Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

viktoriekaterina75
23. máj 2010

no jo...toh jsem si nikdy nevšimla...že manžel nemá celulitidu 😵 🙂 ...hmm .A přitom je silnější než já.ale mohy má hubené..... 😠

carlin
24. máj 2010

Tak mi potvrdili i v CAR, ze je test negativni. Nabidli mi volny termin na konzultaci az za 17 dni...kdo to ma jako vydrzet ? Taky se u Vas tak dlouho ceka ? Nejradeji bych tam sla hned zitra.

mimka29
24. máj 2010

Ahojte baby, vy tu chudnete a ja priberám (samozrejme, že chvála Bohu) Prišla som vám napísať, že 4D ultrazvuk v nedeľu dopadol dobre. Všetko je v poriadku, malá váži už 673 g, ale veľmi sme ju nevideli, lebo stále spala a celú tváričku mala ponorenú v placente, ale zato pišulu sme videli dobre. Priložila som fotky, tak ak chcete, pozrite.

pa

maja3.s
24. máj 2010

mimka...tak supr, že všechno je, jak má...taky bych už ráda přibírala a neřešila, že jsem tlustá 😉

lenca78
24. máj 2010

@mimka29 krasne fotecky. A důkaz je jasný - na kluka to fakt nevypadá 🙂 Jen at hezky rostete dál

lenca78
24. máj 2010

@carlin to je mi moc lito. Verim, ze priste ti to vyjde. Kontrola za 17 dni je docela rychle, me minule nechali cekat snad dva mesice, ale u nas ted maji nejak narvano, tak mozna proto.

rebo
25. máj 2010

Čaute baby. 15 dní po ET a menzes nikde. Vo štvrtok budem mať výsledky z krvi. Tehotenský test negatívny a BT pod 37. Neviem, čo si mám o tom myslieť. Volala som aj do Brna a povedala som im svoje, že nie som spokojná s tým, že darkyňa mala len toľko málo vajíčok a že pred transferom mi nikto nepozrel maternicu. Mám sa im ozvať po výsledku krvi a budeme niečo riešiť. Som zvedavá, že čo. Na tento cyklus kým som naškrabala, tak mi trvalo rok.

carlin
25. máj 2010

Rebo : To me mrzi, jsem na tom stejne. Kam chodis do Brna ?

rebo
25. máj 2010

Na Obilní trh.

maja3.s
25. máj 2010

Rebo...to je mi líto...ach jo ☹ Já testuju ve čtvrtek a tuším podobný výsledek....
Užíváš pořád Utrogestan? U mě MS přijde většinou až po vysazení...

majka43
25. máj 2010

Rebo souhlasím s tebou. Byla jsem na OBI dvakrát a vždycky jenom dvě embrya. Nevím o nikom, kdo by jich měl víc. Myslím, že za 60 tisíc je to trošku málo. A ultrazvuk mi taky neudělali. Myslím, že mi ani nevzali krev.

maja3.s
25. máj 2010

Majka43....měla jsi taky dárkyni?

lenca78
25. máj 2010

ahoj holky, ja chodim do gennetu v praze, ale mam stejne zkusenosti. Pred transferem mi nikdo nezkontroloval, jak vysokou mam sliznici, posledni mereni probehlo tyden pred transferem (a to dva cykly pred tim nedoslo k transferu kvuli nizke sliznici). Docela me to prekvapilo, cekala jsem vetsi kontrolu.

majka43
25. máj 2010

Maja myslíš jako svojí, nebo darovaná vajíčka? Měla jsem dvakrát darovaná vajíčka, vždycky 4 a z toho dvě zdegenerovali. Tak nakonec jen dvě embrya.

rebo
26. máj 2010

Maja3.s kázali mi užívať Utrogestan a Estrofem až do výsledku krvi. Už chvalabohu zajtra ich vysadím, lebo mám strašné návaly tepla. Ráno vstávam spotená ako myš.

vika34
26. máj 2010

ahojte ,kočky držte sa ,myslím na vás
minka čo je s tebou?
mimka všetko o.k.?
PRáVE SOM SA DOZVEDELA,žE ZNáMA čAKá DVOJKY S DAROVANýCH vajok,tak sa veľmi teším ,ešte je to skoro

rebo
26. máj 2010

A kde bola na darované?

vika34
26. máj 2010

rebo v Brne v Reprofite

gabikri
26. máj 2010

Ahojky 😵

Tak konečně začínám splaskávat, nevím jestli je to po vysazení hormonů, či nasazením Alli, ale mám dole asi 2 kg, což už je trochu vidět 😵 Mám jedny džíny do kterých se chci vejít........no ještě tak 5kg 😉

Jinak jsem si nechala zjistit tu krevní skupinu a poslala do Reprofitu.....tak už mám dotazník kompletní 🙂

vika : další těhulka z Reprofitu....výborně.........jen mě to utvrzuje ve správném rozhodnutí 😵

rebo : to je mi moc líto 😔

mimka : pěkná pišula 😵 😵 😵

minka051
26. máj 2010

ahojte
vka tu som no zajtra idem na UTZ sliznice tak držte mi palce, nech čím skôr idem pre drobčekov 😀 😀 Zajtra napíšem ako som dopadla. 🙂

gabikri no super tak kilečká idú dole, len tak dalej. No potom asi radšej priber ale ved vieš ako 🙂 to by ťa potom netrápilo.

mimka29
26. máj 2010

Ahojte,
vika všetko OK, len teraz menej chodím na koníka, lebo 9.6. mám štátnice, tak drvím 😝 Dnes som bola v robote pozrieť kolegyne, tak som taká uchodená a okukaná 😀 Ani ma nechceli pustiť domov.

minka na zajtra držím palce a potom určite napíš, prídem sa pozrieť ako si dopadla, aj keď už dopredu viem, že dobre 🙂 😉

Ahojte ostatné žienky

gabikri
26. máj 2010

minka : zítra držím palce, ať je sliznice pěkně narostlá 😵 😵 😵 😵

minka051
26. máj 2010

Babenky ďakujem hned ako prídem domov napíšem, potom už budem variť a piecť lebo v piatok robím menšiu narodeninovu oslavu. Ešte som si narodky neoslávila tak už sa patrí. Ale 44 je celkom pekné číslo tak hádam mi prinesie šťastie 😀 😀

vika34
26. máj 2010

minka budem držať palčeky
mimka pekne sa uč,aby si bolamúdra 😅

mimka29
27. máj 2010

Ahojte, ja som sa tešila, že tu budú nejaké dobré správičky od minky, ale zatiaľ nič ☹

minka051
28. máj 2010

Ahojte
tak som tu správičky mám dobré omlúvam sa včera som už nestíhala ,lebo ako som prišla od doktorky tak som varila a piekla až do večera na dnešnú moju oslavu. No takže sliznica je super má 8,5 mm a štrúktúra je taká aká má byť. Vola som do Sanusu a 1.6. si idem pre drobčekov. Ešte mám v pondelok volať do labáku aby rozmrazili embryjká. Tak zatial je to všetko na dobrej ceste. Tak držte mi palce nech sa už ku vám tehulkám pripojím aj ja. 🙂

rebo
28. máj 2010

Ahojte, tak dnes som sa konečne dopátrala výsledku krvi. Takže nevyšlo to. Budúci týždeň začínam vybavovačky na adopciu.

carlin
28. máj 2010

Rebo : To je mi lito, ten kveten nam neprinesl moc stesti. Podivej se taky na forum kveten 2010, tak je zatim jenom jedna stastna //.
Statisticky mi to nejak nevychazi.....
Mas adopci jako zalozni plan, nebo uz dalsi IVF nezkusis ?
Ja zvazuji presun do Reprofitu Brno, i kdyz to mame 300 km. Novy CAR, nova nadeje.

rebo
28. máj 2010

carlin ďalšie IVF už neplánujem. Myslím si, že som sa už dosť natrápila. 4x IVF s vlastnými vajíčkami a 1x s darovanými. A ja už mám 42 rokov, tak na zázrak už nemám čas.

carlin
28. máj 2010

Mne bude pristi mesic 40 .....taky nic moc.
Nevis, jestli je vekove omezeni u adopce ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre