Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

iwusa
4. sep 2009

mimka super!!! drzim paste aby sa vsetko vsetucko podarilo! konecne si sa prebojovala aj k transferu a neboj, podari sa!

mimka29
4. sep 2009

Babulky ďakujem,
ja som tu iba na skok, lebo zajtra sa už vydáva didlinka a ja nič nestíham.
Posialam vám pusinku CMUK

vika34
4. sep 2009

ahojte,didlinka tak všetko dobré do manželského života
mimka držím palčeky,
mňa dnes pustili na priepustku a prijmú ma znovu v nedeu večer a v pondelok ma zoperujú,dúfam
prepustiť by ma mali až v stredu,tak uvidíme,držte sa všetky

sue
4. sep 2009

Joj babyyy...konečne sa to tu rozbieha 😵 😵 😵 držím vám všetkým palčeky 😵 😵 😵

vika34
4. sep 2009

ahojky

kvata
4. sep 2009

čaute,
mimka držím palce, aby to konečne prišlo do úspešného konca, veď už aj ten dátum je perfektný. A príjemnú zábavu na svatbe.
Ostatné kočky držte sa, hlavne vika v nemocnici veľa síl.
Môj prolaktín je už v norme, bol to len nejaký výkyv hormónov a v pondelok idem k dr. zmerať sliznicu a potom uvidíme.
Majte sa.

vika34
4. sep 2009

dakujem,budem sa držať,hlavne nech sa doktori držia a nezfušujú to 😀

sue
6. sep 2009

Uff uff, sme padli na tretiu stranu 😕

..ja len očakávam mrchu stále 😕 ale volala som s dokim,že mám ešte počkať 5dní a ak nie,tak dôjsť... asi po vyvolávačku, snáď sa nedeje nič zlé...ri tých nervoch čo mám by som sa ani nedivila 😔

mimusiacik
6. sep 2009

Sue...klobuk dole...si pre mna No.1*****!...etericka bytost...zhmotneny anjel...

myslim na Vas na vsetky,drzte sa!
Lepsi novy tyzden... 😉

dianan
7. sep 2009

Dobre ránko...a pekný pracovný týžden...
didi...všetko najlepšie v novom živote,aby Vám všetko vyšlo tak ako chcete,a láska nikdy nechýbala.. 🙂
mimka tak ako???dufam,že už ste triezve...a vraciate sa do normálu...hm???aka bola svadbička???

bobjan
7. sep 2009

Ahojte🙂

Didlinka, všetko naj na spoločnej ceste životo a nech sa vám darí 😉 Dúfam, že si si to užila 😵

Myslím na vás na všetky, dievčatká 😉

Ja mám zajtra OPU, tak som zvedavá...

mimka29
7. sep 2009

Ahojte zlatíčka,
Svadba bola úžasná, nevesta bola ako princesznička a zábava až do rána. Ešte som to nedospala, ale keď už budem mať v stredu naších drobčekov u seba v brušku, tak budem iba oddychovať. Dnes mám ešte u seba doma nejakých svadobčanov, ale poobede by mali ísť domov.
Didlinka má ešte dovolenku, ale s jej svolením, vám tu môžem dať nejaké foto.

Prajem vám úspešný pracovný týždeň 🙂

bobjan
7. sep 2009

Mimka, ste pekný pár 😉 Teším sa na Didlinku 😉

dianan
7. sep 2009

bobjan....držime palce...nech je to uspešné.... 🙂

bobjan
7. sep 2009

Dia, ďakujeeem 🙂 😉

mimka29
7. sep 2009

bobjan ja viem, že máš zajtra OPU, ja si ťa niekedy pozerám na témičke Ferticent. Čo hovoril Pinter, koľko máš folikov? Budem na teba zajtra pri rannej káve myslieť.

Ahoj dianan

bobjan
7. sep 2009

Mimka, ďakujem🙂 Pinter nič nehovoril, len že ich je dosť, že sú pekné a keď sú folíky pekné, tak musí byť aj sliznica...lebo som sa pýtala, koľko má...to som sa nedozvedela... 😒

Dávala si niekde tie fotky Didlinky??

mimka29
7. sep 2009

bobjan ešte som nedávala fotky. Didlinka by mala prísť ku nám, tak sa jej opýtam či ich môžem dať. Dám tam potom naraz aj moje s manželom, len sú ešte vo foťáku, tak ich musím dostať do PC a s tým musím počkať na manžela. Na zajtra ti budem držať palce 😉

bobjan
7. sep 2009

aha, ja som to pochopila, že už ti dovolenie dala, tak tu na ne číham 😉 Pozdravuj ju, mladú pani 😵

..a ďakujem ti moooc, aj ja tebe držím na ET 😉

iwusa
7. sep 2009

jajha ivi, krasnuca si bola, nadherna princeznicka!!! tesim sa na viacej fotiek a mimuska, ta ruzova ti neuveritelne svadcala!!! ivi budte spolu stastni, lubkajte sa stale a este viac a viac!!!

sue
7. sep 2009

Joj taký dlhý prísppevok som napísala 🙄 a nikde ho niet 🙄 😠

No...len som chcela, že už sa nám tu bude len dariť všetkým 😵 takže teším na všetky // 😵 😵 😵

mimka29
8. sep 2009

Ahojte krásky,
iwuska bude aj viac fotiek. Dnes si didi pôjde pre ne k fotografke, tak určite sem hodí nejaké profesionálne foto.
sue mrcha stále nikde?

Bobjan má už dnes po OPU, tak verím, že má peknú úrodičku.

Baby my máme zajtra KET. Dnes mám ešte volať o 13.00 hod či sú drobci životaschopný a upresnia mi kedy bude zajtra transfer. Bože keď si na to spomeniem, tak mám srdce až v krku.

iwusa
8. sep 2009

bobjan, daj vediet, ako ste dopadli ale verim, ze uspesne!!!

mimka, neboj myslime s manzelikom na teba a drzime ti pastiky!!! je par minut pred 13, urcite si vynervovana na hovadko, ale neboj, nie je mozne aby si mala smolu tak strasne dlho, takze urcite sadne stasticko na teba ako taka vcelicka na kvetinku!!! aj ty sa ozvi, drzim paste!

mimka29
8. sep 2009

Takže transfer zajtra 10.30 hod., bojím aj teším.

bobjan
8. sep 2009

Ahojte dievčatá,

práve sme prišli a nemám moc dobré správy...

Odobrali mi 5 oocytov a keď sme odchádzali, tak boli pekné 3 😢
predpokladaný ET vo štvrtok...ak teda bude 😔

mimka29
8. sep 2009

bobjan zlatko, neboj. Už to zlé obdobie skončilo a teraz bude už iba dobre. Dúfam, že budete mať ICSI. To ti píšem z vlastnej skúsenosti, lebo Pinter je niekedy stresmen a všetko mu musíš povedať vic krát, aby nezabudol. Ak budú ICSI, tak sa určite vajka oplodnia.

jenny73
8. sep 2009

Zdravím všechny zde a držím palce ke snažení s úspěšným koncem! 🙂 Mám na vás jeden dotaz - pro ty, co mají zkušenost s darovanými vajíčky..... kolik peněz musíte zaplatit? Myslím celkově, vše co je třeba platit - léky, samotná vajíčka .... Děkuji moc za odpovědi.

bobjan
8. sep 2009

Mimka, ICSujeme všetky vždy, kvôli imunite, to už embryologičky vedia 😉 Nám degenerujú na 3-4 deň, tak dúfam, že sa zakusnú a nepustia...ak prežijú všetky, chcela by som všetky 3, ale to asi vo FC nepôjde... 😕

Mimka, držím palce na KETík 😉

mimka29
8. sep 2009

Bobjan ja si myslím, že keď nebudeš mať PK, tak by ti mohli dať všetky tri. Tak ty budeš mať ET deň po mne a na test budeme čakať spolu 🙂

jenny v repromede v Brne stojí IVF s darkyňou okolo 120.000,- Nevieš či chceš aby som ti rozpísala koľko čo stojí, ale ak áno, tak nájdem papiere a môžem ti to rozpísať. Cena čo ti povedia v centre na začiatku je vždy iba informatívna, vždy to záleží potom od počtu vajíčok, od liekov koľko spotrebuje darkyňa a príjemka, od toho či sa niečo aj mrazí a tak. Nakoniec je tá cena oveľa vyššia a to v každom centre. Ale veď ty máš pase, že čakáte bábo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre