Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

majka43
22. okt 2013

Holky viděly jste dokument Lidské tělo-Každodenní zázrak? Krásný pořad o těhotenství. Je to na Uložto, tak si to stáhnite.

majka43
22. okt 2013

Tak mě volal doktor, screening pozitivní, tak ho budou přepočítávat podle věku dárkyně. Prý když už se neozve, tak je to v pořádku a kdyby to bylo špatný, tak zavolá. Ale prý by to mělo být dobrý, tak vím prd.

rokytka11
22. okt 2013

@majka43 krásné fotečky mimina 😀 . Já tomu screeningu vůbec nerozumím, ale jak píšeš, vše bude OK až to přepočítají na věk dárkyně 😉 .

majka43
22. okt 2013

@rokytka11 No zatím se bojím, ale sestra ze sanusu říkala, že výsledky s věkem dárkyně budou zítra tak ať si po jedný klidně doktorovi zavolám, abych se nestresovala, ale že to bude určitě v pořádku.

chloe77
22. okt 2013

Ahojte vsetky dievcata dakujem za gratulacie 🙂 teraz len vydrzat... prezivam presne co vy od porovnavania testou cez kontrolovanie priznakov furt ten pocit ze nieco nemusi byt ok.... najradsej by som sa vypla 😉 a odkazujem kockam co len potichu citaju ako ja a snazia sa ze im to vyjde pretoze tie vajka su zdrave a tym co este rozmyslaju ked budete mat na teste 2ciarky tak uz nebudete riesit ze je darovane. Uz je to tvoje... cmuk

majka43
22. okt 2013

Jestli by tohle nemělo dopadnout, tak už teda nevím.

majka43
22. okt 2013

Doktor mě říkal, že šíjové projasnění je 1mm a tady čtu, že do tří mm je to v pořádku, tak snad to bude dobrý, ale stejně jsem na nervy.

stastenka42
22. okt 2013

@majka43 nebud na nervy,to je zbytocne...bude to v poriadku,pretoze mas darovatka a okrem toho 90 percent parov v nasom veku maju pozitivne testy...nam to tiež preratali a bolo to nulove riziko...teraz ideme buduci tyzden na tripletesty a to bude to iste..dolezity je morfologicky ultrazvuk,tak nam povedal aj genetik...

majka43
22. okt 2013

@stastenka42 Tak mě teď volali z genetiky, tak s věkem dárkyně je to negativní, tak hurá.

megie4
22. okt 2013

@majka43 Bezva,to je super!Blahopřeju!Já už to chci mít taky za sebou. 😵

majka43
22. okt 2013

@stastenka42 A ty triple testy to není ten druhej screening? To je něco jinýho? To mě nenabídly.

majka43
22. okt 2013

@megie4 Taky se dočkáš a už jsi byla na krvi?

majka43
22. okt 2013

@megie4 Já na ní byla 10+1

stastenka42
22. okt 2013

@majka43 no vidis😀 tripletesty sa robia v 16tt,je to tiež odber krvi na geneticke vady,ale tiež su velmi klamlive a v niektorych krajinach sa uz ani nerobia...preto je dolezity morfoultrazvuk.. tam odhalia vsetko,tak neboj🙂

majka43
22. okt 2013

@stastenka42 No já jsem objednaná na 11.11 zase na krev a to budu začátek 17tého týdne, tak to je ono?

stastenka42
22. okt 2013

@majka43 Ano,aj ja tak idem zaciatok 17 tyzdna... Tak predstavte si ze 2.10. som nastupila na Pn a dnes uz kontrola:O:O to je rychlost co?

misha83
22. okt 2013

@stastenka42 ja myslela, ze jsi doma celou dobu. A jak to u vas je, spadate hned od pocatku pod socialku? U nas prvni tri tydny pod zamestnavatele a a pak az pod socialku.

majka43
22. okt 2013

@stastenka42 Já jsem doma od 8.8 a nikdo

megie4
22. okt 2013

@majka43 jj,krev mi brali minule,to jsem byla 8+6.

stastenka42
22. okt 2013

@majka43 @ misha83 ja som doma od zaciatku,Ale na PN som isla az teraz,aby som si nemusela platit odvody a nech nieco dostanem..Nie som zamestnanec,som SZCO,..takze mna mozu kontrolovat hned..inac zamestnanec az po 10 dnoch spada pod socialku..prvych 10dni mu plati zamestnavatel...

misha83
22. okt 2013

@stastenka42 aha, tak to potom jo, to chapu. 😉

stastenka42
22. okt 2013

@misha83 najlepsie bolo ze som si bola v robote zobrat obed a stretla som ju pred vchodomo_O mame zvonceky na kody a ja ze pomozem vam? Hladate niekoho? A zistila som ze mna,ha ha..bolo uz po vychadzke ale zahrala sod divadlo a bola mila tak v pohode...

misha83
22. okt 2013

@stastenka42 tak jeste, ze jsi ji stihla, pak zpetne by to bylo horsi.

stastenka42
22. okt 2013

@misha83 ved toto...prvy krat v zivote som PN...

agneszka
22. okt 2013

Ahoj dámy,vás dočíst to je fuška...vidím,že je zde nová těhulka -gratuluji a kupujete oblečkyna miminečka,to je fakt nádhera..taky chcííííí....
u mne se vše trochu zkomplikovalo,přišel zánět po hysteroskopii,takže mám ATB a Entizol a léčím se...ve čtvrtek mám volat Macháčovi co se mnou dál ,měly by být výsledky hystero...a budem plánovat další postup..doufám,že už nepříjdou další komplikace ,protože moje nervičky jsou na pochodu. Všechny vás moc zdravím a jak budou nějaké novinky určitě se ozvu..zatím páá a přeji všem pohodové těhu a krásná mimi ..

majka43
22. okt 2013

@agneszka Neboj určitě nás doženeš a budeš těhulkovat s námi.

agneszka
22. okt 2013

@majka43 mám z toho všeho nějakou depku...vždy nám říkali,že nám nic není,že to je jen na přírodě a najednou samé komplikace..najednu stranu jsem ráda,že konečně někdo hledá příčinu proč to nejde ,na druhou stranu ty komplikace,které se postupně nacházejí mne pěkně se...

stastenka42
22. okt 2013

@agneszka neboj vsetko sa deje pre nieco...asi to ma jak byt..pockas mesiac,das sa do poriadku a pojdes si pre vianocny darcek😀😀😀

stastenka42
22. okt 2013

@agneszka neboj vsetko sa deje pre nieco...asi to ma tak byt..pockas mesiac,das sa do poriadku a pojdes si pre vianocny darcek😀😀😀

agneszka
22. okt 2013

@stastenka42 snad máš pravdu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre