Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

misha83
4. okt 2013

@stastenka42 jee, tak to moc drzim pesti at zadny prenascan neni potreba. Urcite to dopadne na jednicku. 🙂

danaho
4. okt 2013

Ahoj holky, tak jsme si dneska sedli s přítelem a udělali jsme vážné rozhodnutí. Pokud se poslední KET s naším embryem nepovede,tak už se nebudeme trápit a půjdeme do IVF s dárkyní. Hrozně mě překvapila jeho reakce, když mi řekl,že udělá všechno pro to abych byla šťastná a nechce abych se trápila při stimulacích a že miminko odnosím a bude naše. Takhle příznivou první reakci jsem ani nečekala. A to je to někdy fakt ješitnej chlap 🙂 Holky jak dlouho jste čekali na dárkyni?

misha83
4. okt 2013

@danaho gratuluji k rozhodnuti. 🙂 My meli darkyni vicemene hned 🙂 .

majka43
4. okt 2013

@danaho Správné rozhodnutí. Gratuluju.

majka43
4. okt 2013

@stastenka42 Ne vegan, ale holka.

misha83
4. okt 2013

@stastenka42 ja to tak mela dlouho, nemohla jsem maso videt, ale ted uz je to ok. Ale treba se sunkou a jinyma uzeninama je od okamziku otehotneni konec ☹ .

misha83
4. okt 2013

@majka43 no u nas to je kluk 🙂 .

stastenka42
4. okt 2013

No ani ja nemusim uz ziadne udeniny..ale na zaciatku som papala vela sunky,slaniny,klobasy...taky mesiac nic..ja mam tiež tusaka ze chlapec..sice radsej dievca ale inac je nam to uplne jedno,hlavne nech je miminecko zdrave😀😀😀

kikacka
6. okt 2013

Ahoj holky, jdu vás pozdravit. Trochu jsem to tady procitala, protože jsem tu nejakou chvilku nebyla a videla ty vase pekný pupky 🙂)).
Chci vám poreferovat, že jsem byla tento týden na konzultaci v Gennetu. Tak si dám do konce roku oraz. Na vlastní žádost, Chci se dát trochu do pohody.Máme ještě jednu zmrzlinku, tak bych to zkusila někdy v únor - březen. Předtím paní doktorka ještě chce, abych sla na hysteroskopii a príště si budu taky píchat injekce na ředění krve, jako tady má většina z vás. Ptala jsem se na ten Prednison, tak prý je dostačující brát ho 1 měsíc před. To špinění po transferu viděla pozitivně, jako zahnizdování, ale prý potom byla nějaká zrada a myslí, že pomůžou ty injekce. Až já půjdu na KET, tak vy už tady všechny budete rodit a mít mimča 🙂) Paní doktorka mě docela povzbudila. Prý to nemám vzdávat, věří, že příště to klapne

majka43
6. okt 2013

@kikacka Já tomu věřím taky, budeme tady s tebou.

misha83
6. okt 2013

@stastenka42 ja jsem od zacatku vedela, ze to bude chlapecek a isi ho prala 🙂 . Jeste nez jsem otehotnela, tak jsem rikala, ze mi je chlapecku lito, protoze kazdy chce vic holcicky, takze ja si budu prat kluka. Ale jinak mi to bylo uplne jedno.
@kikacka to vypada jako moc fajn plan. Drzim silne pesti at i ty se tu v pristim roce chlubis briskem 🙂 .

rokytka11
6. okt 2013

Ahoj holky, všem přeju hezkou neděli. Já dnes testla jen aby řeč nestála, testíky koupené tak je přeci nevyhodím. Dnes už testovací čárka trumfla kontrolní 😎 jo a včera mi bylo už docela dost blbě od žaludku ale dneska zase pohoda.

rokytka11
6. okt 2013

@kikacka ja jsem to loni měla uplne stejně. Pátý transfer bez uzpěchu a tak jsem si dala roční pauzu, vše hodila zahlavu, mezitím si našla novou práci, byla na super dovolené a před měsícem na to najela odpočatá znovu.

rokytka11
6. okt 2013

@misha83 já chci taky více kluka než holku, ale beru všechno 😀 .

rokytka11
6. okt 2013

@stastenka42 tak to já zase chutě mám úplně stejný jako před těhulkováním, v této oblasti u mne žádná změna. Chutná mi pořád stejně.

stastenka42
6. okt 2013

@rokytka11
@misha83 ja beriem vsetko hlavne nech je miminecko zdrave...ale nemozem si pomoct myslim ze to bude chalanisko🙂🙂🙂 mozno na dalsej kontrole uz budeme vediet co cakame...to bude 16tt tak ak nebude hrat fotbal uvidíme😀😀😀

stastenka42
6. okt 2013

@

stastenka42
6. okt 2013

@kikacka Zlaticko urcite to dobre dopadne,uvidis😀😀😀

rokytka11
6. okt 2013

Holky, tak jsem si hodila do profilu podle těhu kalkulačky předpokládaný TP. Snad jsem to nezakřikla 😎 ale vypadá to to tam tak krásně 😔 Vždy jsem tu holčinám záviděla že už jim to tam počítá týdny 😎 . Tak co ikdyby to nemělo vyjít, teď těhulka jsem tak si třebas jen pár týdnů užiju se vším všudy, ne? 😎

majka43
6. okt 2013

@rokytka11 Taky jsem se bála si to tam dát, že mě to přinese smůlu, ale musím zaklepat, zatím dobrý.
Dneska mě berou pěkně křeče do břicha, ale snad to nic nebude.

majka43
6. okt 2013

@rokytka11 To jsi až měsíc a půl za mnou? To mě nepřijde, že jsem tak dlouho těhu????

majka43
6. okt 2013

@rokytka11 A přesně dva měsíce za šťastenkou, obě 15tého.

rokytka11
6. okt 2013

@majka43 ono jim to tady špatně počítá. Já mám TP 8.6. ale když si to tam dám tak mi to hlásí 6 TT a já jsem teprve 5 +1. Tak jsem posunula v profilu o týden TP aby týdny odpovídaly skutečnosti.
Takže oficiální TP mám 8.6.2014 😎

majka43
6. okt 2013

@rokytka11 To je dobře, protože jsi už v šestým týdnu. 5+1 je šestý týden a ne pátý, tak si to zase předělej.

majka43
6. okt 2013

@rokytka11 Já jsem dneska 10+4 a taky tam mám, že jsem v jedenáctým týdnu.

rokytka11
6. okt 2013

@majka43 to fakt? Aha tak já to peláším předělat.

rokytka11
6. okt 2013

@majka43 tak jsem to opravila. nechce se mi věřit že jsem 6 TT. Koukám furt na to a připadá mi jako by to patřilo někomu jinému, no prostě mazec, ale krásný 😀

majka43
6. okt 2013

@rokytka11 No vidíš, tak je to dobře 😉 😉 😉

stastenka42
6. okt 2013

@rokytka11 dobre ti to pocita,pretoze ako nahle ti nabehlo 5+1 tak to si uz zacala 6tyzden😀😀😀tak sa to rata...ked dokoncis a budes 6+1 tak uz si 7tt ...chapes? A neboj co sa ma stat sa stane ci si si zadala alebo nezadala do profilu...urcite robis vsetko preto aby bolo vsetko ok...
@majka43 tak ja neviem ale ja mam to iste...od vcera ma boli brusko..ale ako keby cele,myslim ze sa drobcek roztahuje😀😀😀

majka43
6. okt 2013

@rokytka11 Mě se tam líbí, jak to počítá dny do porodu, dneska to mám za 207.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre