Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

kerkyra
2. apr 2013

@muchotravka166 gratuluju nejspis k dvojcatum

muchotravka166
2. apr 2013

@evitaa ano ano dve blastocysty takze to fakt vypada na dvojky super

muchotravka166
2. apr 2013

@kerkyra dekujii moc doufam, ze je vsechno v poradku a dvojkam bych se potesila uz nemam mrazacky od darkyni a kdybych chtela sourozence bych nechtela od jiny, ptala jsem se na to uz by ji nevolali

misha83
3. apr 2013

@muchotravka166 Dvojčátka!!!!! 😀 Gratuluju

misha83
3. apr 2013

@muchotravka166 mam to stejně, taky bych nechtěla sourozence od jiné dárkyně, máme jednoho mrazáčka. Já jdu na krev zítra, jsem zvědavá.

muchotravka166
3. apr 2013

@misha83 ahoooj drahaa, tak ja zitra zase jdu na krev uz ke svoji gynekolozke, jsem se prave ted objednala a pak v uteri pristi tyden uz na konzultaci s ni a pak o dalsi tyden uteri mam uz utz v caru jaaj to ubehne takze zitra spolu jdeme na krev 😝

muchotravka166
3. apr 2013

@misha83 inak ale podle mne to je asi normalni reakce ze? kazdy kto je takovej pripad jako my ze chce od jedny darkyne sourozence, no vis ja uz nemam ani mrazacka to je v tom, a fakt mi rikali ze od stejny nedostanu no skoda

misha83
3. apr 2013

@muchotravka166 Já půjdu zítra do CAR a pak znovu v pondělí a ve středu, ať vidím, že to stoupá jak má a pak už snad budu mít troooošku klid a počkám na utz. Jaké jsi měla testy? Od kdy je máš pozitivní a od kdy jsi měla čárku stejnou jako testovací?

misha83
3. apr 2013

@muchotravka166 Znám holky, co mají děti od různých dárkyň, já taky neříkám že NIKDY, ale teď mám názor takový, že ne.

muchotravka166
3. apr 2013

@misha83 no prvni test byl dr. max ale tam jsem testla uz 4ty den abych si byla jista ze byl od zacatku byli ze nebyl ovplyvnovan nicim i kdyz ja jsem pregnyl nedostala, no a 6ty den po et jsem uz mnela ducha, a pak uz stale 6ty den jsem si dala mamatest a pak uz secret woman testy ale dobre to vypadalo no a 13ty den po et hcg 1223 ja ti nevim doufam ze jsou to dvojky a bude vse v poradku

muchotravka166
3. apr 2013

@misha83 jinak jakoze byla bych rada kdyby jsi aspon oni byli biologicky vis co kdyt nekdy nektery bude neco potrebovat od druhyho zdravotne

misha83
3. apr 2013

@muchotravka166 jsem zvědavá jak dopadnu zítra já🙂.

muchotravka166
3. apr 2013

@misha83 nestvi mne urcite dobre stoprocentne musis dobre dopadnout jo 😀

misha83
4. apr 2013

Takze 12. den po et hcg pres 400. Jsem stastna jak blecha.

anubis
4. apr 2013

Gratuluju všem novým těhulkám@-}-- a přeji hodně zdraví i těm drobečkům co jsou ještě v bříšku🙂

julinka87
4. apr 2013

Ahoj Anubis 🙂 😉 . Honzíkovi už je fakt 8 měsíců??? Toto letí 🙂.
Jak se máte? Já v sobotu skáču už do 8 měsíce 🙂.
Se tý naší prďoly nemůžu dočkat 😉 .
Ještě by to chtělo lepší počasí a sluníčko!!

muchotravka166
4. apr 2013

@misha83 aaa supeeer tak je to tam supeer haha to stesti jsi umim predstavit jsem raaadaa kdy jdes na dalsi krev?

misha83
4. apr 2013

@muchotravka166 Pujdu v pondeli, ve stredu a asi i v patek. A 17.4. na utz.

muchotravka166
4. apr 2013

@misha83 slysis to hcg je asi jedno ze? nebo je mozny ze zitra na 13ty den bude jine? asi jako moje? tvl ale mas to tam tesim se fakt no ty jdes kazdy druhy den na krev jo no ja asi ne tak moc kazdy druhy ja jsem byla v uteri pak dnes a pak jdu zase v uteri ale mozna uz na utz ke sve gynekolozke a pak toho 16.4. ty jsi stale o den pozdej 😀

misha83
4. apr 2013

Myslim, ze bude jedno, je mi to fuk. 🙂

kerkyra
4. apr 2013

@misha83 ja mela 12.den hcg 333 a 14.den 1060 a jsou dve.Budes to mit napinavy jako ja.
screening mam negativni,tak zas dalsi velky krok za nami.

misha83
4. apr 2013

@kerkyra Fakt? No jsem zvedava. Je mi to vazne jedno, u dvojcatek bysme meli alespon hned dve deti, zase sebojimkomplikaci v tehu. Kazda varianta ma neco a my budeme stastni z jakoukoliv z tech variant. Gratuluji k uspesne kontrole, to je super 🙂 😉 🙂

kerkyra
4. apr 2013

@misha83 mela jsem uplne stejny myslenky,jedno mimi-mensi riziko/2mimi jistota biologickych sourozencu

misha83
4. apr 2013

@kerkyra 😉 tak to jsem rada, ze uvazujeme stejne. Mame jednoho mrazacka jeste, tak kdyztak jednou zkusime jeho 🙂 .

muchotravka166
5. apr 2013

@misha83 ja jsem to ale nemyslela spatne doufam ze si to tak nevzala ja jsem jen konstatovala ale ani u mne neni jiste ze jsou dve

muchotravka166
5. apr 2013

jinak takze hlasim hcg se strojnasobilo 13den to bylo 1223 a dnes 15.ty den od et 3877,4 co vy na to?

misha83
5. apr 2013

@muchotravka166 jeee, to vubec ne 🙂 . A hcg ti roste ukazkove. U tebe jsou dvojky jasny 🙂 .

muchotravka166
5. apr 2013

@misha83 jeej ahoj to fakt myslis? vazne ze jsou tam dve? noo doufam , jinak ja jsem premyslela nad tebou fakt, kdyby to u tebe bylo jedno mozna to tak buh chce kvuli tvymu minulemu nestesti vis co myslim, tobe zustali mrazacky ne?

muchotravka166
5. apr 2013

@misha83 no koukam ze dnes jsem jakoze 20 dni od ovulaci no ne ja ale darkyne jakoze od opu tak se to rata a tam je pri jednem diteti neco 1257 a to ja mam trojnasobek vau pak je tam tabulka ze od et 5 denni kultivace ale nerozumim tomu ze horni to mysli jakoze uz ze dvojky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre