Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

majka43
14. sep 2013

Krásné, deštivé sobotní ráno. Jakpak se máte? Já nic moc, z toho ležení mě nějak bolí záda.

kikacka
14. sep 2013

@majka43 ahojda, Tobe taky krasne dopo i cely den ! Tak porad radsi lezis? To my se dnes chystame se stenetem do lesa na prochajdu, ale nejdriv musim neco uvarit. Udelam asi spanelaky. Nejak na ne mam chut.

kikacka
14. sep 2013

@megie4 diky moc taky za tehuvirusy. Snad pomuzou.

misha83
14. sep 2013

@majka43 to verim, ze je to neprijemne. Ale myslim, ze porad lezet nemusis, chce to klidovy rezim, ale naopak trochu pohybu jen prospeje.

rokytka11
14. sep 2013

Ahoj holky, i ja přeju klidnou sobotu. Tak mi právě volali z CARu, dnes byl odběr. Teď tam vajucha představujou nasim spermousum a v pondeli budou volat jak to vypada. Predpokladaný transfer utery nebo streda. Tak se predbezne hlasim na konec tydne pro zasilku tehu bacilu 🙂.

kikacka
14. sep 2013

@rokytka11 tak uz se taky brzy dockas. A kolik mate vajicek ?

majka43
14. sep 2013

@kikacka
@misha83 Ne neležím pořád, ale poobědě, když si zavádím utroš a pak večer a do rána. Ono to stačí, aby byl člověk přeleženej, když jsem předtím dělala čtyřiadvacítky.

majka43
14. sep 2013

@rokytka11 Neboj těhu bacilky dostaneš. Přeju 8 krásných embryjek.

majka43
14. sep 2013

@kikacka Já španěláky dělala v pondělí, nakonec jsem snědla jeden a pak jsem je už nemohla vidět a v úterý jsem si dělala špagety s kečupem a španěláky musel dojíst přítel.

majka43
14. sep 2013

Já mám vždycky na něco chuť, co mám moc ráda a pak když si to koupím, nebo uvařím, tak zjistím, že je to vlastně hnusný.

kikacka
14. sep 2013

@majka43 vis co ja dneska snidala .... Stojim rano v Bille a kupuju salam a vidim tam taky bramborovy salat, tak jsem si ho koupila ( asi po 20 letech) , dostala jsem tam na nej strasnou chut. Moc zdrava snidane. Tak jsem ho zblajzla s bagetou. A ted se divim co me to raplo.., ja jsem ted vubec uz asi mesic po tech hormonech tak rozezrana. Hruza...

majka43
14. sep 2013

@kikacka No já mám v lednici ze včerejška knedlo, zelo, vepřo a přemýšlím, že si udělám krupičnou kaši. Nebyla jsem líná si houpnout do obchodu pro krupičku, protože jsem jí doma nenašla.

majka43
14. sep 2013

@kikacka Ten salát bych se asi bála, nemá se to jíst v těhu, kvůli salmonaele, když už, tak bych si ho udělala doma, abych viděla, že je čerstvej.

kikacka
14. sep 2013

@majka43 ja to jindy taky vubec nekupuju. Fakt nevim, co me to chytlo. Ale prepadla me na nej urgentni silena chut 🙂 . Nestras se salmonelou

kikacka
14. sep 2013

@kikacka pocasko se vybira. Jdeme ven. Pa, pa

majka43
14. sep 2013

@kikacka To je jedno, hlavně když sis pochutnala.

stastenka42
14. sep 2013

Caute babulky...tak presne toto som dnes obedovala ja -henri vajicka s majonezovym salatom:-P nikdy to nekupujeme ale dnes sme boli nakupovat zasoby a hned ako som to zbadala uz som mala v kosiku:-Pa este jedno do zasoby a k tomu berstve bagetky...zo vcera mame aj my pecene maso,kapustu a knedlu...a uz mam 2.50kg navyse...

stastenka42
14. sep 2013

@rokytka11 drzim palceky😀😀😀

agneszka
15. sep 2013

Ahoj,tak vcera se objevilo spineni....to jsou nervy

misha83
15. sep 2013

@agneszka porad to nemzsi nic znamenat, drzim pesti dal.

stastenka42
15. sep 2013

@agneszka ale to nevadi,to moze byt uhniezdovanie🙂😉 nerob unahlene uzavery,musís malinkemu verit..kolky den si po ?

stastenka42
15. sep 2013

@misha83 ty nemozes spavat? Alebo si tiež take ranne vtaca? Ja tiež vstanem takto skoro ale potom to este po ranajkach dobehnem😀😀

majka43
15. sep 2013

@agneszka Taky držím pěsti, aby to bylo jen uhnizďování. Dneska jsi myslím osmý den po transferu, tak to tak bude.

megie4
15. sep 2013

Dobré ránko holky.Tak jsem od dnešní noci trošku na nervy.Večer jsem měla bolesti v podbřišku a v jednu v noci začalo špinění. 😖 Zvýším asi dávku Utrogestanu na 2-2-2,teď beru 2-0-2.Ascorutin by mi asi byl prd platnej,jelikož beru Anopyrin,a to je asi stejné.Pořád mě bolí břicho jako na ms a dost se bojím. ☹ Zkusím klidový režim,ale jestli by to zesílilo,kašlu na všechno a jedu asi do nemocnice.Nechci něco zanedbat. 😒

majka43
15. sep 2013

@megie4 anopirin je na ředění krve, když špinila kikačka, tak jí řekli anopyrin vysadit. A dej si vodu s citronem.

majka43
15. sep 2013

@megie4 Já když jsem začala špinit, tak jsem do nemocnice volala a řekli mě nasadit Ascorutin a jezdit, že tam nemám, ať přijedu, jen když začnu krvácet. Jo a klidový režim.

majka43
15. sep 2013

@megie4 Anopirin je na ředění krve a Ascorutin, krvácení zastavuje, je to každý na něco jiného.

misha83
15. sep 2013

@stastenka42 ja byvala spac, ale to je jedina prozatim zmena v tehu 😉 . Vstavam brzo i o vikendu.
@megie4 pojud jsi z toho nervozni jed klidne do nemocnice rovnou. Domu te neposlou, min. ti udelaji utz a ty budes klidnejsi 🙂 . Jinak kazdy ten lek dela neco jineho.

megie4
15. sep 2013

Já ten Anopyrin beru jen 1/2 ráno a ten už jsem dneska vzala 😒 Ale děkuju za radu.Zkusím asi nejdřív zavolat -někam.....

majka43
15. sep 2013

@megie4 ale ten ascorutin si klidně vem, jestli ho máš a nebo tu vodu s citronem a klidně si zavolej na gynekologii, jestli v tvém caru v neděli nejsou.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre