Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

gabikri
25. apr 2011

@standifous : rozhodla jsem se proto, že tady na Koníkovi na jiné diskusi do mě holky hučely, ať si to nechám udělat, že
díky tomu otěhotněly, že jim na imuno něco našli, pak se to zaléčilo a mají miminko 😉 Na tu paní doktorku mi daly reference dvě kočky že je dobrá ( obě jsou těhulky), tak jestli na ni budeš chtít kontakt, pošlu do IP 😉 V Podolí se prý čeká hrozně dlouho, co jsme slyšela, třeba i půl roku, tady to šlo hned 😉

standifous
25. apr 2011

Určitě bych ráda kontakt, když budeš tak hodná. A ty jsi s ní byla spokojená? Já jsem zatím ani nekontaktovala to podolí tak ani nevím jestli se čeká dlouho. Ten dr co mi to doporučil dělal v pronatalu, ale myslím, že teď už dělá v jiném caru a říkal, že v pronatalu to dělají také, ale tam, že se opravdu čeká dluho.

gabikri
25. apr 2011

@standifous : ano, byla, je milá, příjemná a je vidět, že je pečlivá a že svou práci dělá dobře 😉 Vyptávala se mě na všechno možné, na nemoci v rodině atd........ Ono všechno se vším souvisí.

gammaray
25. apr 2011

@bondy Tak jak bylo na velikonočním výletě? určitě ok,že 😵 😵 hlavně.že jste nezabbloudili 😀 😀
@denda1301 a co máš za hafany?určitě jsou super,ale 2 ti stačí,třetího už nebude potřeba!!!

rebo
26. apr 2011

Ahojte dievčatá, tak včera som mala dostať MS, ale zatiaľ nič. Dosť sa cítim mizerne. Ani na tehotenstvo, ani na MS, tak všelijako. Keby už bol štvrtok, aby som vedela, že na čom som.

misha83
26. apr 2011

@rebo Uvidíš, že to dobře dopadne, čtvrtek už je pozítří, to uteče 🙂 .

rebo
26. apr 2011

misha83 a ty sa ako cítiš? Máš nejaké tehu príznaky?

misha83
26. apr 2011

@rebo Mám citlivá prsa a jsem brzy unavená, každý den odpadám tak v sedm večer 😀 . A včera mi bylo poprvé fest zle celé dopoledne.

rebo
26. apr 2011

misha83 aj ja som celý deň unavená. Stále by som len spala. Ale to môže byť aj od tých liekov.

misha83
26. apr 2011

@rebo Jj, to určitě ano, ale mně se to v těch posledních dnech tak nějak změnilo, prostě fakt padnu vyloženě za vlast😀.

No na UTZ půjdu až 16. 5., takže to je doba!

rebo
26. apr 2011

misha83 do toho 16.5. ti to uletí, ani sa nenazdáš. A ešte som zabudla napísať, že neskutočne ma bolí hlava.

misha83
26. apr 2011

@rebo To mě naštěstí ne, jen z neděle na pondělí v noci, ale to možná bylo bouřkou.

jada1
26. apr 2011

@rebo a nechceš skúsiť testík? Vo štvrtok ideš na krv? Držím palčuchy, aby to tam bolo 😉
@misha83 ahoj tehulka 🙂

misha83
26. apr 2011

@jada1 Jéé, to je hezký, já si to nějak nepřipouštím, ale napsané to vypadá krásně 🙂 .

rebo
26. apr 2011

jada1 asi nie, mám z toho strach. A doma mám len nejaký v zelenej krabičke Rapid Clear, alebo tak nejako sa volá a mám strach, že nie je veľmi spoľahlivý. Asi počkám na krv.

jada1
26. apr 2011

@rebo chápem ťa veľmi dobre. Tak ak to tak cítiš, že počkáš na tú krv, tak urob tak. Áno, kočky v inej diskusii písali, že tento druh testu je nespoľahlivý. To ja som si nakúpila cez net 30 ks 😀 a ke´d príde deň D, tak určite tiež budem strachopud a netestnem 😕 .
V každom prípade myslím na teba, nech ti to vyjde 😉

@misha83 😉

rebo
26. apr 2011

jada1 ďakujem Ti pekne. Vieš nejaké príznaky tu sú, ako napr. že chodím dosť na záchod na malú, potom pichá ma v maternici, v ústach mám plno slín a takú horkú chuť a prsia a hlava ako ma bolia, tak to ani nehovorím no a samozrejme tá únava. Takže bojím sa toho sklamania.

jada1
26. apr 2011

@rebo vyzerá to sľubne 😉 .Ja ke´d som bola v marci na IVF so svojimi, na 11 deň som testla. To ale kôli tomu, aby som vysadila lieky, lebo som vedela, že z toho nič nie je. Okrem toho, že ma z utrošu boleli prsia, tak iné absolútne ničovaté nič. Ale u teba je to na dobrej ceste 🙂

rebo
26. apr 2011

jada1 no uvidíme. Zatiaľ si nič nepripúšťam, lebo po 7 pokusoch som zažila dosť sklamania.

clauda2010
26. apr 2011

ahojte , neviete nahodou ake su zakonne podmienky poistovne aby schvalili umele oplodnenie?

jada1
26. apr 2011

@clauda2010 bohužiaľ ja ti neporadím, ja som samoplatca.

jada1
26. apr 2011

@rebo máš toho za sebou veru dosť. Z tých 7 pokusov si skúšala aj so svojimi, alebo stále s darovanými?

denda1301
26. apr 2011

@rebo drzim drzim silno drzim a aj by som ta oplula pre stastie,ale si daleko 😀 😀 😀
@misha83 co nove vsetko ok? Uz som nedockava aj za teba
@jada1 napisala som novu diskusiu,ale nikto nic asi tam nik nechodi no co budem sama aspon ma hned vybavia 😀 😀 😀 😀

rebo
26. apr 2011

jada1 4x so svojimi, 1x s darovanými vajíčkami a 2x s darovanými embryjami.

rebo
26. apr 2011

denda1301 díky moc.

misha83
26. apr 2011

@denda1301 Zatím všechno ok, zítra jdu na krev a 16. 5. na UTZ.

denda1301
26. apr 2011

@rebo musi ti to vyjst uz proste musi...
@misha83 daj vediet co a ako .Uz sa mi tak lepsie chodi do prace ako som dala vypoved 😀 normalne parada

misha83
26. apr 2011

@denda1301 To věřím, ulevilo se ti, že jo?

denda1301
26. apr 2011

@misha83 A vies ako parada chodim si tu vysmiata a mam naladu a to nemusi ani slnko svietit 😀

jada1
26. apr 2011

@rebo a koľko máš rokov ak sa smiem spýtať?
@denda1301 nakoniec ti aj bude za prácou a za šéfkou smutno 😀 😀 😀 .
Nikto neodpísal? Tak asi tam chodia tie, čo nechodia na Modrého koňa 😀 .

A kde máme naše slniečko bondy? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre