Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

megie4
28. aug 2013

@majka43 Tak se hlavně opatruj,nic namáhavého nedělej a užívej si to!!! 😉 🙂

majka43
28. aug 2013

@megie4 Za chviličku si to budeš užívat se mnou. TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

megie4
28. aug 2013

@majka43 Teda,těch je těch tehu bacílků 😀 Kéž by...snad ano 🙂 Děkuju

agneszka
28. aug 2013

holky valim makat at se rozptýlím před tou zítřejší kontrolou...

megie4
28. aug 2013

@stastenka42 Ahojky 🙂 Jakpak se ti daří těhulko? 🙂

majka43
28. aug 2013

Tak mě teď volal doktor z Caru, že mám přijet na UZ už 6. 9 místo 11. 9. Tak mě moooooc potěšil.

rokytka11
28. aug 2013

@majka43 no tak HCG roste úplně ukázkově. Každý druhý den se má zdvojovat..... takže ty jsi krásně podle tabulek 😎 , jen tak dál!

stastenka42
28. aug 2013

@megie4
@majka43 Ahoj tehulky...ako sa mate? Ja mam teraz nejake divne pocity,boli ma brusko aj krize,take ako na menzes,dufam ze je to len roztahovanim maternice...Majka ty ako sa citis? Ja tiež idem na sono 4.9. tak sa tesim na bublinku,dufam ze je vsetko ok...Megie co sa tyka tych tehutestov tak ja som mala rapidclear a tiež mi ukazovali slabe ciarky,pozri v mojom albume,silnejsie ako tie odfotene som ani nemala a pritom hcg 7200!!Takze tie testy su tiež rozne..ale hlavne ze tam budu dve//...Posielam tehuvirusiky tttttttttttttttttttttttttttttttttt

stastenka42
28. aug 2013

@agneszka drzim palceky na zajtra..tfuj tfuj🙂🙂🙂

majka43
28. aug 2013

@stastenka42 Klid, já tady četla, že bolesti na MS jsou normální. Mě bolí hlavně prsa a hlavně večer svědí, nějak zevnitř.

misha83
28. aug 2013

@stastenka42 ja taky mela takove bolesti a tlaky. Urcite je vse v poradku 🙂 .

majka43
29. aug 2013

@agneszka Ahoj, tak jak jsi dopadla? Myslím na tebe.

kikacka
29. aug 2013

Ahoj, můžu se k Vám přidat? Zítra jde na odběr naše dárkyně. Podle toho pak příští týden transfér. Jsem moc napnutá.
Ale věřím , že to tentokrát klapne. Věk 38. Asi 5 IUI, 2 ET s vlastními a jeden nativ, nikdy nic nevyšlo.

agneszka
29. aug 2013

Ahoj holky,já teprve dorazila domů....tak sliznice je 8mm ,dr. byla nadšená což mne velmi těší ,mám dále pokračovat v estrimaxu ,prednison a anopyrin a v pondělí mám dorazit s manželem podepsat papíry ,rozmrazí nám vajíčko a manžel odevzdá spermičky a v sobotu nám naplánovali transfer.Doufám,že vše půjde dle plánu. 😉

agneszka
29. aug 2013

@kikacka ahoj a vítej...

majka43
29. aug 2013

@agneszka Tak to je supr.
@kikacka Vítej

stastenka42
29. aug 2013

@agneszka tak to je parada🙂🙂🙂
@kikacka tak vitaj medzi nami🙂🙂🙂. Dievcata nezabudajte ze toto je rok plodnosti,tak to treba vyuzit🙂🙂

agneszka
29. aug 2013

@stastenka42 to jsem netušila,že je rok plodnosti....tak toho využijem.. DR..Macháč říkal,že to umí,že se nemám bát,že mi dítě udělá , a já mu věříííím

agneszka
29. aug 2013

..a dnes mi psala švagrová že jim ráno praskl kondom 😀 😀 😀 😀 😀 ,že by jsme se rozmožili o něco víc

agneszka
29. aug 2013

@stastenka42 ještě reaguji na ty tvé pocity...já si pamatuji jako bylo to bylo dneska,že v těhotenství se synem jsem měla docela dlouho pocity na MS v době ,kdy měla být...a taky se mi objevoval v té době výtok...šla jsem stím k lékařce a ona mi to tak řekla,že to nevadí že to je jen taková odezva organismu

stastenka42
29. aug 2013

@agneszka ano,mam stale taky pocit napatia v brusku,aj vytok,len takto salieme asi vsetky pokial nebudeme drzat babatko v rukach🙂🙂🙂

agneszka
30. aug 2013

@stastenka42 to máš pravdu

rokytka11
30. aug 2013

ahoj holky, tak ja dneska vyrazim na dovcu a vracim se pristi tyden ve ctvrtek. Hned v patek razim na sono, kontrolu sliznice a kdyz bude dobra perina tak dalsi tyden transfer 😎

rokytka11
30. aug 2013

@kikacka vítam tě tady 🙂

agneszka
30. aug 2013

@rokytka11 já bych měla mít Et příští sobotu tak si budem držet palce 😉

luca77
30. aug 2013

Ahoj holky, taky sem tak nějak patřím 😉 Já mám za sebou 1IVF + 1KET s darovanými a obě negativní. Nechala jsem si zavést vždy po jednom embryu a ještě bych měla na dva pokusy zamraženo. Na KETu jsem byla v 03/13 a v květnu jsme se s přítelem po 8mi letech rozešli, přišla jsem na to, že mě podvádí, myslela jsem , že tak od února, ale co se tak doslýchám, tak už možná od prosince! Budu muset do CARu zavolat, aby to třeba někomu darovali nebo to zlikvidovali, pro mě už to nemá teď význam. A to jsem si plánovala, že bych v květnu zkusila KET se dvěmi embryi...na druhou stranu si říkám, ještě, že to nevyšlo. Teď mám nového přítele a jsem moc šťastná. Umělé zatím neřeším, jsme spolu 4 měsíce a možná i třeba věřím, že by se mohl stát zázrak 🙂 Teď jsem si objednala dvoje bylinné kapky pro ženy pro zdravou funkci hormonálního systému u žen a zdravý stav ženských orgánů. Je to vhodné i při potížích s menstruací a při neplodnosti, což je můj případ. Žiju s přítelem , který má tři děti, z toho jedno už s námi skoro není, takže mám teď " dvě" děti 14 a 17let (kluk a holka). U nás proběhla taková jakoby Výměna manželek, mám přítele a jeho manželku má můj bývalý přítel! Přítel v pondělí bude podávat žádost o rozvod. Ona o děti tedy moc zájem nejeví a přítel by jí je ani nedal. Děti jsou fajn, i když facebook a hraní her, hned co otevřou oči, bych z nich vyrostla, ale to je ve více rodinách. Tak to je takový můj příběh. Jinak Vám všem holky držím palečky, ať už se zadařilo nebo teprve zadaří. Třeba sem taky budu ještě pak přispívat, mám ještě jeden hrazený pokus a své dítě bych si z celého srdce moc přála 😉 Vždy jsem chtěla dvě, ale teď budu ráda i za to jedno.

megie4
30. aug 2013

@stastenka42 Ahoj holka 😀 No,mě ještě těhulko zatím neříkej,ještě zdaleka nemám nic jisté.Zkusím testnout tuto neděli,to budu 9tý den po Ket(nepočítám den Ket).Jediný příznak zatím je,že mě od včerejška trošku popichuje v podbříšku a prsa už jsou citlivější.Ale i v tu neděli může být na test ještě brzy,ne nadarmo říkají doktoři,testujte až tak 13tý,14tý den.Tak uvidíme.Dám určitě vědět a ty se opatruj mamčo! 😉 🙂

megie4
30. aug 2013

@agneszka Moc držím palečky,dej vědět jak se daří! 😉

megie4
30. aug 2013

@kikacka Ahojda a vítej mezi námi! 😉 🙂 Také se snažím věřit,říká se,že víra je polovina úspěchu! 🙂 Přeju hodně štěstí!

megie4
30. aug 2013

@luca77 Teeda!To jsou osudy!Opravdu jsi to tedy neměla lehké,ale víš,co se říká:"Všechno zlé je pro něco dobré."Zřejmě to tak všechno mělo být a třeba tvůj současný partner je právě ten,který si zaslouží být otcem tvého dítěte.Tak hoooooodně štěstíčka a ať se vám daří!!! 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre