Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

misha83
23. apr 2011

Jsem včera prohledala snad celý net 🙂 , ty hodnoty jsou tak různé, někdo má nižší než já a v pohodě, někdo daleko vyšší, to je prostě těžký.

gammaray
23. apr 2011

@misha83 máš pravdu,je to individuální a těžký.já jsem byla třeba takový blázen a furt jsem nevěřila,že jsem těhotná,snad až do 21tt.až pak bylo vidět nějaké to břicho,tak jsem se uklidnila.do té doby jsem jak blb raději jezdila jen tak na utz ,abych viděla,že tam jsou.pa

misha83
23. apr 2011

@gammaray No já mám pocit, že tomu uvěřím až porodím 🙂. Navíc v tuto chvíli nemůžu nic dělat než čekat, tak proč se stresovat tím, zda je něco ok nebo ne. Jasně, že mi myšlenky utečou, ale to je asi normální.

gammaray
23. apr 2011

@misha83 přesně tak,až jsem porodila,tak jsem tomu ooopravdu uvěřila.no spíš až jsem ty děti asi za hodinu viděla.třeba manžel,mi volal ještě dřív na jip.že co jako máme a jací jsou a já mu magor říkám...si děláš prdel,ne.. 😀 😀

denda1301
23. apr 2011

@gammaray Ale skoro? 😝 😀 😉

misha83
23. apr 2011

@gammaray 😀 😀 😀

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jada1
23. apr 2011

@misha83 Miška, tú hodnotu nerieš. Máš ju úúúúúplne v pohode. 😉
@bondy ahojky a mne by si sa nemrka na moju kartu?? 😉 . Čím viac sa to blíži, tým mám nejaký strach či čo 😕 . Či si mám tú kartu potiahnuť, teda napísať ti ktorú mi máš vybrať. 🙂
Tomášek sa má ako? Opatruješ ho?

Kočky všetkým vám prajem pekné sviatky. 😉

misha83
23. apr 2011

@bondy 😀 , já vím, ale dnes už je to lepší a užívám si ten pocit, fakt 😉 .
@jada1 Děkuji, stejně s tím teď nic nenadělám, že jo🙂.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jada1
23. apr 2011

@bondy ďakujem, si zlatíčko, cmuk 😉

dana7
23. apr 2011

Hezký den!!!

@bondy Moc děkuji, tvoje slova jsou jako balzám!!!
Tak se všechny držte, holky!!!
Přeju krásné velikonoční svátky!!!

rebo
23. apr 2011

Ahojte dievčatá. Bondy bola som mimo internet, ale už som tu. Misha83 potichúčky gratulujem. Ja sa cítim dosť čudne. V pondelok by sm mala dostať krámy, tak nejako ako pred nimi. Nejako prestávam veriť. Som z toho smutná.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lendam
23. apr 2011

@rebo Nebud smutná a věř si. Mě bylo také jako na menses, dokonce jsem slabě krvácela (odcházelo druhé emryjko, to slabší) a to první silné se udrželo a Lukášek je na světě!

rebo
23. apr 2011

No uvidíme. Vo štvrtok idem na krv.

misha83
23. apr 2011

@rebo Tyto pocity jsou normální, opravdu, určitě je to naopak dobré znamení.

denda1301
24. apr 2011

@lendam 🙂 maly je krasnucky
@rebo hlavu hore neboj sa odteraz sa to tu rozbehne s tehotenstvom
@misha83 ako sa mame dnes? Hlavne sa opatruj
@bondy aj ja by som chcela vediet co ma caka 😉
@jada1 ty sa tiez drz ja to mam uz za tyzden dufam ze ma neposlu domov,ze to nemam uz ani skusat 🙄 😨

misha83
24. apr 2011

@denda1301 Dnes mám oficiální termín testování. Zkusila jsem test 25 j. a je na něm čárka taky a silnější než na tom 20 j., tak to je dobrý směr 🙂 .

denda1301
24. apr 2011

@misha83 to je dobre dolezite je aby si bola v uplnej pohode a neboj donosis krasne babo 😉 a co je to 25j aky je to test? Uz minule som tu citala dake cisla co ste pisali.ja poznam len rapid clear,taly co si mozes urobit aj počas dňa 😕

misha83
24. apr 2011

@denda1301 To číslo znamená s jakou citlivostí máš test, většinou 10 jednotek, 20 a 25. 10 Ti ukáže i brzké stádium těhu 25 je méně citlivější a tedy spolehlivější. Ale zase je to o tom, jak se komu tvoří hcg.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jada1
24. apr 2011

Ahojte kočky.

@misha83 super správička, hcg rastie 😵
@denda1301 neboj, určite ťa nepošlú domov. Ja keď som bola vo februári prvý krát na konzultácii v RF, hneď ten deň som išla nabalená stiekačkami a ihlami. Oni ťa zbytočne preháňať nebudú, ak máš porobené vyšetrenia, tak podľa mňa už aj dohodnete termín na ten júl ako plánuješ 🙂 . Vidíš, aj karty ti ukázali, že si spravila dobré rozhodnutie v robote áááá.... všetko je na dobrej ceste 😉.
@bondy ty máš tie karty nejaké supéér 🙂 . Samé dobré správy pre nás čakateľky 😎 .

denda1301
24. apr 2011

@bondy vzdy som vo vnutri citila,ze dieta mat budem tak som zvedava,ze ci ma moja intuicia nesklame 😀
@jada1 krasny den 🙂

rebo
24. apr 2011

Bondy a aj mne vyložíš karty?

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rebo
24. apr 2011

bondy díky, dúfam, že budeš mať pravdu.

jada1
24. apr 2011

@bondy ešteže ťa tu v tejto téme máme 😉 . Rozdávaš nám všetkým pozitívnu energiu, za čo ti ďakujeme. Si proste naše zlatíčko. A ak v tých tvojích knihách niečo pekné pozitívne vyčítaš, tak nám niečo napíš 😉

gammaray
25. apr 2011

Tak at' jste holky dneska všechny hodně mokré, 😀 😀 já už to mám za sebou....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre