Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

mimka29
9. apr 2010

minka drž sa moja

minka051
9. apr 2010

Ahojte tak krv negatívna tak som skončila. No osud mi neprial. Ale dve deti už mám no chcela som priatelovi splniť túžbu ale už sa nedá. tak musíme s tým žiť. Majte sa tu krásne a nech sa vám narodia krásne detičky.

mimka29
9. apr 2010

minka to mi je hrozne ľúto, ale vidíš, že zázraky sa dejú a v tejto našej téme sú zatiaľ iba zázraky. Tak to nevzdávaj a čo ty vieš ... Teraz sa zameraj na niečo iné a užívaj si život, milovanie. Viem že si povieš, že tebe sa to nemôže stať, ale to isté som si hovorila aj ja a vidíš ... nikdy nehovor nikdy.

gabikri
9. apr 2010

minka : foukám na dušičku a drž se 😔

bobjan
9. apr 2010

Minka, moooc ma to mrzí, dúfala som, že krv bude pozitívna... 😔

Držím ti palce v živote, nech sa ti darí a nech ste spolu všetci šťastní. Drž sa!

minka051
9. apr 2010

mimka u mňa už nie, sterilizácia urobená už niekoľko rokov a pri tej sa ešte žiadany zázrak nestal. A moje vajíčka tiež nnerastú a je to aj vekom. o pár dní 44 tak to už nejde.

mimka29
9. apr 2010

minka tak to som ťa asi veľmi neutešila, prepáč ☹

Baby ja mám pre vás dobré správy. Teraz mi volala lekárka a testy mám v poriadku, takže bábo je zdravé, tak som si vydýchla.

bobjan
9. apr 2010

Mimka, super, len tak ďalej 😉

gabikri
9. apr 2010

mimka : tak to je moc dobře, ten kámen, co ti spadl ze srdíča byl slyšet až sem 😉

rena31
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zufalka
10. apr 2010

ahojte baby,dlho čítam vaše príspevky,a všetkym vám držím palce.Prave sa rozhodujeme aj my navštíviť kliniku v Brne,pre darovane vajíčka ,tak zbieram info.Mam za sebou 5 IVF-neúspešné,ani raz to nevyšlo v GF.Preto chcem vyskušat niekde inde.Tým že moje vaječníky nereaguju vobec na stimulaciu ,vždy som mala len jeden folikul a to som brala najvyššie davky ake som mohla brat tak mi neostava nič ine ako darovane vajko.Chem sa len spýtat kolko to cca vyjde na peniaze cele aj s darkynou .dakujem

mimka29
11. apr 2010

Krásne nedeľné dopoludnie 🙂

zufalka my sme boli v Brne v Repromede a u nich by to malo vyjsť okolo 120.000,- Kč, ale k tej sume si ešte môžeš prirátať poplatky za rôzne vyšetrenia ako je napríklad spermiogram + lieky pre teba na stimuláciu sliznice + prípadné KETy a vyjde základ aj na 140.000,- Kč. Nám to u nich nevyšlo, ale gabikri chodí tuším do Reprofitu a je tam oveľa viac spokojná ako ja v Repromede a dokonca sú oveľa lacnejší. My ame si vyberali drahé centrum, lebo mali výborné referencia a fakt sme im verili, ale nie je pravda, že čo je drahé, to je dobré. Držím ti palce 😉

iwuska19
11. apr 2010

Všechny Vás zdravím a omlouvám se že Vám lezu do diskuze ale ty ceny co píšete jsou strašné.Ve Zlíně stojí Ivf s darovanými vajíčky do 90000 a to je max zkuste to tam.Nebo Reprotit v Brně tam to vyjde myslím stejně.Omlouvám se za vlezlost........ 😉

gabikri
11. apr 2010

ne ne, já chodím zatím do státního CARu u Apolináře, mám ještě dva pokusy na pojišťovnu a budu platit jen 8000,-
odměnu dárkyni. U nás se čeká dva roky, to bych vzhledem k věku nemohla čekat a taky bych musela jít do soukromého, ale měla jsem štěstí a přivedla jsem dárkyni, tak jdu hned. Snad to vyjde, ta cena v Brně je šílená 😕 😕 Jinak kdybych neměla pokus na pojišťovnu, tak by to bylo asi + 45000,- ..ale jak říkám..čekací doba dva roky 😒

mimka29
11. apr 2010

gabikri prepáč, ja som si ťa pomýlila s inou kočkou ☹ dúfam, že mi to odpustíš 😉 ale iwuska 19 napísala, že Reprofit je lacnejší a čo ja viem, tak tam sa tiež vôbec nečaká.

gabikri
11. apr 2010

mimka : to nic 😉 Já v tom mám taky zmatky, jak tady čtu různé příběhy 😉

viktoriekaterina75
11. apr 2010

Ahojky qabikri...Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho jsi čekala, když jsi si přivedla dárkyni ??? To bylo hned následující měsíc kdy jdeš na řadu??

bobjan
11. apr 2010

Ahojte,

bábätko to vzdalo 😢 😢 😢

gabikri
11. apr 2010

bobjan : to je mi moc líto, ach jo 😔

viktorie: ta dárkyně musí podstoupit všelijaké možné testy..genetika atd..tak tím se to protáhlo. Poprvé tam šla v půli ledna a koncem března věděla výsledky. Začali ji stimulovat a pro mě to znamenalo, že jsem na prvním místě v pořadníku. Vajíčka od ní nedostanu, ale je to dost rychle 🙂

mimka29
11. apr 2010

bobjan to je strašné 😢 je mi to veľmi ľúto 😢 ja ani neviem čo napísať.

iwusa
11. apr 2010

och bobjan... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 smutim tu s tebou 😢

mircalla
12. apr 2010

zufalka - mna to v brne v Reprofite vyslo na 80000 CZK - ziadne dodatocne poplatky tam neboli, mysli, ze sli s cenou trolinku hore, ale nie moc
pozeram ze lacnejsie ako Repromeda

bobjan - :(( smutim....pisala som ti do reprofitackej temy aj IPcku

amalka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amalka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimka29
12. apr 2010

Ahoj amalka určite sa ti niekto ozve 🙂 To je pekné, že chceš niekoho urobiť šťastným. My sme tiež najprv potrebovali darkyňu, ale potom sa stal zázrak a podarilo sa nám prirodzene. Moja sestra tiež chcela darovať vajíčka a bola z toho celá nadšená, ˇže niekomu pomôže, ale pri stimulke jej zistili, že má v tele nejaký zápal a doteraz sa z toho nemôže dostať aj dnes behá celý deň po lekároch. Mysleli sme, že jej iba vyberú mandle a bude môcť to darcovstvo podstúpiť, ale ukázalo sa, že ten zápal je závažnejší, tak sa teraz stále lieči 😒 Preto ma vždy poteší, keď sa nájde niekto ako ty a chce pomôcť. Nezľani sa, ten zápal sestre zistili vďaka stimulke, nespôsobila jej to stimulka, keby to nepodstúpila, tak by sa jej ten zápal mohol ešte roky šíriť, takže chválabohu jej počas stimulky na to prišli. Držím palce 😉

vika34
14. apr 2010

bobjan ☹ ,tak som verila,že všetko bude o.k.,drž sa ,je to tažké,poznám to dôverne 😢

minka051
14. apr 2010

Ahojte len vás idem pozdraviť, ale vidám máte sa fajn tak to ma teší.

zufalka
14. apr 2010

dakujem vam za info,v pondelok 19. ideme na prvu konzultaciu do reprofitu,tak uvidíme čo nam poradia,či ešte vyskušame naše,alebo rovno darcovske.Nechame si poradit.

iwusa
14. apr 2010

zufalka, potom daj vediet ake si mala pocity a dojmy z reprofitu. ja zvazujem toto centrum a ja mozem vyuzit jedine darcovske vajicka. tak sa pytaj a pytaj a potom referuj 😉 uz teraz som zvedava

minka051
15. apr 2010

Ahojte
tak ja tiež idem asi vyskúšať Reprofit ale už asi len darované embryjká. Idem to skúsiť ešte raz drahý ma presvedčil a prstúpil aj na to. je úžasný. 🙂 Ak máte niektorá skúsenosti v tomto centre napíšte mi prosím IP. Velmi vám dakujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre