Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

gabikri
20. máj 2010

carlin : tak to je mi moc líto.........ale třeba je ještě brzo...... 😉 Jo a s tou fixou mě to napadlo taky..............když jsem si dělala asi dvacátý test a byl bílý........... 😝

mimka29
20. máj 2010

baby tak máme rovnaké rozmýšlanie, lebo je keď som si išla robiť posledný test (lebo mi bolo už asi 3 týždne zle a krámy nikde), tak som ségre večer predtým hovorila, že ak tam bude iba jedna čiarka, tak si tú druhú dokreslím. Oni tam boli hneď dve, ale ségra ma aj tak upodozrievala, že som si ju tam dokreslila a mala o mne pochybnosti 😀

carlin to mi je ľúto ☹ ale ešte stále malá nádej je.

Ja by som tu už chcela ďalšiu tehulku k sebe, najlepšie všetky, aby sme si mohli vymieňať pocity 😒

rebo
20. máj 2010

Carlin, ja som si ešte nerobila test, strašne sa toho bojím. Aj tak na krv idem až v pondelok, lebo v sobotu mi ju tu nikto nezoberie a výsledok bude až vo štvrtok, tak to sa dovtedy asi zbláznim.

carlin
20. máj 2010

Trva jim 4 dny udelat krevni test ?? To posilaji do Rakouska, ne 🙂 ? Normalne snad byva hotovy za par hodin....

mimka29
20. máj 2010

carlin do druhého dňa bývajú výsledky väčšinou 🙂

rebo
20. máj 2010

Tak u nás je to tak. U nás všetko trvá "trochu" dlhšie.

carlin
20. máj 2010

Neboj se Rebo, Tobe to urcite vyjde !!!

Gabikri : Pujdes do toho Reprofitu ? Ja zvazuji, jestli dal pokracovat v Pronatalu v Teplicich, nebo zkusit Reprofit. Reprofit je dal a drazsi...

Myslite, ze jsou v Reprofitu nejlepsi ?

minka051
20. máj 2010

Ahojte zdravím
Tak ja som už konečne začala od pondelka s prípravou sliznice. 27.5. idem na UTZ tak len nech je dobrá sliznica a idem si pre drobčekov.

vika34
20. máj 2010

ahojte,to ma dosť pobavilo o tej gabi,ja nemám čas sem písať o vlastnom živote a nie si ešte vymýšľať 😀
a kradnúť forky 😒 ,to je až uchylnéi
Ja sa tieež ospravedlňujem,že tá fotka na nicku nie je moja,ale ja som taký antitalent a neviem to tam dať 😒

všetkým držím palčeky a minka opäť na teba intenzívne začínam myslieť/len aby to konečne pomohlo/

mimka29
20. máj 2010

minka ro si ani dlho nečakala, súper 🙂

vika ahoj 😉

gabikri
20. máj 2010

carlin : ano, půjdu do Reprofitu...............už jsem poslala dotazník 😵

minka : tak super........to šlo opravdu rychle 😵

carlin
20. máj 2010

Nejak jsem to nemohla vydrzet, tak jsem sla na krevni test, budu mit vysledky zitra po 10. hod. Nejhorsi mi prijde to cekani. A pokud bude vysledek negativni ( jak myslim 😔 , tak to chci vedet hned. Myslim, ze cim dele se ceka, tim je pak zklamani vetsi. Clovek si hycka nadeji, cim dele, tim hure.

jenny73
20. máj 2010

Dobrý den a pardon, že vám sem lezu, jen chci popřát Mince hodně štěstí.....samozřejmě i všem otatním...trochu vás sleduju, moje ségra byla teď taky na IVF s darovanym vajíčkem, bohužel neúspěšně 😒

Tak hodně štěstí!!!

lenca78
20. máj 2010

ahoj holky, tak tajemna gabii je odhalena, no ja se nestacim divit, ceho vseho jsou lidi schopni...

Jinak ja pujdu na kontrolu uz zitra namisto pristiho tydne, zacala jsem spinit a porad me hodne boli bricho. Tak nevim, co se deje. Utesuju se, ze se roztahuje deloha a to ze boli - no bricho mam primo obri, ale spis to vypada na obri spek, co mi tam za ty dva mesice nesportovani vyrostl. No uvidime. Tak mi holky zitra drzte palce, muzu byt tak 6.-7. tyden, tak aby to hned neskoncilo...

lenca78
20. máj 2010

carlin - je mi to moc lito, ze test mas zatim negativni. Ale drzim palce, at se neco ukaze v krvi

maja3.s
20. máj 2010

carlin...ještě pořád máš naději...vyčkej do výsledků krve....víš kolik holek už psalo,že test negativní, ale v krvi to bylo...tak uvidíš....držím pěsti..

carlin
20. máj 2010

Diky moc za podporu! Ale vubec tomu neverim. Kazdopadne zitra dam vedet.

gabikri
20. máj 2010

carlin : držím všechno co mám 😉

carlin
20. máj 2010

Dekuji moc gabikri, ale jak mame ty podobne osudy, tak budeme asi v podobnosti pokracovat. Ale urcite se nam miminko povede priste !
Jak to snasi Tvuj manzel ? Muj je 100 % presvedceny, ze se nam povede, rada bych mela jeho jistotu... Ja jsem vahala, ale on rozhodne chce zkusit dalsi pokusy. Je mi ho lito, protoze ma skvely spermiogram a kdyby nemel takovou zoufalku jako ja, tak uz ma urcite miminko. Mam pocit viny...

gabikri
20. máj 2010

carlin : no tak to je fakt všechno podobné.........můj manžel i když je ještě starší, tak má spermiogram výstavní.....sestra na něj že by byl dobrý dárce. Tak to si dovedeš představit, jak narostl 😉 O to víc mě štve.....přesně jak píšeš...že má takovou zoufalku, která má problém 😖 Jinak to víš že to prožívá.........až moc tomu vždycky věří.........tak když jdu testovat, tak mám už jenom z toho nervy, že ho zklamu 😒

carlin
20. máj 2010

Gabikri : Meho by taky brali jako darce..., to je nahodicka. Jinak je o 4 roky mladsi. Me to nejvic mrzi kvuli nemu, presne jak pises. A taky kvuli moji tchyni, mam ji moc rada, je naprosto skvela a vnouce by si moc prala.

Bydlela jsem skoro 20 let v Praze, ted jsem zpatky v Teplicich. Kdybych jeste bydlela v Praze, pozvala bych Te na kafe 🙂

gabikri
20. máj 2010

carlin : třeba se sejdeme někde na kávičce i s prckama 😵 😵 😵

carlin
20. máj 2010

Tak plati ! Budu se moc tesit ! Hura do dalsiho pokusu.

gabikri
20. máj 2010

carlin : ty ještě počkej na zítra....třeba budeš jedna z těch, které se to ukáže až z krve 😉

carlin
20. máj 2010

Tak jo 🙂

beruska64
20. máj 2010

Caute snazilky. Par dni som tu nebola, a uz sa v tom trochu stracam kto je kto. Musim si precitat par stranok dozadu aby som bola v obraze.
Carlin-drzim moc prstiky, nech sa vyplni tvoje zelanie.
Lenca-neboj prcek to urcite zvladne. Hlavne v klidku, spinenie este nic neznamena.
U nas je teraz obdobie cakania. Bola som min. tyzden na merani sliznice a krasne vyrastla, Iwusa dik za radu s alchymilkou. Tak a buduci cyklus to uz pojde naostro 🙂 Transfer by mal byt v polovicke juna, tak stale pocitam dni. Este ze ten cas bezi tak rychlo. Z praskov som pribrala za dva mesiace styri kila, a okolo brucha sa mi vytvorila obrovska pneumatika. Tak plavky si toto leto posedia v kute ☹ Ale keby sa nam podarilo byt tehu tak by ma to vobec netrapilo.

gabikri
20. máj 2010

beruska: to máš fajn, že máš transfer už takhle brzo, to Ti uteče jako voda 😉 Jo a to pneumatiku mám taky, jako od náklaďáku, zjistila jsem, že mi vůbec nic není, tak jsem dneska nakoupila nějaké volnější hadříky, ale jen málo, abych se v tom nezabydlela a jdu tvrdě na hubnutí. 😝 Ale klidně bych je nosila dál.........ale úplně z jiného důvodu 🙂

rebo
21. máj 2010

Tak baby test na 10 deň včera urobený a samozrejme len jedna palička. 😢 Veď to by bol zázrak, keby tam boli dve.

gabikri
21. máj 2010

rebko to je mi moc líto, ale vydrž ještě do krve, třeba to nic neznamená 😉

lenca78
21. máj 2010

rebo, carlin - to me mrzi, ze mate testy negativni, ale vydrzte do krve. Ja uz jsem to tady psala, kamaradka otehotnela normalne a to ze je tehotna, ji ani jeden test z moci neukazal do 7. tydne! Sla na gynekologii, aby ji vyvolali menstruaci a pri ultrazvuku prisli na to, ze je tehotna. Miminko melo uz i srdickko. Takze drzim palce, at je krev pozitivni.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre