Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

majka43
3. sep 2013

@agneszka Už něco víš? O embryjkách a kdy bude teda transfer?

stastenka42
3. sep 2013

@agneszka 😀 aktivna matka,len nezabudni ze si mala o 23 rokov menej😀 ja som bola tentokrat pekne doma,oddych,leharko a lenosim doteraz😀 velmi sa mi to zapacilo...ale podla toho co si pisala mas narocnu pracu a ta za to urcite nestoji...nie? Dva tyzdne bez teba budu musiet vydrzat ,alebo sa hod na Pn

kikacka
3. sep 2013

@majka43 Moc děkuju. Budu, budeme to potřebovat 😉

kikacka
3. sep 2013

@agneszka Děkujuuuu !

majka43
3. sep 2013

@agneszka Já první den po transferu skoro celej prospala. Během dne jsem usnula 3X a pokaždý se vzbudila úlně mokrá, že jsem se musela jít převlíct do suchého. Pak jsem ještě dva dny dost ležela a pak teprve začala trochu fungovat. Šetřím se doteď, přítel mě stejně hned nadá když chci něco dělat a taky mám strach, nejsme nejmladší a zbytečně riskovat se mě nechce. Já už do práce nejdu, dělám v hospodě a ještě k tomu čtyřiadvacítky a to bych nedala.

majka43
3. sep 2013

@agneszka Teda pokud mě porvrdí v pátek srdíčko, tak do práce nepůjdu 😉 😉 😉

agneszka
3. sep 2013

@majka43 máme 6 oplodněných embryjek....zítra opět budu volat...

agneszka
3. sep 2013

@stastenka42 jo jo,já vím..já to semka hodila jen jako usměvnou historku..ale je fakt,že jsem při svých tratsferech většinou PN neměla ,protože v bývalém centru ji moc nedávali,a jednou se mi povedlo otěhotnět,ale jen na chvílí...vlastně jsem byla těhotná už 6X,ale nikdy to nedopadlo dobře jen jediné dítě mám a to byla vlastně jen náhoda,první sex a už to bylo a pak už nic...no nic jdu do hajan ,brzy vstávám

agneszka
4. sep 2013

naše miniaturní dětičky mají většina 4 buňky a jedno má dvě buňky a jedno tři buňky....rostou hoši ,rostou 😉 😉 😉

stastenka42
4. sep 2013

Ahoj dievcata,dnesna kontrola dopadla vyborne,Pusinka ma 1,89cm,srdiecko bije o zivot...akurat ten hnusny hematom tam stale mam a vobec sa nezmensuje:'(takze lezat,lezat...

agneszka
4. sep 2013

@stastenka42 tak lež ani se nehejbej...určitě se vstřebá ,nebo co říkali dr.? nejdůležitěší je že srdíčko bije ...držím palce

stastenka42
4. sep 2013

@agneszka tak praveze len treba cakat..sa ti to blizi😉

agneszka
4. sep 2013

@stastenka42 ano blíží a jsem čím dál tím nervoznější...dnes jsem tam opět volala a říkali,že jsou pěkná tak doufám,že vydrží a porostou ve mně dál... 🙂

majka43
4. sep 2013

@agneszka Vydrží a transfer teda v sobotu?

majka43
4. sep 2013

@stastenka42 Pěkně odpočívej, já dneska odpoledne vytuhla na tři hodiny, to jsem zvědavá co zase budu dělat v noci.

agneszka
4. sep 2013

@majka43 Ano Et bude v sobotu v 9 hodin ...

stastenka42
4. sep 2013

@majka43 tak si predstav ze ja tiez spim aj cez den,a v pohode zaspim aj v noci 😀 😀 😀

megie4
5. sep 2013

@stastenka42 Moc blahopřeju mamičko 😵 a neboj,hematom určo zmizí 😉 🙂

megie4
5. sep 2013

Dnes 13.den po KET-vypadáme takto....tak snad už se nepustí 😵 🤐 🙂

stastenka42
5. sep 2013

@megie4 ty kokso to kolko mas tych testov? Ja mam dokopy 5 testov...ty si mala zavislacka😀😀😀

megie4
5. sep 2013

@stastenka42 To máš pravdu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kikacka
5. sep 2013

Ahoj, tak od včerejška tam mam malý dva, tý nejlepší možný kvality - bastocysta AA.
Včera jsem měla opravdu pocity radosti a štěstí. Kéž to vydrží. Moc tomu tentokrát věřím. jedno embryjko máme ještě zamražené.
Jak jsi na tom ty agnezsko ? Sobota se blíží.

majka43
5. sep 2013

@megie4 Už máš krásnou čárku, to už se nepustí.

majka43
5. sep 2013

@kikacka Supr, takový blastičky se musejí chytit. Posílám těhu virusky. TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

majka43
5. sep 2013

Já byla dneska v Pelhřimově na hematologii. Místo Clexanu teď budu píchat Zibor, prý je lepší. Za dva týdny zase kontrola.

punky
5. sep 2013

Ahojky holky chtela jsem se zeptat jestli nevite co vse je potreba pro darcostvi vajicek?jestli jsou nejaky podminky a jak je to vubec financne?dekuju predem za odpovedi 😉

majka43
5. sep 2013

@punky Záleží jestli jsi samoplátce, nebo ne.

kvakuska
5. sep 2013

@punky záleží jestli chceš vajíčka darovat nebo přijmout 😎

megie4
5. sep 2013

@kikacka Za chvilinku tu určitě budou i tvé pozitivní testíky!!!!Držíme palečky! 😉 🙂

megie4
5. sep 2013

@majka43 Tak Majko 🙂 ,zítra hooooooodně štěstíčka na ultrazvuku,ať je vše v pořádku!!!! 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre