Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

majka43
6. nov 2013

@sweetest No já nevím kam porostu, podprdu už neoblíknu žádnou z těch co jsem měla. Mám už 3 nový.

sweetest
6. nov 2013

@majka43 😀 😀 😀 To já mám naštěstí po bývalé bráchově přítuli,takové objemnější, tak má co nosit...mě jen rostou prsa a menší se zadek (jak řekl manžel). Pupík je vidět, jen když si lehnu na záda..to je fakt vidět ta děloha...ale nemám strach, on také naroste 🙂 U první +8kg, u druhé +12kg..tak to by bylo, abych i teď nedala alespon +10kg 😀

majka43
6. nov 2013

@sweetest Já už od začátku 5 kg a jde to všechno do břicha a prsou. A to bliju. Tak nevím.

sweetest
6. nov 2013

@majka43 Já cca 2kg a to má v prsou, bych řekla 😀

stastenka42
6. nov 2013

Tak dievcata aby ste neboli smutne,tak ja plus 8kg a to brusko a zadek😉😉😉prsia mi nenarastli..stale č.80☹☹☹☹

sweetest
6. nov 2013

@stastenka42 Však jsi také starší ( myslím těhu!!) než my 😉
Mě vždy vyrostla prsa do obřích rozměrů......nejvíce v prvním, to jsem ale také s pěknýma čtyřkama začínala 😀 😀 😀 😀 Což byl po porodu ještě větší masakr...hlavně když jsem k tomu měla 43kg 😀 😀 😀 Byla jsem zralá přepadnout, kdybych se nedržela kočáru 😀 😀 Ve druhém jsem po porodu tak strašidelně nezhubla, ale "kozy" jsem měla stále jak kojná ze středověku....tak jsem zvědavá teď. Kéééžby mi něco z toho zůstalo i po kojení......alespoň má dosavadní vel. (C) před tímto těhu 😀 😀 😝

stastenka42
6. nov 2013

@sweetest no pekne....tak mne stacia moje trojky,len som myslela ze aspon nieco narastie...no ale pred porodom mam este nadej😀😀😀

sweetest
6. nov 2013

@stastenka42 A když ne před, tak po nalití mlékem určitě 😀
Hlavně by se mi líbilo a potřebovala bych, abych jako u předchozích těhu šla z porodnice na své výchozí váze před těhu, třeba i o něco méně 😉 😀 😀 😀 😀 Jenže to asik neklapne,asi i věkem 😀 😀 😝

stastenka42
6. nov 2013

@sweetest tak ja som pripravena ,mam stroj na cvicenie a chvalabohu rychlo chudnem..

sweetest
6. nov 2013

@stastenka42 Já s nadváhou nikdy problém neměla 😀 Nemám strach, že by mi moc po těhu zůstalo, jen by to mohlo odejít vše samo 😀 😀 😀

stastenka42
6. nov 2013

@sweetest to je super..v podstate ani ja nemam problemy s vahou,len teraz posledne roky ked som mala aj tri transfery rocne a cpala som hormony do seba,hlavne ten prednison tak som nabrala nieco...ked budeme mat bambulku doma vratim sa do normalu..

majka43
6. nov 2013

@stastenka42 Já za těch 6 let co do sebe cpala hormony, přibrala16kg. No a teď od transferu 5kg.

stastenka42
6. nov 2013

@majka43 ja 10☹☹ teraz mi nevadí ze priberam,hoci papam malo,neprejedam sa,skorej nasilu..ranajky,obed,vecera...ziadne chipsy,sladke...nic..

misha83
6. nov 2013

Tak ja zatim pribrala 15 kg, prsa ze 75 C na 75 E 😀 . Vubec to neresim, citim se skvele a to je hlavni 😉 .

stastenka42
6. nov 2013

@misha83 ty sa pekne držíš🙂🙂 nakoniec to dotiahneš az uplne dokonca😉 malinky si to este premyslel a zistil že v brušku mu je dobre..

majka43
7. nov 2013

@megie4 Megí, zlato, co je s tebou? Jak si dopadla? Myslím na tebe.

stastenka42
9. nov 2013

Ahoj maminy....ako sa vam dari? U nas prši,fuka,brrr...ja sa stale sledujem ci nahodou nezacitim pohyby alebo nieco nezvycajne a stale nic...neviem sa dockat..

majka43
9. nov 2013

U nás taky nic moc, pršet už přestalo. Taky se hlídám, ale u mě je to moc brzo. A přes ten špek????? 😀 😀 😀

sweetest
9. nov 2013

@stastenka42 Ahoooj 🙂 Tady také počasí nic moc, ale zatím není taková zima jak hlásili 😉 Já se také snažím zda něco neucítím a už se mi troška daří...byl to pocit, jako když se ti o ruku otře něco 😀 😀 ...květák se asik otáčel na druhou stranu dělohy 😀 😀 jinak klasické pohyby také ještě ne, ale to neva, hlavně, že je mu fajn a je v pohodě 🙂
Jinak já se nadále trápím zácpou a mám pocit,že už mi ze všech možných i nepožných pokusů pomůže jen klystýr......uáááá!!! 😨 😨 Vyzkoušela jsem opravdu vše co šlo, už jsem bezradná 😢

stastenka42
9. nov 2013

@majka43 😀😀😀 ved toto..tie špeky😀😀😀
@sweetest ty si vo vyhode lebo si uz rodila :-P my si s Majkou ešte pockame☹ mne asi pred tyždnom zmizla zapcha...neviem ako sa to stalo ale nedavala som si sirup viac ako tyžden a pekne idem kazde rano sama od seba...doteraz velke problemy...mozno aj tebe to zachvilu prejde😉 ja som kolkokrat az skoro plakala,myslela som že mi roztrhne r.t...presne viem ako ti je...

sweetest
9. nov 2013

@stastenka42 Fakt to přešlo samo?...tak takový zázrak se mi nestane 😀 😢 V prvním těhu jsem takhle trpěla až do porodu 😢 , v druhém to bylo lepší..teď je to opět strašné. Mě se netrhá p*del, ale vnitřnosti 😠 a brečela jsem bolestí včera ráno, to jsem málem nevylezla z postele a šla v pravém úhlu ☹

stastenka42
9. nov 2013

@sweetest Ano preslo,najprv som myslela ze som nieco zjedla co mi zriedilo stolicu,to bolo tak dva dni a povedala som si nedam si sirup ked je to ok a takto to ide uz viac ako tyzden...sama sa cudujem... A pijes vela? A lanove semiacka si vyskušala?

sweetest
9. nov 2013

@stastenka42 Piju jak duha a lněné semínko baštím i jako chuťovku když mě honí mlsná 🙂

misha83
9. nov 2013

@sweetest
@stastenka42 holky tak to je mi lito. Ja musim rict, ze vubec nevim co to zacpa v tehotenstvi je. Chodim celou dobu v pohode. Je fakt, ze jim hodne ovoce i zeleniny.

sweetest
9. nov 2013

@misha83 To já také jím, ale já mám líné střevo i bez těhu...a v těhu je to ještě horší 😢 Tak snad to nějak dám...

stastenka42
9. nov 2013

@sweetest tak neviem...a tie čípky ti tiež nepomahaju?
@misha83 ja som tiež papala ale nepomahalo..potom červena repa u mna zabrala..ostatne nic...

sweetest
9. nov 2013

@stastenka42 No právě, ani čípky...sem holt beznadějný případ

misha83
9. nov 2013

@stastenka42
@sweetest a co pohyb? Je fakt, ze ja ho mela celkem dost, takze i to asi pomohlo. Ale je fakt, ze pokud na to nekdo trpi i bez tehu, tak je to na prd.

sweetest
9. nov 2013

@misha83 Cvičím jógu a pokud po operaci budu moct, buud cvičit dál 🙂 Právě, že já i bez těhu...proto tak trpím 😀

majka43
10. nov 2013

@stastenka42
@misha83
@sweetest Já už 4 dny neblinkala i žaludek už se tolik nehoupe, akorát ještě žáha pálí, ale úplně ze všeho. Jinak na velkou se mě teď chodí nějak hůř. Dneska mě čeká cesta autem, něco přes 30km, tak doufám, že to dám a nebudu zase blinkat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre