Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

majka43
27. aug 2013

@agneszka Budu ti držet pěsti, já musela o měsíc Ket odložit, protože jsem měla sliznici jen 5,5 mm, ale další měsíc jsem jí měla 7,7. Nebylo to moc, ale vidíš, že i s nízkou sliznicí se dá otěhotnět. Tak kdyby nebyla jak si představuješ, tak nestresuj.

majka43
27. aug 2013

@megie4 Tak jak dneska?

megie4
27. aug 2013

@majka43 Pořád tak nějak normálně.Jen bych pořád spala.Včera večer bolesti jak na ms,jinak pořád nic,snad jen malinko citlivější prsa,ale jen nepatrně.Chvíli jsem nahoře,chvíli dole,ale pořád se snažím věřit. 😅

majka43
27. aug 2013

@megie4 Jen věř, to je půlka úspěchu. Budeš testovat? Nebo to necháš na krev?

megie4
27. aug 2013

@majka43 To víš,že budu testovat,nevydržím do krve.Asi stejně jako skoro každá z nás. 😅

majka43
27. aug 2013

@megie4 Hlavně si na testování nekupuj mamatest, mají teď nějakou špatnou várku a vůbec neukazujou. Já testovala pregnantem.

majka43
27. aug 2013

@megie4 Tyhle dva testy jsou dělaný v jeden den, ze stejný moče. Vrchní mamatest, spodní pregnant.

megie4
27. aug 2013

@majka43 No,já už je mám nakoupené,tak zkusím a kdyžtak manžela vyšlu pro jiné 😒 🙂 Děkuju ti za doporučení. 😉

majka43
27. aug 2013

@megie4 Vidíš jak je čárka úplně mimo a i ta kontrolní je slaboučká. Už jsem to tady někde četla na netu, že holky na to nadávaly, tak jsem to schválně zkusila.

majka43
27. aug 2013

@megie4 A ten pregnant je ještě o trošku levnější. Mamatest jsem kupovala za 42kč a pregnant za 29kč a taky tam jsou dva.

agneszka
27. aug 2013

@majka43 tak to je mi jasne,pri mimodeloznim aky sliznice neni a ja mela hcg 11 000... doufam,ze nejaka bude....et v nemocnici jak nebyla aspon 8mm tak taky nebyl....ale v Reprofitu to neresi az tak moc....pišu na tabletu tak se omlouvam za chyby...spatne si rozumine 🙄

majka43
28. aug 2013

@agneszka No já to beru podle sebe, protože já stresovala víš? 😉

agneszka
28. aug 2013

@majka43 neboj buď klidná ,stresujem všecky stejně...já mám už ted žaludek vzhůru nohama . Pořád přemýšlím co budu dělat doma jak mne zas Dr. bude chtít nechat na neschopence po transferu..to se tu zas užeru stresem.. 😀 Ale snad to nějak přečkám a konečně se dočkám...synovi je 23 let a na druhé už čekám docela dlouho,tak snad včil 🙂

carlik
28. aug 2013

@agneszka ty jsi chodila do OL? Já tak před 15 lety k Dr. Oborné, ta byla lepší než Dostál. Na toho teď vzpomínám, když mě chtěl propustit z porodnice v neděli s malou a já že Né, že to mám domluvené až zítra s jinou Dr (mojí sousedkou) 🙂 Tak jinak zítra přeju úspěšnou sliznici a jak píšeš 8 mm jim stačí a šup pro mimino do peřinky 😉

agneszka
28. aug 2013

@carlik Ahoj,ano chodila jsem k oběma k Oborné i k Dostálovi..Oborná v car už není ,a Dostál v minulém roce co jsme tam byli naposledy fungoval spíš po telefonu jako rádce mladým lékařům ...bylo jich tam víc a ty čekačky,nerozhodnost lékařů,dohady co ted a tak , a vůbec celkově jsme nějak byli nespokojení a přešli jinam na doporučení kamaráda a vůbec nelitujem. Ikdyž finančně to je vcelku zápřah. Ale peníze budou a my nebudem...

carlik
28. aug 2013

@agneszka no oni obá vlastně slouží o patro vejš....a nedávno jsem viděla v TV, že se to v Caru vylepšilo se vším všudy, ale co doktoři, to nevím...No já taky řešila docela finance jako samoplátce,ale na RF nedám dopustit 😉

megie4
28. aug 2013

@majka43 A už je to tu.Moje obvyklý pochybnosti právě dnes dorazily v celé své kráse. ☹ Když se mi uchycovalo v prvním pokusu to naše jediné embryjko,cítila jsem úplně všechno.Klasicky křeče v břiše a bolely mě prsa jako blázen.Dnes jsem 6.den po KET,když nepočítám den KET,tak 5tý a nic,ani prsa,ani bříško.Nevím,nevím. 😖 Jen mám každou chvíli pocit,že to dostanu,ale vím,že ms mi vždycky drží utrogestan.Asi se zblázním,ještě 1 a půl týdne čekání,ach jo! 😝 Tebe bolely třeba prsa už někdy v začátku nebo to tak ani být nemusí?

megie4
28. aug 2013

Asi zase plaším,já vím,jdu radši něco dělat,ať zaměstnám mozek něčím jiným. 🙂

agneszka
28. aug 2013

@megie4 kdyby se daly pochybnosti zahnat bylo by to super....já byla po Ket na chvíli těhule,jednou těhule a měla jsem krásný pocit ,prostě jsem byla tak nějak vnitřně spokojená ,ale jinak příznaky žádné,jen ty utrogestanové příznaky...já mám pocit že po utrogestanu je mi divně vždycky a to jsem měla už 12 transferů a pokaždé to bylo podobné..bolesti břicha jako před MS,unava,citlivá prsa.. ,.ale to udávají i holky co byly nakonec těhotné...tak a ted bab rad

agneszka
28. aug 2013

@carlik ano také jsem slyšela,ale já už nemíním z Reprofitu odcházet,jsme s manželem nanejvýš s jejich péčí spokojení..
V nemocnici jsem strávila mnoho let a bylo tam na můj vkus moc stresu,tady jsem víc v klidu

megie4
28. aug 2013

@agneszka no,právě 🙂 Prostě lepší je snažit se nepozorovat,což jde celkem obtížně,a prostě čekat a doufat.Takže já jdu třeba teď radši žehlit 😀

majka43
28. aug 2013

@megie4 Mě prsa bolely vždycky, i když nic na testu nebylo. Kromě těch zad, jsem měla, vlastně ještě mám bolesti jako před MS, ale každá to máme jiný.
Bude to dobrý, neboj se.
A žehlit se po transferu nemá, vyprdni se na to, žehlení ti neuteče.

megie4
28. aug 2013

@majka43 Asi máte pravdu holky,každá to máme jinak.Jinak vyžehleno už mám,bylo to jen pár triček a neboj,žehlila jsem pěkně vsedě u stolu-žádná námaha. 😉 A jakpak ty?Jak se vede?

megie4
28. aug 2013

@majka43 Jak vlastně dopadlo hcg u tvé doktorky?

majka43
28. aug 2013

@megie4 Já byla ráno na krvi na štítný žláze a teď čekám, abych mohla zavolat k obvodní na výsledky krve. Já si jí včera nechala vzít na HCG.

megie4
28. aug 2013

@majka43 Říkala jsi,že si to od ní necháš vzít-tedy psala 😅 Tak dej určitě vědět!!!!!!! 😉 🙂

majka43
28. aug 2013

@megie4 Tak 19 den po Ket HCG 1778 tak to od minule pěkně stouplo. 15 den po Ket jsem měla HCG 464.

megie4
28. aug 2013

@majka43 To už bude určitě přes 1000!Držím palce! 😉 🙂

megie4
28. aug 2013

@majka43 Supeeeeeeer pěkně!!!!!Já věděla,že to bude dobrý a ještě lepší!!!Gratuluju! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

majka43
28. aug 2013

@megie4 Taky jsem šťastná, myslím, že to je v pohodě.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre