Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

mimka29
27. aug 2009

Ja som dnes 4 deň stimulky na KET. Dali mi všetky možné lieky, náplaste aj čipky na to aby sliznica narástla. 3.9. idem na kontrolu sliznice do Brna, tak dúfam, že to bude už v poriadku a už mi dajú naše dva pokladíky.

vika34
27. aug 2009

tak veľmi držím palce

mimka29
27. aug 2009

Dík, už by sa to šťastie mohlo unaviť a sadnuť si aj na nás 🙂

vika34
27. aug 2009

ved to ,mám pocit,že to oblieha iba okolo nás a nie a nie sadnúť aj na nás 😀 ,ešte aj toto.Vika sa ma doma pítala,že ked mi to vyberú/nevedela,že z prsníka ,to som jej radšej nepovedala/,že či už budem môcť mať deti,no odpovedať somv jej moc nevedela,už aj ona to vidí dosť zúfalo z tým svojim súrodencom

mimka29
27. aug 2009

Deti sú všímavé. Ale keď toľko ľudí túži po jednej a tej istej veci, tak to musí vyjsť 😉

vika34
28. aug 2009

ahojte,,kde ste všetky ,ked ja som tu? 😀

dianan
28. aug 2009

ahojte...pkený dník prajem všetkým...a samozrejme aj víkend....
mimka držim palce,aby ta kontrola dopadla už konečne dobre....a nech sliznica pekne rastie..

vika...tiež silno držim palce,nech je všetko v poriadku...
...veru...už by to štastie mohlo saddnuť aj na nás...no nie???
🙂

vika34
28. aug 2009

ahojte,zrovna volali z nemocnice,že môžem nastúpiť v pondelok a čo myslíte ,že môžem?Mám zajtra dostať mrchu,jedného by z toho porazilo

vika34
28. aug 2009

niekedy mám pocit,že to šťastie už na mňa sadlo v podobe Vikinky a ,že druhý raz sa to už nestane,aspoň podľa doktorov mám byť rada,že sa mi podarilo jedno dieťa vynosiť.Tak som teda rada a nechávam to na zázrak.Mám ešte jedno IVF a raz na KET a uvidíme čo bude dalej ,kedže prirodzene sa síce môže zadariť,ale za posl.3 roky sa nezadarilo a u mňa je ešte problém aj nepotratiť,tak je to nejako veľmi komplikované ☹

dianan
28. aug 2009

vika ja si myslim,že môžeš nastupiť,aspon budeš mať skôr po tom...a potom sa môžeš naladiť na IVF...a vy viete prečo sa spontánne nedari???našli u Teba konkretny problem??

mimka29
28. aug 2009

Ahojte zlatíčka,
vikuš a ty si myslíš, že ťa nemôžu operovať, keď máš mrchu? Mne slepé črevo operovali keď som mala mrchu, ale to museli, lebo to bolo akútne.
dianan čo ty na to?

vika34
28. aug 2009

nemôžu ma operovať cez mrchu,to bolo prvé čo sa ma pítala.
diaman spontánne som otehotnela 5 razy z toho 1 mimomater.a 4 potratyV roku 2006 som mala to mimomater.a zobrali mi jeden vajcovod a odvtedy ani ťuk.
V 2008 som otehotnela po IVF s PIGD a aj tak som potratila.
KET a 2IVF sa neuchytilo,takže momentálne riešime aby som vôbec otehotnela .
Mám 1000 vyšetrení všetky sú O.K.,takže sa nedošlo vôbec na nič a posledná verzia je ,kedže mám už 20 rokov chron.zápal hrubého čreva,že ked otehotniem,črevo sa hned automaticky zapáli a začne reagovať na cudzí predmet v tele a vypudí ho,že vraj nejaký autoimúnny problém,s ktorým sa nedá nič robiť,to je teoria môjho gastroenterologa /jediný sa snažil zistiť dôvod a dal mi urobiť také vyšetrenia o ktorých som ešte ani nepočula/ostatný iba krútia hlavou,e ked sa podarilo jedno mám skúšať

mimka29
28. aug 2009

Jaj, tak cez mrchu asi nebudú operovať, keď sa to dá odložiť ☹ Mňa vtedy určite operovali cez mrchu, to si pamätám, lebo som si najprv myslela, že to mám z nej bolesti, ale po dvoch dňoch bolestí a vracania som išla na pohotovosť a hneď pod nôž.

dianan
28. aug 2009

ahoj mimka...ako sa cítiš??
jooj vika...tak tiež toho máte dosť za sebou..... ☹ koľko si my ženy musíme vytrpieť...to je až neuveritelné...

mimka29
28. aug 2009

dianan cítim sa dobre. Dali mi maximálne dávky hormonov čo mohli a konečne ich cítim - potím sa niekedy mi je tak tesne pred tičkou a to je dobre, aspoň viem, že moje telo na ne reaguje. Iba tie náplaste sa mi odlepujú a teraz si ich lepím až 6, tak som ich celé oblepila peukoplastom a som oblepená ako bilrord 😀 Ale to všetko je v pohode.
Dnes má didlinka rozlúčku so slobodou, tak sa trošku odreagujem a zabavíme sa. Na druhý víkend už bude pod čepcom 😀

vika34
28. aug 2009

dokiaľ som nebola na koníkovi ,tak sa to stávalo iba mne a až teraz je mi jasné,že sa to stáva aj iným

mimka29
28. aug 2009

vika keď som ja ešte nechodila na koníka, tak som každý neúspech hrozne zle prežívala, ale koník je pre nás ako terapia. A určite to každej pomáha, keď vie, že nie je jediná 😉

dianan
28. aug 2009

ano veru tak....suhlasím s vami 🙂

sue
29. aug 2009

Uff, pkný víkend prajem, u náš leje,t ak neviem kam pôjdem to naše zvieratko vyvenčiť 🙄

...a čakám na mrchu, tretí deň cyklu spraviť horm.profil a ide sa snáď na to 😵

dianan
29. aug 2009

dobre ránko...
ahoj sue...
u vás prší???u nás je ešte slnečno....ale možno večer je dážd aj u nás...

vika34
31. aug 2009

ahojte,dnes som nás našla až na 3 strane,tak nás posúvam
Posledná infoška z nemocnice je,že ma v piatok príjmu,cez víkend ma pošlú na priepustku domov a v pondelok zoperujú,je to síce divný systém,ale nech už to mám za sebou
zdravím všetky

sue
1. sep 2009

🤐 JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ, baby, kde ste 😲 😲 😲
U mňa mrcha nikde 🙄 🤐 😠 neviem prečo tým čo ju nechcú chodí a tým, čo ju chcú nechodí 🙄 cyklus totálne došahaný dokelu...alebo možno zbytočne stresujem 🤐

Malý ide zajtra prvýkrát do škôlky... ajsom si poplakala 😕 taký divný pocit to je...že už nebude bábätko 😔

Ako sa vám darí? Ako sa máte?

iwusa
2. sep 2009

ahojte dievcence,

po skoro dvojtyzdnovej odmlke sa opat hlasim z prace 🙂 doma som nejako nesurfovala, radsej som si vymyslala uzitocnejsie prace, napr. upratovanie skrine, zavaranie sliviek a pod. ale ved aj tak stale nemam nic nove, ved co ja aj mozem mat no nie? ja cakam na didinkine vysledky, ale teraz pred svadbou ju nechcem nejako extremne zatazovat, potom budem viac otravna 😀 didi dufam, ze oslava so slobodou bola kvalitna, tychto poslednych par dni ti prajem vela kludu, neprepadni stresu a v sobotu si to uzite!!!
mimka - vydrz to, neboj urcite tolko naplasti prinesie svoj osoh, inak to, ze si taka oblepena, no musi to vyzerat komicky 😀
di - teraz ake dalsie kroky planujete?
vika - drzim paste! nech sa operacia podari a nech to konecne aj na teba sadne, tehotenstvo jedno komplikovanie (ale az tak do 9 mesiaca)!
sue - no co, chodi, nechodi??? ja takisto cakam, teda mala som dostat vcera a zatial sa nic nerysuje, ale tento mesiac som brala lieky na herpes, takze urcite mi to trosku rozhodilo system...

mimka29
2. sep 2009

Ahojte baby,
tak zapíjanie slobody dopadlo nad očakávania, už som sa dlho tak dobre nezabavila. To určite píšem aj za didlinku, lebo tá ma už dovolenku a lietajú s nastávajúcim kvôli svadbe.

iwuska to som rada, že si už zdravá. Didi ešte nemá výsledky, keby mala určite by som o tom vedela a napísala by som to tu.
sue tá mrcha je teda fakt mrch. A čo malinký, ako prvý deň v škôlke?
vika tak nech všetko dobre dopadne 😉
dianan ako sa máš?

Inak čítala som v druhej téme, že naša bobjan už stimuluje, tak je musíme držať prsty.

Dnes som varovala susede malého 3 mesačného Mareka a je úplne úžasný, len skoro stále spal, tak som ho chodila pozerať a voňať. Malé bábatká strašne krásne voňajú.

Prajem vám pekný večer 🙂

sue
2. sep 2009

Ahojte, mrcha nikde 🤐

Malý úplne super 😵 😅 zbožňujem ho 😅

dianan
3. sep 2009

ahojte..dobre ránko....
mimka držim palce na kontrolu,aby bolo všetko OK,
a pozdravujem všetrky ostatné....ivušku,sue....,didlinku...aby všetko vybavila a postihala do soboty... 🙂

mimka29
3. sep 2009

Dobré ránko,
dianan ďakujem a veľmi sa bojím. Odchádzame z domu okolo 11.30 hod a cestou späť sa musíme zastaviť na záhorí, tak prídeme domov až večer, ale určite vám napíšem ako sme dopadli.

Páčko 😉

mimka29
3. sep 2009

Ahojte,
sliznica bola dnes 7,8 mm, takže ideme do toho. V stredu 09.09.09 (dobrý dátum) si ideme pre naše dve lásky.

dianan
3. sep 2009

mimka super,blahoželám.....teraz tu musí byť super....s výsledkom //

bobjan
3. sep 2009

Ahojte🙂

Mimuška, držím palčiská 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre