Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

kikacka
11. sep 2013

@majka43 tak to je fajn

majka43
11. sep 2013

@kikacka no tak už ne, vždycky vstanu, je mě tak hodinu dobře a pak to začne, žaludek jako na vodě a začnu krkat.

kikacka
11. sep 2013

@majka43 ja chci taky krkat 🙂)))

majka43
11. sep 2013

@kikacka To přijde a taky si užiješ 😉 😉 😉

majka43
11. sep 2013

@stastenka42 Jak je tobě?

stastenka42
11. sep 2013

Dobre ranko dievcata...tak vidim ze sa nam to vsetkym pekne upravilo🙂 mna akurat len tie krize a brusko ale to bude tym ze pokladik si tam asi robi bejvak:-P:-P @kikacka ty mas napady ..ze aj ja chcem krkat..ha ha.. ja nekrkam ja skor to druhe..aromaticke..nic moc teda ti poviem a plus k tomu zapcha,Takze nie vsetky priznaky su prijemne😉😉😉

kikacka
11. sep 2013

@stastenka42 to ja Ti fakt verim. Ale ja bych rada alespon jeden ten priznak . Krkat, blinkat , cokoliv... Hlavne at je tam mimco🙂

stastenka42
11. sep 2013

@kikacka este mas cas😉 vsetko pride,este si uzijes...kedy testikujes? Chytaj tehuvirusiky tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

stastenka42
11. sep 2013

@kikacka poslala som ti srdiecko aby ti take v brusku za par dni buchalo

kikacka
11. sep 2013

@stastenka42 tak dekuju 🙂. Testuju pristi utery.

rokytka11
11. sep 2013

Ahoj holky, tak zatím vše podle plánu. Odběry prý vidí pátek sobota a tak zavádění příští týden. Jinak u mě nic nového. Na příznaky si ještě chvilku počkám a na tu příšernou čekačku před testíkama se teda vůbec netěším, to jsou strašné nervíky.

majka43
11. sep 2013

@rokytka11 Moc ti přeju ať máč hodně krásných embryjek.

megie4
12. sep 2013

Ahoj děvčata 😉 🙂 Tak jak se vám všem daří?Jsem ráda,že špinění u vás už ustalo,určitě si jen bobíšci zvětšovali hnízdečka. 😉 🙂 Nás čeká zítra 1.utz,tak se už asi i dozvíme,jestli budou mimísci dva nebo jeden.Doufám,že bude vše v pořádku,držte nám palečky.Dneska jsem jen tak ze zvědavosti udělala ještě jeden testík 😀 😀 a test.čárka už je silnější než kontrolní,hele..... 😀

stastenka42
12. sep 2013

@megie4 krasne...moc drzim palceky😀😀

majka43
12. sep 2013

@megie4 Krásná, zítra budu držet palce. A v jakém týdnu teď jsi?

majka43
12. sep 2013

@stastenka42
@kikacka Jak vám je?

megie4
12. sep 2013

@majka43 V šestém.

majka43
12. sep 2013

@megie4 Tak to asi ještě nebudou srdíčka, to je brzo. Já ho měla 6+5

kikacka
12. sep 2013

@megie4 mas moc krasny carecky 🙂

kikacka
12. sep 2013

@majka43 ahojda, no neblinkam a nekrkam . Zatim 🙂

kikacka
12. sep 2013

@majka43 vcera vecer jsem mela fakt depku a bulela manzelovi, ze to zase urcite nevyslo. Mam nerviky fakt na pochodu. Chudak si se mnou uzije... Snad to nebyl PMS. Ja totiz pred MS na ty depky trpivam... A dneska se citim tak slabe v podbrisku, jako by se chystala menstruce. Ale jak jsem tak procitala net, tak mam pocit, ze MS chodi az po vysazeni Estrofemu. Nevite o tom holky neco, jak je to s tim estrofem? Kez by uz zadna ms neprisla. Jeste 5 dni do testu.

majka43
12. sep 2013

@kikacka Mě bolí břicho na MS ještě teď. Já dokud nevysadila estrofen a utroš, tak jsem MS nikdy nedostala. Klííííííííííd.
Stejně jsi dobrá, že vydržíš netestovat, já bych testovala už včera.

megie4
12. sep 2013

@majka43 Nevím,uvidíme.Minule mi doktor říkal,že by možná už srdíčka mohla být vidět. 😵

megie4
12. sep 2013

@kikacka Děkuju.A opravdu buď v klidu,bříško jako na ms pobolívá pořád a mě osobně ms také nikdy nepřišla dřív než jsem vysadila utroš.Může se mimísek zaklubávat,tak ho nevyrušuj stresíkem 😉 🙂 Držím Ti palečky!!!

kikacka
12. sep 2013

@majka43 nejsem dobra. Netestuju protoze mam strach ze zklamani. 8 dni po ET jeste nechci. Vydrzim

majka43
12. sep 2013

@kikacka Netestuj, je to lepší, takhle pak budeš mít krásný kolejnice. Špinit jsi přestala, tak jsou miminka krásně zavrtaný.

stastenka42
12. sep 2013

@megie4 ja som mala srdiecko 5+6...
@majka43 ty ako? Ka v pohode,uz sa tesim na sobotu idem na prechadzku do hypermarketu😀😀😀😀 konecne po dvoch tyzdnoch...
@kikacka nestresuj...miminecko to citi...si tehulka a hotovo...hlavne kasli na priznaky...je to tam uvidis...ja mam stale pocit ze dostanem ms...a menzes ti drzi utrogestan,ale ja som raz dostala aj ked som ho brala...estrimax je na sliznicu...

majka43
12. sep 2013

@stastenka42 Já jsem už od pondělí nezašpinila, ale včera, ze mě vyšel 3x takovej hlen, jako sopl hustej, tak to snad nic nebude. Máš to taky?

majka43
12. sep 2013

@stastenka42 Hlavně to v tom hypermarketu nepřežeň, pěkně v klídku a ne moc dlouho.

majka43
12. sep 2013

@majka43 Já se jdu dneska podívat chvilku za ségrou, už mě psala, jestli ještě žiju, že mě týden neviděla.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre