Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

evulatko
3. jan 2013

@evitaa, ja bych to hodila za hlavu, on kazdy doktor to muze na tom ultrazvuku zmerit trosku jinak a pak uz ty dny vychazeji jinak. Moc blahopreji k srdicku🙂

luca77
3. jan 2013

@kerkyra jo jo, taky zítra jedu na konzultaci 😉

staga
4. jan 2013

@slavka_2012 to mi je moc luto ale 13 bude stastna neboj 🙂

staga
4. jan 2013

@evitaa gratulujem k srdiecku je to taky maly zazrak 🙂

zeina62
4. jan 2013

@kerkyra strasne ti drzim palce 🙂

misha83
8. jan 2013

Ahoj, v březnu nás čeká pokus s DV, moc doufám, že nám všem ten rok 2013 přinese štěstí.

lenusika
8. jan 2013

@misha83 drzim palce a napisala som ti IP co mne pomohlo

evitaa
11. jan 2013

Dnešní utz ukázal stáří 9+2 - minule měl mimís zpoždění, teď je trochu napřed 🙂 5. 2. jdeme na genetický utz.

evitaa
11. jan 2013

Holky, já furt řeším dilema jestli to dítěti říct, že je z DV nebo ne. Jak jste to vyřešili vy?

nika009
11. jan 2013

@evitaa Ja som dnes 9+6 a cakam dvojicky 🙂 Aj pre mna je velka dilema ci to vobec povedat, asi skor nie...Ale bojim sa toho, ze mi ten cervicek stale bude vrtat v hlave. Som za uprimnost, ale neviem si predstavit, ako by som toto dietatu vysvetlila

evitaa
11. jan 2013

@nika009 My podepisovali dokument, že se zavazujeme, že nebudeme pátrat po identitě dárkyně. Bojím se, že by to napadlo dítě. Zase mi přijde divný, že bych ho vlastně celý život podváděla a lhala mu.

lacenda
11. jan 2013

Hezký den!Občas jsem zde pročítala vaše diskuze,ikdyž jsem příspěvky nepsala.Chtěla bych povzbudit a dodat trochu energie těm,kterým se ne a ne zadařit.Já se snažila téměř 9let.Po několika operacích mám jeden vaječník a dělohu,v imuno zvýšené NK buňky,zvýšené protilátky proti št.žláze.Povedlo se až nyní na 8.pokus IVF.4xIVF se svými vajíčky,bez uspěchu a nyní 4x s dárcovskými.Teprve tento poslední osmý KET byl uspěšný.Ze dvou rozmražených osmibuněčných embryek se zahnízdilo jedno.Nyní jsem v 10.týdnu.Zatím vše v pořádku,jen mě čekají další screeningová vyšetření.Nikdy jsem neviděla dvě čárky na testu.I v den odběru na HCG/pozitivní/jsem test měla bílý a ani známka ducha.U předchozích pokusů jsem si zoufala,co ještě udělat pro uspěch.Před tímto posledním,jsme trochu upravili léky,nasadili Wobenzym/měla jsem zvýšené NK buňky/ a hlavně na doporučení lékaře v CARU jsem zkusila akupunkturu.Oddálila jsem pokus IVF a pravidelně několik měsíců navštěvovala kliniku čínské medicíny.A ejhle tentokrát to vyšlo.Samozdřejmě vyhráno bude až budeme mít zdravé mimi v náručí.Tímto bych chtěla povzbudit ostatní z vás,nevzdávat a bojovat..

pixie18
11. jan 2013

ahojte, chystáme sa teraz v januári na IVF s mrazenými DV v Reprofite Brno. je tu niekto kto sa tiež chystá? bude to naše 3.IVF.

evitaa
11. jan 2013

@pixie18 Máme to už za sebou 🙂 Úspěšně, jsme 10. týden. Tento úkon není hrazen z pojištění, takže se připrav, že to budete muset zaplatit, i když je to 3. IVF.

pixie18
11. jan 2013

@evitaa super, gratulujem 😵 Jasne, pocitam s tym, ze si to hradime samy. A kolko ste kupovali vajicok? My sa chystame 6. Ostali vam aj nejaky mrazacikovia? Nasa darkyna ma spolu 8 vajicok, tak este musim vyzistit co s tymi 2...

evitaa
11. jan 2013

@pixie18 Oni ti dají těch 8 za cenu 6. 2 vajíčka od jedné dárkyně nezamražují. Nechají tě podepsat dokument, že se účastníš studie zaměřené na mražené oocyty. V rámci v té studie ti nabídnou vyšší počet vajíček za ceníkovou cenu. Tedy my to takhle měli. Máme jen jednoho sněhuláka. Oplodnila se všechna vajíčka, ale do opu vydržela jen 2. Prý je to vina muže. Otcovská genetická informace nastupuje až 3. den a to jsme měli největší odpad.

pixie18
13. jan 2013

@evitaa dakujem za info a prajem spokojne tehulkovanie 🙂 . Dufam, ze sa coskoro budem moct pridat 😉

misha83
15. jan 2013

Ahoj, chystáme se v březnu na pokus s DV, je taky tady někdo v akci?

anubis
15. jan 2013

@evitaa
Tak nad tím přemýšlím hodně často 😖 a zatím jsem na nic nepřišla,asi ho beru jako by byl z mého vajíčka 🙂 🙂

kerkyra
15. jan 2013

@misha83 ja si jdu uz v patek pro nanuka(y).Budou rozmrazovat 2,tak uvidim,jak se zadari.Je to uz muj 6.transfer s DV,snad bude konecne uspesny.
@pixie18 kdy jdes na transfer?Drzim pesti.
Doufam,ze tenhle rok bude pro nas konecne plodny 🙂

zeina62
16. jan 2013

@kerkyra v piatok budem na teba silno mysliet, a neboj cislo 6 je dobre cislo tak hadam sa to uz tento krat podari

kerkyra
16. jan 2013

@zeina62 dekuju.Jak se vam dari?Co tehu cukrovka?Moc na vas myslim.Uz vis pohlavi,nebo chcete prekvapeni?

zeina62
16. jan 2013

@kerkyra ahoj, mame sa dobre, rastieme uz presli tie nevolnosti, cukrovka je uz v norme vraj dokonca az malo 🙂 tak dufam ze sa to nezmeni. Jaj moja strasne ti drzim palce aby ti to vyslo

pixie18
16. jan 2013

@misha83 ahoj, my sa chystame teraz v januari, ale s mrazenymi DV
@kerkyra ak pojde vsetko ako ma, tak tranfer by mal byt okolo 28ho. Tak drzim palceky nech vam to vyjde 😵

misha83
16. jan 2013

@kerkyra Tak to moc držím pěsti, tentokrát to už musí vyjít!
@pixie18 To už je za chvíli, hodně stěstí!

kerkyra
16. jan 2013

Holky dekuju.Zitra se dozvim,jestli se rozmrazi obe,byla bych radsi.Snad to konecne vyjde.

anubis
17. jan 2013

@kerkyra
Ahoj,tak jak dopadlo rozmrazení?

misha83
17. jan 2013

@kerkyra Taky jsem zvědavá!!! Doufám, že dobře!

kerkyra
17. jan 2013

Mam dobre zpravy.Rozmrazila se obe embrya,jedno je 8bunecne nejvyssi kvality,druhe trochu lyzuje.Zitra po 8.hod jdu na KET.Mam radost,ze nam zbyly jeste 2 nanuky z 2.IVF.Dost me to uklidnuje.Manzel je navic do stredy doma,tak budu mit pohodu a hlavne rano zadny budik v 5 hodin.Drzte palce 😉

misha83
17. jan 2013

@kerkyra Tak to je paráda! Na zítřek držím dál pěsti, hrozně moc.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre