objetí!!! Neplakej kočičko-jedno miminečko se drží, a bude se držet zuby nehty. Sabinko nebereš náhodou fraxiparin? Nebo anopyrin? Mohlo by to být i z toho-já jsem s tím skončila taky v 6 týdnu na pohotovosti. Kyretáž v žádným případě!! Tím ty svině arogantní strašili i mě-beruško moc na tebe myslím!! Drž se!! Neboj se bude to dobrý!!

sambuca
10. nov 2012

@julinka87
@kerkyra holky moc dekuju!! Uz me prijali na 6ti nedeli, hcg vcera odpoledne 5450 a dnes 7550 a ta ukrajinska doktorka co me prijimala mi rekla, ze je to malo!! To mi prijde v pohode, ne? Pichli mi Agolutin a musim cekat, nic vic nezmuzu! Holky myslite, ze kdyby odeslo 1 mimco, ze by po nem nebyl videt aspon vacek? Byl tam jeden docela velkej a v nem naznak embrya, a doktorka mi rekla, ze to potracim a smidra!! Dost me boli bricho, ale krvaceni ustava.. Tak snad!

kerkyra
10. nov 2012

@sambuca hcg je myslim akorat,uvidis zitra,melo by byt aspon10000.S tim embryem si nejsem jista,ale myslim ze kdyby jedno odeslo,tak odejde cele i s vackem.Prazdny vacek je,kdyz se embryjko nevyviji.Hlavne,ze uz krvaceni ustava.To je dobre znameni.Zkus se na zitrek aspon trochu vyspat,at mas silu a mimi muze zabojovat.Hlavne to chce klid.Na dr. se vykasli,je to urcite zamindrakovana krava.Pockej na nazor dalsiho lekare.Moc na tebe myslim.BOJUJ!

julinka87
10. nov 2012

@sambuca Sabinko, i kdyby se drželo jedno miminko, mně to HCG nepřijde nízké. Taky si myslím, jako Kerky, že bude doktorka zamindrákovaná-v tomhle mě ty doktoři s prominutím serou, že nás hažou do jednoho pytle a neví, jak je pro nás těhotenství vymodlené!! To je moc dobře, že krvácení ustává-Sabinko hematom se ti třeba neudělal? Já to měla z hematomu a na začátku těhu se to stává.. Spousta holčin po IVF měla hematom. Sabinko stím váčkem taky nevím-jak jsem ted byla na ultrazvuku, tak tam mám vidět pořád hematom-naštěstí nekrvácím a je vidět asi ten váček, nebo něco malého-to je zanikající dvojče-doktor mi řekl, že to ustupuje k dutině břišní a že se to postupně vstřebá..
Moc na Tebe myslím!!

sambuca
10. nov 2012

@julinka87 julinko hematom bylo to prvni co me napadlo, dokonce jsem na tom utz videla takovej flek vedle miminka, ale ta pipina jen zvejkala a nic mi nerekla! Jeste sem ji rikala, jestli to neni hematom, ze si picham clexane a ona mi ani neodpovedela. Uz skoro vubec nekrvacim, sem tam kapka.. Pokud bych potratila, tak budu krvacet furt ne? Ach jo, uvidim rano co krev a napisu.

sonka43
10. nov 2012

krvacala by si a mala by si hrozne krce...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre