Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

mimka29
23. sep 2010

Ahojte baby, som tu po dlhej dobe a s dobrými správičkami. 19.9. o 15,46 hod sa nám narodila Nelinka s modelkovskými mierami 3760 g a 52 cm. Obe sme v poriadku a sme už doma. Som ešte trošku unavená a dnes si užívame prvý večer ako rodinka, ale keď si nájdem chvíľku, tak vám napíšem viac.

Ozaj a nestíham čítať, tak sa nehnevajte.

Pokúsim sa vložiť pár fotiek malej

gabikri
23. sep 2010

@mimka29 : ahojky , ta je ale kráááááááááásnáááááá!!!! 😵 Ať je Neluška zdravá a dělá Vám samou radost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

maahuliena
24. sep 2010

@mimka29 obrovská gratulácia k malinkej!!!! Je nádherná 😵 😵 Nech ste zdravunkýýý 😵

lenka20
24. sep 2010

mimka velikanska gratulacia k nadhernej dceruske - je to princezna 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 gratulujem obom stastnym rodicom 😵 😵 😵 😵 😵

lenca78
24. sep 2010

@mimka29 Obrovská gratulace 🙂 Preju Nelince hodne stesti do zivota, at vam dela jenom radost.

mimka29
25. sep 2010

Babulky všetkým vám veľmi pekne ďakujem za gratulácie. Nelinka dostala soplíky, tak sa už trošku trápime, ale je to fakt veľmi dobré dieťatko, takže neplačká ani keď odsávame noštek a tatino stále pomáha, dokonca včera večer som zaspala a on si zobral malú do obývačky, aby ma nebudila. Keď som sa zobudila, tak som sa preľakla kde je a oni sa pestovali v obývačke 🙂

zufalka
25. sep 2010

@mimka29 uáááááááááu,je prenádherná,moc gratulujem 😀 😀 😀 😀

iwusa
25. sep 2010

@mimka29 mimkaaaaaaaaaaaa, gratulujem 🙂 malinka je uplne nadherna, prajem vam vela zdravicka, stasticka a lasky celej rodinke 🙂 krasne si ju uzivajte a tesim sa na postupne pridane fotky. internet teraz vypni a proste si to vsetko vychutnavaj, nemusis sa nikomu ospravedlnovat 🙂

vika34
25. sep 2010

@mimka29
veľmi gratulujem a prajem veľa zdravia aj tebe aj malinkej

minka051
27. sep 2010

@mimka29 tak vám prajem veľa zdravia a šťastíčka 🙂 ja sa ešte pokúsim a uvidím 🙂 UTZ sliznice mám 4.10. tak mi drž palce. maličkej posielam pusinku na čelíčko. 🙂

vika34
28. sep 2010

@minka051
minka držím palce aj sebe 😀

minka051
29. sep 2010

vika34 dakujem 🙂

denis19
29. sep 2010

@minka051 nemohla jsem Te najít, kde jsi a jak se máš?????

minka051
30. sep 2010

@denis19 ahojček 🙂 😉
Mám sa celkom fajn. Idem ešte do jedného pokusu prásom v príprave sliznice. v 4.10. mám UTZ ako to vyzerá a ked dobre tak v piatok 8.10 buce vklad. Dávam si vložiť 2 embryjká samozrejme darované lebo u mňa to už inak nejde. Teraz inak robíme veľa okolo domu, zatial to ide dobre a vyzerá že Vianoce budeme mať už na novom. A keby sa podaril ešte aj drobček tak už viac si priať nemôžem. A ty sa ako máš? no pýtam sa určite samá radosť ale aj starosť , ale to k tomu patrí 🙂 . Karolínka je už hotová slečna, bože ako to ide už má 4 mesiace. 🙂

denis19
30. sep 2010

@minka051 tak vy už budete bydlet, paráda, moc vám to preji a ješte mimčo a život je famoooozní dar!!!!
karolínka je fakt úžsná, má fantastickou povahu a stále se smeje, hned po probuzení úsmev na celý pokoj, hotový zázrak!!!! Vidíš mé album či ne?

minka051
30. sep 2010

@denis19 tak to je úžasné je hotové slniečko hneď ráno s úsmevom. 😎 😎 Aj môj starší syn bol taký stále sa smial. No album neviem prozrieť nedá sa mi. Napíš mi ako si som si vedela pozrieť fotečky malej.

A s bývaním to vyzerá nádejne, ale ešte rdšej dopredu nič nehovorím aj ked domček stojí chlapci pracujú teraz sa robí krb ešte omietky dlažba a kuchyňa je vyrobená len ju musia prísť namontovať. Už sme pokúpili aj zariadenie a chýba nám len sedačka a konf. stolík.

zufalka
3. okt 2010

gabikri ako pokračuješ? už máš fazulky u seba?

minka051
4. okt 2010

Tak už som aj po UTZ sliznice všetko OK 🙂 a v piatok idem na KET. 🙂

gabikri
4. okt 2010

@zufalka : ahojky 😵 Zrovna začínám brát Estrofem a pravděpodobný ET dárkyně je na 25.10. .....to se to vleče......... 😉 A co Ty, co je nového, jak se cítíš? 😉

@minka051 : tentokrát nám to vyjde, viď? 😉 Budeme si držet palečky 😉

minka051
4. okt 2010

@gabikri jasné a velmi silno lebo teraz sa to už musí podariť 🙂 Koľko si ich dávaš vkladať. ja dve. 🙂

gabikri
4. okt 2010

@minka051 : já bych si klidně dala tři, ale dr. Štelc řekl, že raději dvě, tak ho poslechnu 😵 😵

lenca78
4. okt 2010

@minka051
@gabikri Holky, moc vam drzim palce, aby vam to vyslo. Doufam, ze z nich budou dvojcatka 🙂

gabikri
4. okt 2010

@lenca78 lenčo taky v to doufám..moc......díky 😉

denis19
4. okt 2010

@minka051budu na tebe mooooc myslet a i na vaše bambuliatka!!!!!

lenca78
4. okt 2010

@gabikri Moc bych ti to prala. Ja si to pamatuju jako dnes, cekala jsem na transfer, zobala estrofem a nemohla se ET dockat. No a uz jsem o sest mesicu dale 🙂. Bricho uz neni roztomile tehotenske brisko ale poradny buben, v noci nemuzu spat jak kopou a protoze uz se otviram, snazim se vydrzet jeste aspon 6 tydnu 3v1 🙂

zufalka
4. okt 2010

@gabikri tak to je super 🙂 moc tebe a mimke držim palce a hned po ET posielam tt virusiky 😀

minka051
6. okt 2010

@zufalka dakujeeem 🙂 🙂 len nech nás dobre obe nakazia nech sa už ku vám pridáme 🙂 🙂

maggie1508
6. okt 2010

ahojte,

vidim,ze nas je pekna kopa,co sa trapia tym istym problemom.
Kocky, ma niekto skusenosti s Ferticent v Bratislave? Vieme priblizne ceny pre samoplatcov? Poradte prosim.
40tka na krku, 8 mesiacov bez menzesu . . skratka takto sa otehotniet neda, musime hladat pomoc odbornikov.
Vopred vdaka za rady. Maggie1508

sniezik52
6. okt 2010

ahojte baby mám taký problém mojej susedke sa narodili pred 2 mesiacmi trojičky-dievčatká a teraz ich už dostane domov a potrebuje 3 monitory dychu.Neviete mi poradiť kde sa obrátiť alebo kde to zohnať.Vopred dakujem za info.

lenca78
6. okt 2010

@maggie1508 Tak to neznam, ja chodim v Praze do Gennetu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre