Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

misha83
29. máj 2011

@jada1 A testovat vydržíš až do oficiálního data? Moc držím pěsti, žádné příznaky být ani nemusí 🙂 .

jada1
29. máj 2011

@misha83 Neviem či neskúsim na 10 deň, t.j. v utorok. Viem, niektoré kočky nemajú príznaky žiadne a sú tehule. Už to nijako neovplyvním, len musím vydržať 🙂

misha83
29. máj 2011

@jada1 No právě, budu nadále moc držet pěsti!!!

denda1301
29. máj 2011

@misha83 ale nic boli sme na prechadzke a idem si dat kavicku na terase 😎 uz by so chcela aj ja pisat o nieecom konkretnejsom,ale to este potrva kym zacnem s pripravami cca o 2mesiace 😖 uz aby to bolo

denda1301
29. máj 2011

@jada1 No veru babam co nemali priznaky potvrdili tehu a tym co mali(ako aj ja)bohuzial to nevyslo 😢 tebe drzim moc palec nech tie boticky cim skor obuvas...

misha83
29. máj 2011

@denda1301 To věřím, když člověk není v akci, tak jen čeká, že. Já už bych tak strašně chtěla mít za sebou tu 1. MS od té revize. No ještě mám na to asi tak 4 týdny, klidně bych ji brala co nejdřív!

jada1
29. máj 2011

@denda1301
@misha83 ste zlaté kočky, ďakujem vám, že na mňa myslíte 🙂

nali1
29. máj 2011

@misha83 ahoj, dockas se a pujdes s nama zase do boje.
@jada1 to tak rychle uteklo, že uz budeš testovat.

gammaray
30. máj 2011

@denda1301 přeji krásné dnešní ránko a všem sluníčkový a úspěšný (hlavně jada) týden.

misha83
30. máj 2011

Krásné ráno holky, tak pozítří už utíkám do práce. O víkendu jsme měli rušno, zateplujeme celý barák, dělá se nová střecha, tak tu pořád někdo běhá🙂. Já do toho dělám nějaké věci do práce, víkend utekl ani nevím jak.

denda1301
30. máj 2011

@misha83 zdravim mame rovnake starosti alebo radosti?My tiez prerabame teda dokoncujeme dlazby ploty a branu...tiez sa mi tam stale niekto mota ale uz o 2tyzdne to mame hotovo,len aby pocasie vydrzalo.O mesiac uz budem doma tak mozem upratovat po stavbaroch 😒 no co aspon sa nudit nebudem a rychlejsie mi utecie cas,ktory este mam kym rozbehnem oplodnenie.

misha83
30. máj 2011

@denda1301 No vidíš, alespoň Ti to bude hodně utíkat. Nejlepší je být zaneprázdněná, potom to hrozně utíká. Já mám plány skoro až do konce září a pak se uvidí🙂.

denda1301
30. máj 2011

@misha83 my rozmyslame nad dovolenkou niekde v Chorvatsku kamarat tam ma apartman,tak mozno na tyzden by sme zduchli si oddychnut.A inac sa budem len tak motat po kupaliskach a nakupoch 🙂 v juli niekedy koncom by som mala ist do Zlina

misha83
30. máj 2011

@denda1301 No my plánujeme taky dovolenou někde u moře, na konci srpna týden v Jeseníkách a mezi tím nějaké víkendy na kolech, chatách a grilovačky. No a v září pojedu někam na prodloužený víkend s kamarádkami.

denda1301
30. máj 2011

@misha83 no super budes vytazena cele leto.U nas je len problem so psami musime vybavit operku kto ich pride krmit a vencit 😀 inac nemam problem sa zbalit a ist.

misha83
30. máj 2011

@denda1301 Tak to chápu. To je hlavní důvod proč pejska nemáme, jsme často pryč ☹ . Přes zimu víkendy trávíme na zápasech, tak to by vůbec nešlo.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
30. máj 2011

@bondy Ahojky 🙂 , no za chvilku budeš i rozepínat kalhoty 😀 , pak už tě od nákupu těhu kalhot nic nezachrání 😉 .

nali1
30. máj 2011

@bondy vypadá to,že těhu oblečky na sebe nenechají moc dlouho čekat 🙂

jada1
31. máj 2011

No holky, zdá sa, že štafetu som prevzala zodpovedne 🙂 a komu ju ďalej mám odovzdať? Nali1 asi tebe, teraz si na rade ty.8-)
Ale teraz vážne: od 5 dňa po ET hľadám na sebe tehu príznaky a stále nič. Už som mala aj pochyby, či sa to vôbec podarilo. Pobolievali ma trochu len prsia, viac nič, Ale to aj minule pri neúspešnom IVF. Včera ráno, keď sme išli s mm do roboty mu hovorím, že neviem, či to vyšlo, lebo nejako tehotne sa vôbec necítim. Po obede v robote som trolilinku začala cítiť podbruško a nejako ma začali bolieť prsia už aj pri chôdzi. Prišla som domov, najedla som sa a začalo ma napínať na vracanie. Do večera som mala taký pocit, že mám čosi v krku, ako keď prehltnete tabletku a zostane vám krku äpoznáte ten pocit). Tak som sa rozhodla, že ráno testujem. Spravila som prvý test, hneď vybehli dve koľajnice 😵 😵 😵 , tak potom pre istotu ešte dva, 😀 však čo keby bol vadný. Poviem vám, že vidieť na teste po 14 rokoch snaženia dve čiarky je úžasný pocit. Už som si nad nimi aj od radosti poplakala.Samozrejme stojím nohami pevne na zemi, môže sa stať ešte čokoľvek, ale pevne verím, že sa nám tento krásny sen nerozplynie. V pondelok idem na krv, tak budem múdrejšia.

misha83
31. máj 2011

@jada1 Já mám takovou radost, to je paráda 🙂 , gratuluji, jupíííí! 😀

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
envy
31. máj 2011

@jada1 ááááááááááááááááááááááááááááááááá, supíííííííííííššš....děkuju za krásnější den, mám MEGA radost!!!! 😉

nali1
31. máj 2011

@jada1 huráááááááááááááááá. gratuluju a přeju hodně štěstí. 🙂 🙂 🙂 🙂 A děkuji,štafetu ráda přebírám.

beruska64
31. máj 2011

@jada1 Jupííííííííííííííííííí 😀 Obrovska gratulacia!!!!! čiarky maš uplne ukažkove, take krasne som snad ešte ani nevidela. Veľa šťastia 🙂

denda1301
31. máj 2011

@jada1 No zlatko moje idem sem len mrknut,lebo dom v praci a co nečitam a nevidim.Su to ciary ako kolajnice a ver,ze sa chytili obe babuliatka.Jaj sko by som ich uz aj za teba vybozkavala 😀 opatruj sa a ako bondy hovori nepit nefajcit neflamovat 😀 to som sa zase pobavila na jej hefte. 😀

denda1301
31. máj 2011

@nali1 Ahoj ako to vyzera s tebou? Kedy ides na ET?Asi si dalsia v poradi...ja idem v septembri mam este dake vysetrenia

misha83
31. máj 2011

@denda1301 AAAAAAaa, takže jsem zatím třetí v pořadí 😉 , tedy pokud se v tom listopadu tak nějak rozhoupáme.

nali1
31. máj 2011

@denda1301 ahoj,ve čtvrtek 2.6. mám zahájení a ET předběžně 25.6.,pokud nebude změna. Takže to vypadá,že jsme na řadě. 😉

nali1
31. máj 2011

@misha83 hezky si to tu lajnujeme.K 😀 dyž jsme z toho jednoho CARU,píchala jsi po transferu pregnyl?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre