Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

jada1
25. máj 2011

@dana7 ahoj 🙂 , takže idete do ďalšieho boja, to je fajn. A povedali vám aj cca za koľko by to mohlo byť?

dana7
25. máj 2011

@misha83 Ahojky Míšo! Taky hodně čtu co napíšeš! Přeju ti , až si odpočinete, aby jsi měla dost sil do dalšího uspěšného boje!
Nechci aby to vypadalo, že na ně nějak tlačím, ale pro mě čas letí, budou prázdniny a chceme naplánovat dovolenou! To je ale to nejmenší, děsí me, že za chvilku mě bude 42! Začínám být hodně nervózní!

dana7
25. máj 2011

@jada1 Ahojky!!! Zatím asi jako minule, mluvili jsme o tom jen tel.,snad říkali, že o chlup levnější, ale že se dohodneme, až přímo v CARu

jada1
25. máj 2011

@dana7 kľudne im zavolaj a poinformuj sa. Neviem ako to chodí inde, ale mne dali termín dva mesiace dopredu a ten aj dodržali.Veď to je na tom najhoršie, že my "staré větve" už nemáme veľa času 😀 . Ja budem mať v septembri 41 bŕŕŕŕ.

jada1
25. máj 2011

@dana7 jáj, tak to ja by som ich určite otravovovala ako pijavica 😀 . Oni to určite pochopia, že vzhľadom k veku by si to chcela trošku posúriť a myslím, že ti vyjdú v ústrety. Do ktorého CAR chodíš?

dana7
25. máj 2011

@jada1 Ja mám narozeniny už příští měsíc! Je to děs, nějak si neumím představit, že budu vychovávat dítě v tomhle věku! Chtěla bych to stihnout odrodit do 43!

jada1
25. máj 2011

@dana7 to stíhaš v pohode 🙂 . Ja si to zasa viem predstaviť, celkom reálne. Aj dve 😎

dana7
25. máj 2011

@jada1 Chodíme do GESTu v Praze! Zkusím tam zavolat zítra, když najdu odvahu a uvidím, co mi řeknou!!!

dana7
25. máj 2011

@jada1 Jééé! Tak to ti tvojí představivost závidím!!! 😀 😀 😀

rebo
25. máj 2011

@dana7 ja mám 43. @misha83 nemám jej to za zlé, lebo práve predtým jej vypli prúd a ten citlivejší UTZ sa jej nedal naštartovať, tak ma pozerala tým horším. Akurát, že nemusela mi vysadiť lieky. No ale čo už, dúfam, že sa tým drobcom za ten čas nič nestalo.

nali1
25. máj 2011

@dana7 ahoj. Klidně tam zavolej, na tom přece nic není. Ja přijela a předběžným termínem uz z konzultace v Caru. 🙂) Ja bych určitě volala. :->

dana7
25. máj 2011

OK holky!!! Zítra volám! 😀
Přeji vám všem krásný zbytek slunečného dne!!! Ahojky!!! 🙂

misha83
25. máj 2011

@dana7 Já se Ti vůbec nedivím a určitě jim to takhle vysvětli. Určitě to pochopí a budou vstřícní. Ani nevím, vím, že jsi tehdy přemýšlela o změně CAR, zůstali jste tam nebo ne? A už to čtu dál.
@rebo To s tím UTZ vůbec nemám za zlé, ale to že hned vysadila léky ano. Ale co už, hlavní je, že je vše v pořádku.

nali1
25. máj 2011

@jada1 jo a pro ty papucky mazu před ET taky. 🙂))))) Zatím muz promyslet barvu. 🙂

jada1
25. máj 2011

@nali1 🙂

denda1301
25. máj 2011

Uz mam po vsetko prebehlo ok ale dr.nic konktetne nepovedal len ze je to dobre 😒 a viem prd.Muz pride po mna za hodku pojdeme sa najest hladna som ako vlk 😀

jada1
25. máj 2011

@denda1301 tak super 🙂 . Joj, ale ty môžeš jesť po narkóze???

beruska64
25. máj 2011

@rebo tak to si teda mala šoky! Ešte ze to takto dopadlo. Držim palečky.
@jada1 Ono to Norsko a Irsko su podobne. V Severnom Irsku sme tiež byvali, asi dva roky a bolo to obdobne ako Norsko. No jo, iny kraj iny mrav. 😖

denda1301
25. máj 2011

@jada1 uz som drahemu vravela,ze ideme na veceru ma pozyva.Teraz citam v spave ze dr.mi naplanoval odstranenie myomu nechapem preco mi ho nevybral hned 😠 zase budem musiet toto vsetko absolvovat a to ostatne sa zase predlzi tym padom. 😢

nika832
25. máj 2011

@rebo Fantastická správa, srdečne gratulujem 🙂 🙂 🙂 Je mi ľúto, že ta tak vyľakali. Držte sa aj s bábatkami 🙂

jada1
25. máj 2011

@denda1301 no ale ten myom si vravela, že nemáš na maternici, či?

denda1301
25. máj 2011

Jada1 mam ho na maternici,ale chceli vediet ci je,alebo nie je priamo v dutine.Ked ma dr.pozeral cez utz tak mi ho ukazoval a vravel,ze je mimo.Ta teraz so sprosta.Uz sa mi nechce zase toto podstupovat 😢

jada1
25. máj 2011

@denda1301 tak to potom nechápem, prečo ti to hneď neodstránil. A ty si sa s ním pred zákrokom nebavila o tejto možnosti? Popýtaj sa ho, či môžeš ísť do IVF, alebo si to musíš dať odstrániť. Možnože keď nie je v dutine maternice, tak to nevadí.

denda1301
25. máj 2011

@jada1 nepytala,lebo nebolo kedy ja som ho videla pred operaciou asi na minutu a to mi davali uz narkozu.Uz si pripadam ako pokusna myš.Titi doktori su hrozni ved aj babam najprv povedia ze nemaju nic a potom ze je srdiecko.Oni si myslia,ze sme z ocele a zvladneme naozaj vsetko.

jada1
25. máj 2011

@denda1301 to by chcelo sním hodiť reč. Ale však si spomínala, že svokrovci sú lekári, tak sa s ním nemôžu porozprávať?

denda1301
25. máj 2011

@jada1 2.juna mam kontrolu,tak ja s nim hodim rec.Budem mudrejsia,ale ak je mimo dutiny,tak ho tam neham.Aj Chovanec zo Zlina vravel,ze pokial je mimo tak by to nemalo vadit a moj je 7mm.Ved uvidim citam tu lekarsku spravu a hadam co to tam popisal po latinsky 😅

misha83
26. máj 2011

@denda1301 Super, už to máš za sebou 🙂 . A teď čtu, že z toho nejsi moudrá, tak to doufám, že se dozvíš víc informací.

denda1301
26. máj 2011

@misha83 no ved stale čítam tu moju spravu a neviem sa z toho vysomáriť 😒 najviac ma serie to,že ak teraz na to doktorek prišiel že to predsa musí ísť von tak mu poviem svoje,pretože o myome vedel už dávno a ak niečo zanedbal tak ho nakopem 😠 😠 😠 už ho mám plné zuby.Tolko vecí čo pozabudal že až..... tu sa už u nás nenaide dr.,ktorý by za niečo stál.Jááj aká som najedovaná.On o myome vedel od 2009 roku.A stále mi vravel,že to nič to nevadí na IVF.A čo ked hej a čo ked som mohla mať vlastne dieťa v roku 2010 ked mi vložili naše embryjko a len koli tomu že on je velice" múdry" tak sa to posralo.Ani na to nechcem myslieť!!!!

misha83
26. máj 2011

@denda1301 Úplně chápu Tvoje rozčilení, já bych v sobě taky nechtěla mít nic co tam nepatří, obzvlášť , když člověk podstupuje IVF.

denda1301
26. máj 2011

Pocula som dobry vtip.Rozpravaju sa dvaja chlapi "vies preco drzim moju zenu vzdy za ruku?To preto aby sa nerozbehla po nakupoch,ked s nou idem po meste" 😀 😀 😀 celkom som sa pobavila

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre