Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

denda1301
2. jún 2011

Ahojte no dnes som bola na kontrole a vsetko je dobre myom je na vrchu tak ho tam nehame odpocivat 😉 uz len mm genetika a ideme do toho

jada1
2. jún 2011

@denda1301 supiš, pupiš 🙂 . krôčik po krôčiku idete k cieľu 😉
@diadiana aj ja ti želám pekné tehulkovanie a na konci pekný voňavý uzlíček 😉

dana7
2. jún 2011

Ahojky spolubojovnice!!! Přeju všem krásný den!!
Konečně jsem se odhodlala a zavolala do CARu, jak to s náma vypadá. Tak jsme první na seznamu a čekáme na dárkyni! Nemůže nám, ale říct na jak dlouho to je! Jsem trochu nervozní, tenhle měsíc to určitě nebude, mám to příští týden dostat. V červenci chceme na dovču, tak když to dobře půjde, nejdřív to bude v srpnu. Čas letí, abych nerodila před důchodem!!! 😀 😀 😀
Všem vám přeju hodně štěstí!!!

misha83
2. jún 2011

@rebo Moc gratuluji k úspěšné kontrole 🙂 .
@jada1 @denda1301 Já zase raději testovala těmi míň citlivými testy, protože jsem právě chtěla mít jistotu, že ta koncentrace hcg je už vyšší 😉 .
@diadiana Ahojky, jsem moc ráda, že jsi se nám sem ozvala. Hrozně moc gratuluji k těhotenství a přeji spoustu zdraví a štěstí.
@dana7 Dani paráda, moc vám to přeju 🙂 .

denda1301
3. jún 2011

Ahojte tak som sa prave objednala do Zlina na 25.7. dufam,ze ta genetika uz bude slubili do 2tyzdnov.

mysycka
3. jún 2011

ahojte holky, tak copak je nového? Nějak jsem nestíhala, ale teď jsem sekla s tou druhou prací, protože jsem časově nestíhala a ani se mi to moc nevyplatilo, no zkusila jsem to. Tak teď se konečně můžu věnovat čemu sama chci 🙂

misha83
4. jún 2011

@denda1301 Super! Takže už to začne 🙂 .
@mysycka Tak máš konečně čas pro sebe? No a co teď plánujete dál. Vy už máte podanou tu žádost o adopci, že?

mysycka
4. jún 2011

@misha83 jj konečně mám čas na sebe a na to co mám ráda. Žádost podanou ještě nemáme, čekáme po prázdninách do té doby potřebujem nějak pořešit penízky ať nám ubude aspoň jedna starost a můžem se soustředit jen na to jedno 🙂

misha83
4. jún 2011

@mysycka A budete ještě zkoušet další IVF?

mysycka
4. jún 2011

@misha83 pokud budou peníze tak to zkusíme, ta žádost je stejně na dlouho takže se dá kdykoliv stopnout, ale je to pro mě taková jistota při té adopci je jistota, že nějaký miminko dostanem, sice za dlouho ale dostanem

misha83
4. jún 2011

@mysycka Tak to jsou fajn plány 🙂 . Ten čas tak hrozně letí, že i to čekání uteče.

mysycka
4. jún 2011

jj to jo, já si myslela jak to čekání na vajíčka a tak bude hrozný, ale tehdy to uteklo jako voda. Nejhorší bylo čekat jak to dopadne jestli se chytnou nebo ne

misha83
4. jún 2011

@mysycka Přesně to pozdější čekání je daleko horší ☹ . Mně to letí neuvěřitelně.

mysycka
5. jún 2011

@misha83 to je teda pravda, na kontrolu jsem měla jít 16tý den a čekat bylo to nejhorší období co jsem snad zažila

mysycka
6. jún 2011

dobré ráno všem nastávajícím maminkám i nám budoucím nastávajícím maminkám 🙂

denda1301
6. jún 2011

Dobre ranko aj ja zdravim 🙂 @jada ty mas dnes utz daj vediet

jada1
6. jún 2011

@denda1301 čauko. 🙂 UTZ mám až vo štvrtok, dnes som bola ráno na krvi, výsledky budú až okolo 13,00 hod. Dúfam, že HCg bude dobré. Testy mi každým dńom silnejú, už mám tú testovaciu čiarku silnejšiu ako kontrolnú (prikladám foto raňajšieho testíku), aj keď je pravda, že nám len 10-kové a teda citlivejšie testy.

mysycka
6. jún 2011

@jada1 moc pěknej testík 🙂 tak to určitě bude vše ok

jada1
6. jún 2011

@mysycka ďakujem, už by som si hádam aj zaslúžila, aby sa mi po toľkých rokoch splnil sen 🙂

mysycka
6. jún 2011

jj to určitě, al eneboj určitě bude všechno v pořádku 🙂

rebo
6. jún 2011

@jada1 je to jasné si tehuľka a teším sa z toho. Ja si to tehuľkovanie ešte nejako neužívam. Stále mám strach, lebo aj dnes ma tak čudne pobolieva bruško ako na krámy. Stále je to len o tom strachu. Možno že nerobím dobre, že len posedávam a polihujem. Mala by som asi niečo robiť, aby som sa stále nekontrolovala.

jada1
6. jún 2011

@rebo práve sme toto riešili v téme Slovenky a IVF v Reprofite Brno, kde sa jedna kočka na toto sťažovala a druhá jej napísala, že jej dr. povedal, že to je normálne a to bruško bude pobolievať, lebo sa rozťahuje maternica. A tebe sa musí dvojnásobne, keď tam máš dvoch drobcov 😉. Ak by to bolo silnejšie, tak baby odporúčajú magnézium. 😉 .
Baby ja som taká nervózna, ešte 1,5 hod do výsledkov. Koľko nervov som za posledný mesiac prežila.... ☹ .

nali1
6. jún 2011

@jada1 výsledek bude dobrý,neboj.Testík máš nádherný. 🙂
@rebo to pobolívání je fakt normální,myslím že nemusíš mít strach.Spíš bych to viděla taky na to magnésko,když tak se radši poraď s dr.

denda1301
6. jún 2011

@jada1 ja som nervozna aj za teba,ale neboj verim,ze tie HB si chytili ako ryba na udicu 😀 a hcg bude ok

denda1301
6. jún 2011

@rebo neboj ziaden strach babatka si robia miesto tak to preto a pobolievat ta moze aj do 3mesiaca 😉

jada1
6. jún 2011

Kočky už mám výsledok. Ssestrička mi chúďa sama volala, lebo vie, že som už ako na ihlách. HCG je 1873.3 😵 😵 😵 . Vo štvrtok mám prísť na ultrazvuk.

gammaray
6. jún 2011

@jada1 gratulujiiiii kočko !!! já ti říkala,že to bude přes tisíc....myslím,že i s těma dvojkama se trefím... 😀 😀

jada1
6. jún 2011

@gammaray ďakujem 😵 . Uvidíme. Po štvrtku budem múdrejšia. Aj Dr. vraj povedal, že veľmi pekný výsledok 😵

nali1
6. jún 2011

@jada1 moc gratuluju,jen tak dál 😉

denda1301
6. jún 2011

@jada1 jupiii tak to je supiš si tehula a utz bude tiez ok neboj.Baby u nas je prietrž mracien nie je vidno na krok 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre