Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

majka43
9. sep 2013

@kikacka Mě právě v pátek změnili injekce na ředění krve z Clexanu na Zibor, tak si říkám, jestli to třeba nebude tím. Jestli třeba nemám zavolat na Hematologii. Ale když jsem volala v sobotu večer na gynekologii, tak mě tam řekla, že to tím nebude, tak nevím.

kikacka
9. sep 2013

@majka43 nebude, nebude..... To je teda zvlastni - v patek Ti zmeni medikaci, hned v sobotu mas problem. Jestli ta pani doktorka tomu vubec rozumi...

majka43
9. sep 2013

@kikacka Tak jsem volala na tu hematologii a těma injekcema to prý nebude. Tak uvidím, snad to přejde.

kikacka
9. sep 2013

@majka43 Ach jo , vid

lubiduch
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stastenka42
9. sep 2013

@majka43 a prečo ti to menila? ja som bola teraz tiež na kontrole a nechala mi aj davku rovnaku,mala som vysledky v poriadku tak asi preto...ty si mala vysledky ok? ja idem na dalsiu kontrolu 30.9.,povedala že to musime sledovat...ale vidiš tiež som začala špinit ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ podla mna musime byt všetky trpezlive a čakat ako sa ten ,,hore,, rozhodne.....toto už neovplyvní žiadna z nas....

stastenka42
9. sep 2013

@agneszka
@kikacka pre istotu baby tehuvírusiky nech vas nakazia tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

misha83
9. sep 2013

@lubiduch ahojky, tahle diskuze je spis pro prijemkyne vajicek.

kikacka
9. sep 2013

@stastenka42 mas pravdu. Ovlivnit se to moc neda.

majka43
9. sep 2013

@stastenka42 říkal, že se krev zhoršila než před dvěma roky, tak proto

agneszka
9. sep 2013

@lubiduch já sice nejsem dárkyně ,ale příjemnkyně ..ale sama jsem podstoupila odběr vajíček již 15X sice k vlastním potřebám ,ale nikdy nic vážného mi nebylo,narkoza je skvělá-krásně usínáš a bolesti v bříšku jsou jak kdy...co se týče bezpečnosti léčiv ,snad lékaři ví co dělají a kdyby to nebylo bezpečné tak by to nedělali...Si myslím..jestli zvažuješ darovaní tak vše ti vysvětlí určitě víc lékař,u kreého bude probíhat nejedna konsulatce,klidně si napiš dotazy a ptej se tam .mnoho štěstí a odvahu při rozhodování,můžeš nejednomu páru způsobit mnoho radosti..sama čekám na výsledek 😉

kikacka
9. sep 2013

@majka43 holky a co mate s tou krvi? Ja totiz ani nevim, proc mi dali ten anopyrin, ktery mam ted vysadit.

kikacka
9. sep 2013

@stastenka42 diky, snad to pres ten net taky chytnu 🙂)

agneszka
9. sep 2013

@kikacka já ho mám taky preventivně..protože moje matka ředí krev ,tak proto...několikrát jsem potratila tak i proto...v emocnici jsem píchala i fraxiparin,ale Dr. v Reprofitu říkala,že výsledky imuna a genetiky jsou negativní tak že nechápe proč toho do mně tolik rvali..ale pro jistotu říkala,že Anopyrin dáme

stastenka42
9. sep 2013

@kikacka je to na riedenie krvi....niekedy može byt problem aj ,,husta,,krv....to znamena že ak mimi uchyti tak cievky ktorymi sa mimi vyzivuje sa hustou krvou ucpu a nemožu vyživovat mimi,udusi sa a odumiera....ja som ti to teraz vysvetlila tak jednoduch po lopate aby si to pochopila....najlepsie ak absolvuješ hematologické vyšetrene kde ti zistia skutočny dovod,pripadne mutacie a tak...anopyrin sa dava preventívne,ale uživa sa tiež až do nejakého 12tt..prečo ti kzali ho vysadit?

kikacka
9. sep 2013

@stastenka42 kvuli tomu spineni. Ze pry to muze vyvolavat prilis prekrveni v panvi a proto muzu spinit. Ale ted kdyz to ctu, co pises, tak snad se to situaci jeste nezhorsi...

stastenka42
9. sep 2013

@kikacka tažko povedat.....vidiš že aj my s Majkou pichame pod kontrolou ,vysledky ok a predsa špiníme ☹ ☹ ☹ mna dnes fakt dost bolí to brucho aj križe..ako pred ms...

majka43
9. sep 2013

@stastenka42 Mě taky bolí břicho a záda. v sobotu mě bolelo hodně, včera to šlo a dneska zase bolí. Kdybych aspoň věděla, že mimi tam pořád je.

majka43
9. sep 2013

@stastenka42 A kdy ty máš nějakou kontrolu?

stastenka42
9. sep 2013

@majka43 ved toto...ale musime verit že mimi sa len roztahuju,rastu a preto meme tieto problemy... 😉 ja mam až 30.9.hematoložku a až 2.10. gyndu....a ty maš kedy gyndu?

majka43
9. sep 2013

@stastenka42 Já 23.9 UZ. Tak to mám dřív,

stastenka42
9. sep 2013

@majka43 ty budeš skor spokojnejšia 😀

megie4
9. sep 2013

@stastenka42
@majka43
@kikacka Holky moje zlaté,copak se to tu dočítám??? 😖 Moc na vás myslím a věřím,že vše co vás trápí bude jen k tomu jak se miminka zabydlují a zvětšují si svoje hnízdečka.Asi chápu jak vám musí být.....Já bych poslechla lékaře a ležela i kdybych měla mít proleženiny.Tak ráda bych vám pomohla......Držte se berušky!!!!!

majka43
9. sep 2013

@stastenka42 Pořád je to za dva týdny, do tý doby mě hrábne.
@megie4 Ležím a ležím. Už od soboty.

stastenka42
9. sep 2013

@majka43 ja uz dva tyzdne...viem o com hovoris ,ale ked to ma pomoct...

majka43
9. sep 2013

@stastenka42 Stejně je to divný, že když špiníš už tak dlouho, nebo s přestávkou, že ti nedají kontrolu dřív.

stastenka42
9. sep 2013

@majka43 ☹ ☹ ☹ ☹ no ked som sa na to pytala tak povedala že netreba,a keby niečo tak hned pridite 😒 😒 😒 keby niečo asi myslela silne krvacanie.....neskutočne ma boli to brucho,už dlho som nemala taketo bolesti ☹ ☹ ☹ ☹ uvidime čo prinesu.....

sarasota
9. sep 2013

@stastenka42 srdiecko pre vas dvoch

stastenka42
9. sep 2013

@sarasota dakujeme zlatičko 😀 😀 😀 😀 😀

kerkyra
10. sep 2013

Holky,chce to opravdu klid,ja spinila az do 16.tt,i jsem krvacela.Brala jsem na to ascorutin 2-2-2 a lezela.Mela jsem hematom.Bricho me poboliva po cele tehotenstvi,v 1.trimestru to byly fakt silne menstruacni bolesti.A nakonec dnes zacinam devaty mesic naprosto v pohode a bez problemu a uz se tesim,az se mi narodi moje darovany dvojcatka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre