Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

sweetest
12. nov 2013

@stastenka42 No to tedy....úžasně s emi ulevilo, bříško přestalo bolet a teď už na mě není vůbec to těhu vidět 😀 😀 , když splasklo narvanými střevy 😉

misha83
12. nov 2013

@majka43 jeee, tak mozna posila itebe, alemy jsme byli naspecialnim vysetrenim s prckem. Jinak holky dnesni vahovy odhad 3200g, budememit obrika 😀 .

majka43
12. nov 2013

@misha83 No nechám se překvapit.

ed13
12. nov 2013

ahoj holky, ve čtvrtek jdu na transfer embryí z darovaných oocytů...jsem pěkně nervozní...

majka43
12. nov 2013

@ed13 Nemusíš být. Letos je dobrý rok, skoro samý těhulky.

misha83
12. nov 2013

@ed13 hodne stesti 🙂 .

stastenka42
12. nov 2013

@ed13 vela stastia😉

sweetest
13. nov 2013

@stastenka42
@misha83
@majka43
Ahoj moje těhulky 😅
Tak jsem se právě vrátila z poradny...brala mi sestra krev a dr. dával žádanku na předoperační vyšetření. Takže příští čt 21. 11. nástup do Sanusu HK, kde mi dr. udělá cerkláž čípku. Pokud bude vše ok, pustí mě druhý den, pokud ne...pobudu si 😉 O tomhle zákroku vím už nějakou dobu, takže mě to ani nevzrušuje...s první dcerou jsme ho měla také 🙂 Jinak je mi báječně, zatím jsem přibrala 1,9kg, což je paráda....tak doufám, že se to nezvrtne 😀 😀 😀
Přeji krásnou středu!!! 😵 😵 😵 😵

stastenka42
13. nov 2013

@sweetest super😀😀😀budeme na teba mysliet a drzat palceky...a vies kolko ich bude ked to vynasobis dvomi😉😉 ja som pribrala 8kg☹☹ ale nieje to na mne moc vidno...sa utesujem:-P:-P

misha83
13. nov 2013

@sweetest tak hlavne at te to moc neboli a je vse v poradku! Ja nejvic pribrala az od konce 7. mesice.

stastenka42
13. nov 2013

Pre našu lasku....akcia, tak nekup to:-P:-P

sweetest
13. nov 2013

@misha83 Děkuji!! To také doufám, že to nebude moc bolet 😉 Tuhle info už můj mozek za těch 20let zapomněl, jak to bylo tenkrát 😀

kvetoslava78
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stastenka42
14. nov 2013

@kvetoslava78 neboj je to uplne ine ako na SK,bohuzial..ja som bola v Reprofite v Brne..uzasny pristup..pozri si ich stranku vyber lekara,napis svoj problem a dohodnete konzultaciu,prva navsteva a povie ti vsetko,manzovi zoberu spermosky,teba mozno pozrie,navrhne co a ako,vypisete dotaznik,povie ti predbežnu sumu..druha navsteva v den odberu vajicok darkyne,mm odovzda materiál..potom si len volas kolko mate embryji..tretia navsteva je den vkladu ked si ides pre miminecko😉 kontrolu sliznice ti urobi tvoj gyndos,ty ju len nahlasis doktorovi..vsetko ostatne riesis emailom,cokolvek,neboj sa spytat na vsetko ti odpovie..plati sa po vklade..😉na darkynu sme cakali dva mesiace..

stastenka42
14. nov 2013

@sweetest
@misha83
@majka43 mile tehulky chcela som sa pochvalit..my uz kopkame🙂🙂🙂🙂v sobotu nam zacalo take šteklenie a postupne sa to zosiluje..nebola som si ista ale od vcera uz Ano😀 vecer si malinka robila žurku a dnes doobeda znovu....tešiim

sweetest
14. nov 2013

@stastenka42 Grtauluji! Však už měla na čase 😀 😀 😀 😀 😀 😀

stastenka42
14. nov 2013

@sweetest to ano..asi bude po tatínkovi,ten má stale čas...

misha83
14. nov 2013

@stastenka42 nadhera, sikulka 🙂 .

laura35
14. nov 2013

@kvetoslava78 Ahoj , ja sa tiez pridavam k Reprofitu v Brne. Bola som aj v zopar centrach v Prahe, ale s Brnom sa to neda porovnat, najma v ludskom pristupe a nemas pocit,ze chcu na Tebe len zarobit .Postup prebieha ako opisala stastenka, a tiez som cakala na vajicka asi len 2 mesiace. A ak mas este pokusy IVF na poistovnu, od noveho roku by mali slovenske poistovne preplacat umele oplodnenie aj v cechach. Aspon som to pred dvomi tyzdnami citala na nete...drzim peste

majka43
14. nov 2013

@stastenka42 Já už dvakrát taky cítila jak když mě něco koplo, ale říkala jsem si, že to ještě není možný.

stastenka42
14. nov 2013

@majka43 no u nas take naznaky boli minuly tyzden v sobotu...ale az od vcera vecer je to uz jasné kopkanie🙂🙂🙂. Uz tiež mozes cakat kazdu chvilku😉😉

majka43
14. nov 2013

@stastenka42 No s tím mým divochem asi jo. Budu šťastná až to přijde, teď jak mě není skoro špatně, tak si říkám jestli je všechno v pořádku. Ještě že mě bolí pořád prsa, ale už to taky není takový jako to bylo.

stastenka42
14. nov 2013

@majka43 mne teraz zacali znovu krize ale fakt dost a neviem ako sa volaju tie kosti medzi nohami pri vchode do šu..y....tak a tie prsia to je aj u mna na striedacku..ale teraz ked citim bambulku tak verim ze vsetko je ok...

majka43
14. nov 2013

@stastenka42 Mě už tři dny píchá jakoby pod břichem na levý straně. Je to jako když píchalo na vaječníku, ale je to níž. Pořád si říkám, že se roztahuje děloha.

stastenka42
14. nov 2013

@majka43 ano to mavam aj ja,niekedy az tak ze ledva chodim...ale potom zase ok...no hold babulky rastu a zatial si tam robia co chcu:-P:-P:-P

petulinkaaaaa
15. nov 2013

Ahoj holky, minulý týden jsme byli na konzultaci a termín na transfer máme až začátkem června, do té doby mi vyberou vhodnou dárkyni, s tím, že budu muset brát 2 měsíce antikoncepci, prý aby mi srovnali cyklus podle dárkyně 😒 .. braly jste všechny tu antikoncepci? mě se do ní totiž vůbec nechce !

misha83
15. nov 2013

@petulinkaaaaa ano, to je standardni postup. Musi sladit vase cykly, je to zasadni!

petulinkaaaaa
15. nov 2013

@misha83 Takže se tý antikoncepci asi nevyhnu viď? ☹ Děkuji 🙂

misha83
15. nov 2013

@petulinkaaaaa nn, nevyhnes. Ja brala ji a jeste jsem mela i injekci na potlaceni sveho cyklu, to se dava jak kdy. Je to fakt dulezity, protoze v prirozenem cyklu byste se s darkyni asi jen tak nesesly a pak by to bylo k nicemu. Nemusisz toho mit vubec spatny dojem 🙂 . Drzim pesti.

petulinkaaaaa
15. nov 2013

@misha83 Moc děkuji 🙂 . Hrozně mi dává tahle skupina naději, když vidím, jak tu všechny krásně těhulíte, tak s tím počítám na 100% 😀 .. ještě řešíme, jestli dát jedno nebo dvě embryjka 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre