Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

majka43
12. sep 2013

@stastenka42 Tak jsem poslala jednu zprávu sobě, místo tobě.

stastenka42
12. sep 2013

@majka43 Ano mavam aj take,niekedy s takymi akoze hnedymi vlasocnicami akoby nejakymi zbytkami z natravenej krvi....nie urcite to neprezeniem,davam si velky pozor🙂len musím aj nakup urobit a aj ked mm ide a kupi co chcem tak aj tak kupi ine...ved to poznas...

stastenka42
12. sep 2013

@majka43 daj si tt do profilu nech pekne vidime ako ti to rastie😀

majka43
12. sep 2013

@stastenka42 No ty tu vlásečničku jsem měla taky, tak jsem ráda, že to je v pořádku.

majka43
12. sep 2013

@majka43 a kde to mám dát? To jsem ještě nikdy nedělala.

majka43
12. sep 2013

@stastenka42 Zase jsem to poslala sobě, mě asi hrabe

stastenka42
12. sep 2013

@majka43 no super mamina 8tt....kludne si to posielaj,ja si to precitam😀😀😀

megie4
12. sep 2013

Holky,těhu průkazka se dostává až okolo 12tého týdne,že?Ptal se mě manžel a já popravdě ani pořádně nevím.Každý doktor ji dává jinak. 😅

majka43
12. sep 2013

@megie4 To já nevím, ale myslím, že ti jí vystaví až tvůj gyndař.

majka43
12. sep 2013

@stastenka42 Myslíš, že mám ten ascorutin jíst pořád, nebo ho mám vysadit, když už nešpiním?

stastenka42
12. sep 2013

@megie4 preukaz ti vystavi tvoj gyndos po potvrdeni srdiecka...ja som mala hned,ale zalezi od kazdeho gyndosa..

stastenka42
12. sep 2013

@majka43 kludne ho ber dalej,je to aj na spevnenie stien cievok aby nepraskali...ja by som ho brala do dalsej kontroly..teraz sa tvori placenta,tak cievy budu napate a prekrvene,aby sa ti nestalo to co mne...mne popraskali a urobil sa mi hematom...Takze radsej papaj,to ti neublizi ani babatku...po 12 tyzdni sa aj tak skoro vsetky lieky vysadzaju...

misha83
12. sep 2013

@megie4 ja ji dostala v osmem tydnu 🙂 .

majka43
13. sep 2013

Ahoj holky jak se máte?

stastenka42
13. sep 2013

dobre ranko maminky 😀 😀 😀 je všetko ako ma byt ? dufam že ano ,a hlavne baby dnes je PIATOK13 😀 😀 😀 😀 dnes som si vyrazila rano k lekarke na EKG a aj tam maju dnes pre istotu volno...tak si davajte pozor na seba a na miminka 😀 😀 😀 @kikacka chytaj tehuvirusiky ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

majka43
13. sep 2013

@stastenka42 já zatím od rána v pohodě i když je třináctého, ale už teda budu na sebe dávat pozor.

majka43
13. sep 2013

@megie4 napjatě čekáme, piš jak jsi dopadla?

majka43
13. sep 2013

@kikacka a jak ty? Taky ti pro jistotu posílám TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTttt

megie4
13. sep 2013

Ahoj kočky.Tak jsme dopadli prozatím výborně. 😀 Ve zprávě je psáno,že jsme 5+2,ale já si myslím,že 5+4.Odpovídáme podle utz 5+3 a pan doktor říkal,že už vidí i náznak srdíčka,ale já,že to ještě moc neuvidím.Je to na první fotečce ta šipka.Na kontrolu za 14 dní a to už prý dostanu průkazku a budou mi dělat odběry na prvotrimestrální screening.A dvojčátka nebudou,je tam jeden,ale už teď ho milujeme nade vše. 😀 To zas bude dlooooooooooooooouhýýýýýýýých 14 dní...... 😅 😅

majka43
13. sep 2013

@megie4 Krásný, za čtrnáct dní bude bouchat jako zvon. Já pojedu na UZ za 10 dní, taky už se nemůžu dočkat a když bude všechno v pořádku, tak mě prý předá na gyndu, tak pak by ta průkajda taky už mohla být.

stastenka42
13. sep 2013

@megie4 no Nadhera😀😀😀😀😀 super mamco😀😀😀😀 to ubehne jak nic...ja mam tiež dlouhe dva do prveho trimestrialneho screeningu....

rokytka11
13. sep 2013

@megie4 já už od rána nakukuji a je to konečně tady 😎 😎 😎 😀 😉 😉 SUPEEEEEEEEEEEEEEEER.

misha83
13. sep 2013

@megie4 obroooovska gratulace 🙂 .

kikacka
13. sep 2013

Ahoj holky !
@majka43 a @stastenka42 děvčátka moc díky těhusy virusy 🙂)

@megie4 Ode mě také velká gratulace ! Krása! Kéž bch měla za 3 týdny taky takový krázný obrázek 🙂)

megie4
13. sep 2013

@misha83 Děkuju 🙂 🙂

megie4
13. sep 2013

@kikacka Děkuju moc a určitě budeš mít i ty takovou fotečku,držím palečky!!! 😉 🙂 A myslím,že i já už ti mohu posílat těhuvirusíky 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

megie4
13. sep 2013

@rokytka11 Že jo? 😀 Já jsem šťastná jak blecha!!!! 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

megie4
13. sep 2013

@stastenka42
@majka43 Děkuju holky.I za vaší podporu,moc mi pomáháte. 😉 🙂 🙂

stastenka42
13. sep 2013

Tesim sa ze sme to tu takto pekne rozbehli😀😀😀to bude deticiek😀😀😀

misha83
13. sep 2013

Holky ja vam to vsem tak moc preju. Je to krasny pocit. Nikdy jsem si nemyslela, ze si tehotenstvi budu tolik uzivat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre