Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

beruska64
30. mar 2011

@rebo jasne, ze si pamatame. Drzim palce, nech to ide ako po masle 🙂

rebo
31. mar 2011

Kočky ďakujem vám za povzbudivé slová. Ja som vás pravidelne od novembra čítala, ale neprispievala som, lebo som nemala čím. Ale teraz sa to zmenilo a hurááááá do toho !!!!!!

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rebo
31. mar 2011

Ani ja som ešte neupiekla ani jednu tortu. Za to môj priateľ na moju 40-tku mi upiekol krásne srdce. A to piekol prvýkrát tortu. Koláčiky bežne pečie, ale len z kysnutého cesta, piškótu nie. Ale tá torta bola vynikajúca a bola sacherová.

mysycka
31. mar 2011

tak jelikož jsem vyučená cukrářka tak dorty peču celkem často 😉 , ale neživím se tím, jen je to takovej fajn přivýdělek. Měla jsem tady nějaký dorty v albu, ale adminům se to nelíbilo tak to smmazali
@rebo to je teda přítel šikula, sachr bych si dala, dlouho jsme ho neměla 🙂

beruska64
31. mar 2011

@mysycka to by si sa mi dnes zisla! Lebo akurat sa z jednym trapim 🙂 .Manzelik ma dnes narodky a ja som mala vcera, tak bude taky spolocny dort.

mysycka
31. mar 2011

@beruska64 tak přeju a´t se pěkně povede, já už mám hotovo, ale ještě mám dělat řez a moc se mi do toho nechce 😀

mysycka
31. mar 2011

děvčata jdu se pochlubit 🙂

gabikri
31. mar 2011

@mysycka : jéé, ten je krásný, jsi šikulka 😉 😵

mysycka
31. mar 2011

@gabikri díky, ale dneska to byl docela záhul moc mi to nešlo 🙂

gabikri
31. mar 2011

@mysycka : no takhle bych chtěla aby to vypadalo, když mi to nejde, závidím tu šikovnost 😉

mysycka
31. mar 2011

@gabikri díky 🙂

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mysycka
31. mar 2011

@bondy no jestli se k vám můžu nastěhovat s manželem, kočkama, psem a našema budoucíma dětma tak proč ne 🙂 taky si asi půjdu udělat kávu, jsi mě navnadila 🙂

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mysycka
31. mar 2011

@bondy 😀 tak jdu balit 😀 a kam to teda máme jet?

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mysycka
31. mar 2011

@bondy a nemohli byste radši vy dojed do Prostějova? misky taky máme 🙂

misha83
1. apr 2011

Ahojky holky, tak ve čtvrtek volali. Dárkyni se daří dobře, vajucha rostou a v pondělí bude OPU🙂 Nějak mi to zvedlo náladu! Holčina se cítí fajn, na to jsem se taky ptala, jsem hrozně ráda "že ji máme" a nerada bych, aby měla nějaké problémy.

gabikri
1. apr 2011

@misha83 : tak paráda!!!!!!! 😵 Pozitivní dárkyně.......pozitivní příjemkyně.........to musí klapnout 😉

misha83
1. apr 2011

@gabikri To si taky říkám🙂. Nějak mě to nakoplo. Začala jsem se vlastně těšit! Snad to není špatně!

gabikri
1. apr 2011

@misha83 : to je právě jedině dobře!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

misha83
1. apr 2011

@gabikri No a co u tebe nového? Sháníte ty penízky, že? Ach jo☹.

gabikri
1. apr 2011

@misha83 : jo jo, sháníme, sháníme 😉 Ale věřím tomu, že vše dobře dopadne 😉 Nic jiého v mé hlavě neexistuje. Nedávno mi řekla kamarádka : " a nechceš zkusit adopci? " Jsem nechápala, proč se mě na tohle ptá, vždyť mě se to přeci povede 😝

misha83
1. apr 2011

@gabikri Přesně tak, zadaří se, taky tomu věřím a moooc držím pěsti!

gabikri
1. apr 2011

@misha83 : Tobě taky 😵 Teď jsi na řadě Ty, potom já 😉

misha83
2. apr 2011

@gabikri Tak jsme domluvený🙂.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
2. apr 2011

@bondy Ahojky, chodím do práce, doma budu až od transferu. Co bych tu teď dělala 🙂.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre