Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

majka43
22. nov 2013

@ed13 Já jsem v sedmým týdnu taky tři dny špinila, tak jsem volala do caru a tam mě řekli ať si koupím ascorutin a beru 3x denně dvě tablety. Ascorutin jsem doma měla, tak jsem ho nasadila a za tři dny měla špinění pryč. Taky jsem pořád lítala na záchod a sledovala se.

majka43
22. nov 2013

@ed13 V jakým týdnu jsi?

ed13
22. nov 2013

@majka43 v žádným..., budu testovat teprve... špiním od 7dne po et, dnes jsem 9. Vím, vím, že to enmusí nic znamenat, mám toho za sebou už dost. Celkem 28 transferů. To čekáni je jen na prdlačku...nezbývá než vydržet.

majka43
22. nov 2013

@ed13 Ty jo a to já myslela, že toho mám za sebou hodně a to mám 10 transferů. Kdy budeš testit?

sweetest
22. nov 2013

Uuuf, tolik? Tak to muselo @majka43 a musí vyjít @ed13 😅 Já s tím svým jedním vydařeným pokusem bych asi měla držet tlamičku,co? 😀 😀 😀 😵

stastenka42
22. nov 2013

@majka43 uplne v pohode som už o 23,00 išla do hajan 😀 😀 😀 😀 😀

sweetest
22. nov 2013

@stastenka42 😀 já včera odpadla v 19.30 😀 😀

stastenka42
22. nov 2013

@ed13 neboj,naozaj to nemusi znamenat nic zle...naopak,vela dievcat spinilo po uhniezdeni..drzime palceky..

majka43
22. nov 2013

@stastenka42 Já mám se spaním dost problémy. Odpadnu třeba v jedenáct, ve dvanáct jsem vzhůru, třeba do dvou lítám na WC.

stastenka42
22. nov 2013

@majka43 ja aj dnes som to zalomila okolo 15hod a zobudila som sa skoro o 18hod😉 s tym cikanim to ja mam ok..do tej 21 hod pijem a potom sa snazim uz nepit..vycikam sa najneskor o polnoci a krasne vydrzime az do nejakej osmej hodiny...predtym som aj ja chodila vela cikat...teraz pijem viac cez den..

majka43
22. nov 2013

@stastenka42 Tak třeba taky mě to čeká, že budu v noci spát.

stastenka42
22. nov 2013

@majka43 a co drobcek? Uz kopka?

sweetest
22. nov 2013

@majka43
@stastenka42
Piju přes den...a v noci stejně chodím jak závodní koroptev ...i 3x za noc 😖 , což by nevadilo, spíš mi vadí, že manžel teď už druhý týden od rána do noci maká na koupleně, tak je unavený a chrápe až se hory zelenají a nereaguje na mlaskání ☹ Mě se pak nedaří zabrat a napadají mě myšlenky mu vtisknout polštář na obličej 😀 😀 Takže jsem každý den vzhůru tak od 4-5 hod a čumím do zdi...bombice! Asi proto jsem včera odpadla v 19.30...to abych si něco naspala, než přijde po 23hod manžel 😉 Dnes v podvečer jsem si dala velký meduňkový čaj, teď sklenku vína a uvidíme 😉

stastenka42
22. nov 2013

@sweetest 😀😀😀 ten vankus fakt zabera!!! To mam vyskusane..aj moj niekedy tak strasne chrape ...pritlacim mu vankus na tvar,on sa trochu pridusi,a potom sa musí pretocit na druhu stranu..ked zmeni polohu tak prestane🙂🙂

majka43
22. nov 2013

@stastenka42 Já nevím, někdy jakoby něco cítím, ale jestli je to ono???? 😉 😉 😉

stastenka42
22. nov 2013

@majka43 to uz moze byt ono..kazdym dnom sa to bude zosilovat uvidis..ja uz teraz pekne citim ked zacne fesanda vyvadzat..ale zatial je to nebolestive..este take jemne..

sweetest
22. nov 2013

@stastenka42 Obávám se drahý je momentálně ve stavu, že ani kdybych ho udusila, tak si toho nevšimne 😀 ke všemu z toho věčného pobíhání z domu a do vnitř přistydl a má rýmu a kašel...vražedná kombinace! Tudíž má plný nos a chrápe v každé poloze. 😠 Už jsem mu řekla, že příští týden půjde spát k dceři, že se potřebuji vyspat 😀 Do dneška tam spal tatík, co mu pomáha s koupelnou a když dnes odjel, přijela zase dcera z intru...tak až dcera odjede v neděli, tak zase přijede tatík, ale snad bude spát jen 1x a bude hotovo 😉 Pak tam jde alespoň na 2 noci manžel...nedá se nic dělat 😀 😀 😝

rox
22. nov 2013

@ed13 Spineni nevadi, pokud to je hneda krev a neni cervena....muze to byt tim,ze se chytili obe embryjka a to jedno to vzdalo, ale druhe urcite drzi. Jedna znama mela vlozene tri embryjka, kvalita nic moc, chytli se vsechny a ty dve pomalu odchazely a ona porad krvacela a mela nervy. Ale jedno se udrzelo a dneska ma 20 cm. Ja vim, utecha nic moc, ale ztraceny to orpavdu jeste neni

stastenka42
22. nov 2013

@sweetest 😀😀😀 tak to je zabijak!! Hlavne nechyt od neho chorobu...papaj preventivne vela cečka..

sweetest
22. nov 2013

@stastenka42 Nebooj, já beru vitamínu pořád 😉 a k tomu jím ovoce, tedy mandarinky 😀

rokytka11
23. nov 2013

Ahoj holky, tak jsem vás dočetla, uf, to jste toho probraly 🙂 . Trochu vás teď zanedbávám protože mám teď fofry v práci a řeším nějaké problémy a na soukromý mail se vůbec nedostanu. No a když dojdu domů tak už v sedum zaspávám na gauči. Jinak u mne nic nového. Už jsem úplně vysadila estrimax a ultogestan, prý si to teď už ošéfuje placenta a tak jsem ráda že už do sebe necpu prášky. Další poradnu s UZ mám 28.11. do té doby se nic neděje. Jinak těhu v poho, občas mě tlačí žaludek ale nevolnosti už přešly, i prsa už mě přestaly bolet a tak jsem fakt v pohodě až na tu děsnou únavu, ta je teda značná.

majka43
25. nov 2013

Ahoj holky, jak se máte? Taky je u vás taková kosa?

sweetest
25. nov 2013

@majka43
@stastenka42
Ahoooj, ráno byla, teď to jde...i svítí slunce, chvilkama 😉
Jinak na genetice ok, podepsala jsem dr."revers", že amnio odmítám a šmidra! 😀 Zítra poradna, tak jsme zvědavá kdy mi dá dr termín na velký utz 😉 Mám pro něj tedy žádost, že chci jít na genetický utz k jedné kapacitě do HK, tak jsem zvědavá jak se bude tvářit 😀 😀

A jka se vede Vám? Vše ok?...u mě ano, bříško furt skoro nic,až je mi trapně 😅 , sice stále tvrdne, ale nijak dramaticky 😉 😅

majka43
25. nov 2013

@sweetest Nás čeká se Šťastenkou poradna ve středu, tak už se těším, že třeba zase uvidím prďolku. Zítra jedu zase do Pelhřimova na Hematologii, tak třeba už mě nebude v autě zle. Vůbec se mě tam v tý zimě nechce.

sweetest
25. nov 2013

@majka43 Tak pak dej vědět 😉 A myslíš zimu teplotně, nebo počasím? 🙂 😀

majka43
25. nov 2013

@sweetest asi počasím, nebo nevím, já prostě zimu nemusím, mám radši léto.

sweetest
25. nov 2013

@majka43 No já myslela, jestli právě už máte sníh, tak zda Ti vadí ten, či je nízká teplota co třeba byla dnes ráno 🙂 Já mám zimu docela ráda 😉 Já nemám ráda jaro 😀

majka43
25. nov 2013

@sweetest Tak jaro to můžu, od večera chvilkama chumelí, ale zatím to nedrží. Je velkej vítr, tak to vždycky někam odfouká.

sweetest
25. nov 2013

@majka43 Já bych chtěla sníííh!! 😀 😀 😀 Sice nemám co na nohu, ale to neva 😀 😝

majka43
25. nov 2013

@sweetest no tak to jsem zjistila, že já taky ne. Mám dvoje těhu kalhoty, oboje dole úzký a k těm botám co mám se to vůbec nehodí. Tak buď nový kalhoty, nebo boty 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre