Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

gabikri
3. nov 2010

@lenca78 : no a vidíš, jaká je z toho nadílka 😵 😵 To v Reprofitu Ti je ukazují v telce ty embrya, manžel je přítomen transferu ( když chce) a pak taky tak cca 20 minut ležíš 🙂

gabikri
3. nov 2010

@minka051 : minka, tak jak, už tři minuty čaruju 😉

lenca78
3. nov 2010

@gabikri no nadilka pekna, na to ze nam do dne transferu zbyly jen tyto dve 🙂 Pekne kope ta nadilka 🙂))

beruska64
3. nov 2010

Caute holky. Tak ja by som mala mat transfer zajtra. Ostali nam 4 embrijka, a zajtra im bude sest dni, teda ak sa pocita aj ten prvy den, lebo odber u darkyne bol v sobotu. Pri tomto pokuse mam uplne flegmaticke pocity, minule som to strasne prezivala a nakoniec to dopadlo zle. Tak je asi lepsie sa tym tak nezaoberat a pockat ako sa z tym priroda vysporiada. Ale podstivo papam chilli papricky, a citrusove plody. 🙂 To by uskodit nemalo a pomoct moze. Minule som testovala od osmeho dna, a to uz tam bol taky slaby duch, ale az po pol hodine. Teraz by som rada vydrzala aspon do deviateho dna, uvidim ci sa podari. Tiez som do testovania fanatik, a som schopna si tam tu ciarku aj dokreslit, len aby tam bola 🙂 A z kosa ho vyberam niekolko krat denne, vsak co keby nahodou 😀

minka051
3. nov 2010

@gabikri no moja nieje to dobré HCG kleslo na 5,5 a to je zlé. Teraz musím ešte zavolať do centra že čo oni na to povedia.

lenca78
3. nov 2010

@minka051 to je mi moc lito :( Dej vedet, co rikali v centru.

gabikri
3. nov 2010

@minka051 : doprčic, tak to jsem zvědavá, co Ti v Car řeknou 😒

lenca78
3. nov 2010

@beruska64 zitra budu drzet palce a jsem rada ,ze tu je taky takovy testovaci fanatik jako ja 🙂))

beruska64
3. nov 2010

@lenca78 dik Lenca, ale tento krat sa budem drzat, a snazit sa netestovat.
@minka051 to mi je luto ☹ Drz sa!

minka051
3. nov 2010

@gabikri no mám vasadiť lieky a počkať kým odkrvácam, potom mám ísť na UTZ či všetko odišlo a ked nie tak na kyretáž. Ale vraj by to malo odísť samo. Tak silno ti držím palce nech sa ti podarí budem šťastná za teba. Ako sa inak cítiš? Ešte ťa bolí bruško?

gabikri
3. nov 2010

@minka051 : ach jo, tak čarodějnictvím se asi živit nebudu 😖 Poslední jiskřička naděje je v háji 😔 Posílám Ti objetí a pohlazení, další slova jsou zbytečná 😔
Já chvíli příznaky mám, pak zase ne.......no vždyť to znáš, moc si každá to miminko přejeme a ty příznaky si chtě nechtě vsugerováváme. No ale jsem v půlce, dneska to je pátý den, tak se pokusím to do toho desátého vydržet.

minka051
3. nov 2010

@gabikri ďakujem a už sa teším ako mi napíšeš že na testíku sú // kolajničky 🙂 Ale neopováž sa testovať skôr. 😉

gabikri
3. nov 2010

@minka051 : provedu 😵

paja1
4. nov 2010

@gabikri Co je u tebe nového?jak se držíš:Držím ti pěsti. 😎

gabikri
4. nov 2010

@paja1 : ahojky, zatím dneska šestý den, je mi malinko divně, ale testovat nebudu ještě.......nějak se bojím 😉 A co Ty? 😉

paja1
4. nov 2010

@gabikri už jsem to vzdala,chtěla jsem si i zavolat doktorovi,že bych došla dřív,ale at nenadávaji do uterý vydržím.Boli mě břicho a ty testy byli negativní,takže nic.Ale ty se drž.

gabikri
4. nov 2010

@paja1 : pajko to mě mrzí, ale ještě neházej flintu do žita, je tady hodně holek, co měly test bílý a pak krev pozitivní 😉

paja1
4. nov 2010

@gabikri Dala jsem ted novou diskuzi,jak holky testují a jejich skušenosti.At to třeba psychicky pomůže.Někomu to třeba opravdu vyjde později.Tak aspon se u toho člověk uklidní-snad.A třeba nikdo takový nebyl a bude po čteníčku.Tak se drž.Já vím člověk má věřit moc to nejde.pa 😉

gabikri
4. nov 2010

@paja1 : ta diskuse už tady je, už jsem na ní byla minule taky 😀 : https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/negativn...

paja1
4. nov 2010

@gabikri Tak díky to jsem celá já.Kouknu tam aspon se třeba něco rozumného dozvím. ☹

paja1
4. nov 2010

@gabikri Miláčku nevěřím,ale dostalo mě to.To jsi mi měla co napsat.Já jsem si přečetla první stránku z 51.Ale ted musím jít vařit a pak valím ke tchýnce-dát jí oběd.No ale než to vše přečtu?A to si piš,že číst budu a možná se trošku aspon malunečko povzbudím-kdyby náhodou.Díky je to opravdu zajímavé až nevěřícně.Jdu vařiti.pa 🙂

gabikri
4. nov 2010

@paja1 : tak aspoň Ti to trochu pomůže...............mě to minule pomohlo, taková malá jiskřička naděje 😵

rebo
4. nov 2010

Gabikri a ako sa počítajú dni od ET. Počíta sa sa aj deň ET? Ja som mala vklad 1.11., takže mám počítať asi len od 2.11. Alebo sa mýlim?

gabikri
4. nov 2010

@rebo : ano, den ET se nepočítá, takže u Tebe až od 2.11 😉

rebo
4. nov 2010

Takže ty si vpredu o tri dni. Budem sa porovnávať s tebou.

gabikri
4. nov 2010

@rebo : jasně, jedeme všichni na těhotenské vlně, pajka je zatím kormidelník 😵 😵

beruska64
4. nov 2010

Caute, tak sa hlasi dalsi plavcik 🙂 na lod. My sme mali transfer dnes, vsetko prebehlo v pohode. Zaviedlo mi dve embrijka, v najvyssom stadiu blastocysty.

gabikri
4. nov 2010

@beruska64 : beruško to jsou krásné zprávy, vítám Tě na palubě a ať se bobískům u Tebe líbí 9měsíců 😵 😵 😵

paja1
4. nov 2010

@beruska64 Taky gratuluji,a drž se at to tobě výjde. 😵 🙂

lenca78
5. nov 2010

Ahoj holky, moooc vam drzim palce, at se u vas embrijka zahnizdujou a mate za par dni vsechny pozitivni testiky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre