Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

ivka3901
23. mar 2014

@amstelko ahoj no do GF sme už dali dosť peňazí tam už ani nepáchneme a dialku neriešime,lebo sme sa rozhodovali bud helios martin a muž povedal,že je to tá istá vzdialôenosť a v čechách sú kvalitnejšie centrá čo sa zaoberajú darcovstvom skor u nás je otázka peňazí kde zobrať na toto všetko kedže zarábame obidvaja málo a už 1 požičku máme ☹

carlik
23. mar 2014

@agneszka koukám na příspěvek a moc pěkně jsi to o těch genech napsala, tak bych ti moc přála, aby to konečně vyšlo i vám a Machač dodržel daný slib 🙂 a moc jsem už nechodím (máme soukr,. disk.), tak nevím jak jste daleko?

agneszka
23. mar 2014

@carlik Ahoj,no jak jsme daleko...jsme u třetího pokusu s darovátky...jsem po ET ,který se konal včera ráno ,dvě blastocysty máme v bříšku a doufám,že tam zůstanou déle..měli jsme dva pokusy -2x biochemické.

carlik
24. mar 2014

@agneszka jé, tak to držíme všechny palečky co máme, i u kocoura 🙂 a do třetice to určitě vyjde, aspoň jedno aby se chytlo a vydrželo 9 měsíců a bude to super! Tak hlavně teď myslet pozitivně, a za 10 dní podej hlášení o dálnici 😉

agneszka
24. mar 2014

@carlik děkujem moc ,testík mi vychází na mé narozeniny ...snad bude co slavit krom toho,že budu zas o rok starší

carlik
24. mar 2014

@agneszka roky neřeš, prostě dostaneš ten nejkrásnější dárek a basta 🙂

agneszka
24. mar 2014

@carlik doufám doufám...jem mám podivné myšlenky ,půjdu je rozehnat do práce...chodit do práce má velkou výhodu,není čas myslet na blbosti. Doma mne to strašně ubíjí

misha83
24. mar 2014

@janyc prijala jsem to bez problemu. Nijak jsem se s tim srovnavat nemusela. Jsem stastna, ze tato moznost je.
@ivka3901 spoustu veci se s nim da resit i po mailech.

ivka3901
25. mar 2014

@misha83 ešte by ma zaujímali,že či ked sme boli u dr.štelcla na jednej konzultácií a dohodli sme sa na nativ cykle a odvtedy sme tam neboli,lebo sme sa rozhodli ešteraz vyskúšať bratislavu tak tam možem kludne zavolať na recepciu a že či sa mám znovu objednať k nemu alebo k tomu dr. macháčovi či to je jedno?

agneszka
25. mar 2014

@ivka3901 já chodím do brna za macháčem

ivka3901
26. mar 2014

@agneszka a si s ním spokojná? 😒 u nás je toto posledná šanca potom sme už rozhodnutý si adoptovať

agneszka
26. mar 2014

MACHAC JE BOREC....
Obešla sem 4 centra a nikde jinde se o nás tak nestarali. Nemluvě o slevach..

misha83
28. mar 2014

@ivka3901 to zalezi na vas, ja bych v RF nejvic doporucila tyto 2 a za sebe Stelcla.

carlik
5. apr 2014

@agneszka držíme vše co se dá a netrpělivě čekáme tu dobrou zprávičku....

kotatko1232
5. apr 2014

baby kolko by mi dali eur kedy predam vajicko???

agneszka
5. apr 2014

@kotatko1232 treba v reprofitu davaji 15 tisic kc, v reprogenesis coz je centrum na stejne ulici davali 20 oookc...je treba se poptat ..zalezi na veku,musis byt zdrava. Budou ti delat testy genetiky,pohlavni nemoci,vse to trva par mesicu,. Drzim palce s diky

agneszka
5. apr 2014

@kotatko1232 vse se da vetsinou najit na jejich oficialnich strankach...

kotatko1232
5. apr 2014

@agneszka no ja som uplne zdrava pred 8 mesiacmi sa mi narodilo babo.a pred tym mi robili testy

martiina_k
5. apr 2014

@kotatko1232 tam kde jsme my (v Liberci) dávají mylsím také 15000

agneszka
5. apr 2014

@kotatko1232 tak si vyber nejake tobe simpaticke centru a bez do toho...urcite udelas nekoho stastnym

kotatko1232
5. apr 2014

@martiina_k jeeeej Liberec poznaaam.tam mam kamoskyyy

martiina_k
5. apr 2014

jj, určitě tím uděláš někoho šťastným. Sama mám darovaná vajíčka a kdybych mohla dárkyni poslat poděkování, ráda to udělám.

agneszka
5. apr 2014

@kotatko1232 moje svagrova darovala v feprofitu s byla spokojena,na vysetreni je z domu vozila jejich koordinatorka.. svazela darkyne z vetsich mest,bylo jich vzdy vic
Spolupracovnice darovala v Fn Olomouc tam bylo kdysi myslim jen polovina ceny.

ivka3901
7. apr 2014

ahojte baby dlhšie som tu nebola,lebo sme mali s drahým zlé obdobie je nám veľlmi smutno,že sme stále samý tak to skúsime ozaj s tými darovanými len musíme zohnať peniažky ešte musíme zobrať požičku vybaviť a hor sa do boja.je tu niektorá babenka,ktorá to podstupovala a čo ju to všetko stálo zbieram ešte stále infošky 🙂

andela01
7. apr 2014

@ivka3901 ahojky, my jsme podstoupili ivf s DV a vyšlo nás to cca 55 tis. Kč

kvetinka84
7. apr 2014

Ahoj holky, moc se omlouvám, že jsem vám vpadla do diskuze. Zadala jsem svojí, ale nikdo mi v ní nezareagoval, tak mě napadlo poptat se tady, třeba mi dokážete poradit a zodpovědět moje otázky. Navštěvuji CAR u Apolináře a čekám na výsledky vyšetření, ale bylo mi naznačeno, že moje vaječníky na tom nejsou moc dobře. Začala jsem po netu pokukovat po informacích, kdyby došlo na nejhorší. Chci se zeptat, jestli některá s vás absolvovala IVF s darovanými vajíčky přímo u Apolináře. Zajímalo by mě, jak to konkrétně probíhalo, jaká byla čekací lhůta a kolik vás to stálo. Díky moc

ivka3901
8. apr 2014

@andela01 ahoj.len toľko?ja som rátala do 100 000 kč takže skoro 4000 eur a prečo tak málo a ako to všetko prebiehalo?a vyšlo vám to?

ivka3901
8. apr 2014

@andela01 lebo bola som na ich stránke a tam to majú popísané a koľko je vlastne pokusov v tom zarataných?

andela01
8. apr 2014

@ivka3901 to je cena jenom za jeden pokus. A jestli to vyšlo, zatím nevím, na potvrzení jedu 14.4. Tak snad to dopadne dobře 😉

ivka3901
16. apr 2014

ahojte kde ste sa všetky podeli?andela01 gratulujem vidím,že sa to podarilo chcela by som sa porozprávať s babou čo to už má za sebou s úspešným koncom 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre