Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

majka43
31. dec 2013

@stastenka42 Půjdeš na 4D?

stastenka42
31. dec 2013

@majka43 mam 2.1. Glukozovy test aj poradnu...moja dr. ma 4D ultrazvuk tak urcite mi bude robit,lebo ona sa vzdy snaží tu našu blšku odfotit,len ona nechce tak snad sa nam to podarí..ty ideš kedy..

majka43
31. dec 2013

@stastenka42 Já se mám právě teprve objednat, ale váhám jestli to není zbytečný. Budu za to platit 1250kč.

stastenka42
31. dec 2013

@majka43 no to je dost vela....ved to ide len o pozretie a fotecku...ja nebudem platit nic ,bude bude a ked nebude tak nic sa nedeje...

nanenka
31. dec 2013

Dievčence ja vám všetkým želám veselého Silvestra a všetko len to najlepšie do nového roka 2014, aby sme sa všetky čím skôr dočkali, kedy budeme držať v náručí ten náš vytúžený malý živý uzlíček a tým, ktoré ho už majú , nech ich pekne poslúchajú. Všetkým hlavne všetkým veľa zdravia a šťastia !

misha83
31. dec 2013

@majka43 4D je video ne? No my dostali par fotek 3D pri velkem UTZ ve 20.tt. Necekali jsme to a specialne bysme na to nesli. Mne se tedy ani ty 3D fotky extra nelibi, vsechny deti tam vypadaji tak nejak strasidelne 😕 .

agneszka
31. dec 2013

Ahoj dámy,dlouho jsem zde nebyla. Chtěla bych Vám všem popřát Veselý Nový rok 2014 ať ho máte hlavně všechny úspěšnější než já ten 2013.
Jinak hlásím,že opět stimuluji sliznici na připadný Ket,který se minulý měsíc odložil z důvodu nekvalitní sliznice Kontrolu mám za týden tak uvidíme zda se konečně dočkáme našeho nanučka.
Zatím oslavíme rok v Reprofitu a budem doufat ,že to konečně vyjde. takže hurá do 14. pokusu 😎 v roce 2014

fidorka33
31. dec 2013

@agneszka Ahojky hlavně vydržet,já takhle musela odložit KET v říjnu a byli jsme ted 16.12.2013 ( náš 7 pokus )a tady máš dukaz že se zázraky dějí 🙂))))Tak ti moooc držím palečky at se Vám zadaří

stastenka42
31. dec 2013

@agneszka tak to ti budeme silno drzat palceky nech je to tvoj posledny a uspešny KET 🙂 🙂 zase tu zacala tehuvlna tak šup naskočit na nu!!!! Tak drzime vsetky palceky...

stastenka42
31. dec 2013

Dievcata Vam vsetkym ostatnym do Noveho roku prajem zdrave deticky,cakatelkam vytuzene dve //,tehulkam spokojne tehulkovanie a vela vela zdravicka...

nanenka
31. dec 2013

@fidorka33 Dodatočne blahoželám ku krásnym koľajničkám a nech sa tam drobček drží celých 9 mesiacov 🙂

fidorka33
31. dec 2013

@nanenka Moooc děkujem 🙂)))

carlik
31. dec 2013

@agneszka jé, už jsem vzpomínala, co se s tebou děje a ty teda připravuješ "peřinku". Takže určitě v tom novým roce vám přejeme ať už se to mimi zavrtá a 9 měsíců nepustí!!!! Přesně jak u @fidorka33 na tebe se zítra těšíme a snad tu dnešní noc přežijem ve zdraví a s nějakým spánkem 😒
Všem přejem krásnýho Silvestra a v novém roce ať se všechny dočkáte krásných a zdravých miminek 🙂

agneszka
31. dec 2013

@fidorka33 ..to je kráása..taky se už moc těším ...snad to konečně vyjde..já stále věřím

fidorka33
31. dec 2013

@agneszka Já taky věřila a bojovala i když ted jsme si s manželem řekli že to bude poslední pokus a vidíš je to tam a rozbalili jsme si ten nejhezčí dáreček,co ti mužu fakt doporučit tak feferonky ty jsem před tím nikdy nejedla ,pila jsem každej večer 2deci červeného a ještě mi tady jedna kočena poradila jist čerstvý ananas ,hlavně tu tvrdou dužinu a zadařilo se i ona našla 12DPO // takže nasedni na těhu vlnu jak už tady někdo psal.Budem ti držet palečky 🙂

fidorka33
31. dec 2013

@carlik neboj přežijem možná se až tak dobře nevyspíme ale pak to doženem 🙂 Zítra splknem,pááá a hezky to holky oslavte ...

majka43
31. dec 2013

@misha83 No právě proto váhám, ale to video mě láká.
@agneszka Já měla taky Ket odložený kvůli sliznici a další měsíc jsem jí měla jen 7,7mm a vyšlo to.
@fidorka33 To už je krásná tlustice.

agneszka
31. dec 2013

@fidorka33 ananas sem snědla,papričky byly v kuřeti k obědu a víno doženu...už na to jdu 😉

agneszka
31. dec 2013

@majka43 já měla přirozeně minule 9mm,ale nebyla kvalitní tak dr. soušková naordinovala tentokrát chemii estrimax a uvidíme zda bude kvalitativně na tom ted lépe 😎

agneszka
31. dec 2013

@carlik já to nevzdám nikdy...přeci nebudu u jedináčka..už se mně minule ptal synátor ,kdyže to konečně bude 😉 ... ten bratříček ..synovi je 24 let tak to je už přeci na čase ne

misha83
1. jan 2014

@agneszka tak to musi klapnout, takova nahoda cisel, to proste musi.

carlik
1. jan 2014

@agneszka hele aby se synátor neptal, protože vám chce pořídit i vnoučka 😀 tak rady od fidorky na těhu máš, tak šup do toho, určo to teď vyjde.
@misha83 prosím tě, co ty tak ponocuješ? já teda s malou usnula kolem 22. h a o půlnoci ten rachot vzbudil jen mě a malá spala až do 8.30. bohužel mě začal bolet krk, tak se snad vyléčím sama a nebudu muset pro Antb. 😒

fidorka33
1. jan 2014

@agneszka já si koupila zavařené feferonky a dávala jsem si je do chleba nebo rohlíku a dalo se to snis ,já teda trpěla potom na WC 😀 😀 😀 ale stálo to za to...Jinak já měla nasazaný ESTRIMAX od 1DC a baštím ho do ted,před KETEM mi ještě nasadili Utroš 4-0-4 .takže to určo klapne ...

misha83
1. jan 2014

@carlik kojila jsem 😀 . My tu meli rodice a segru s rodinou, jeste, ze je malej tak zlatej na spani, mezi kojenim muzu spat jak zabita.

fidorka33
1. jan 2014

Holky já zase dnes nevydržela a testla jsem...No ještě máme 3 testíky tak do toho 10.1.než pujdu na UZ otestujem a pak zase budem sbírat fotečky z UZ 🙂

nanenka
1. jan 2014

@fidorka33 No super, ja som tak isto testovala tak často 🙂

valerie2206
1. jan 2014

@gabulina ahoj,a vkterem centru jsi cekala tak dlouho ve fronte! my take se chistame na to.

mili78
2. jan 2014

ahojte dievcata....na stranke reprofitu citam, ze cyklus s darovanymi vajickami stoji cca 90 tis.ceskych a v tej cene je 8 vajicok....neviete, taka moznost asi nie je, ze si vezmete len 4 vajcika za mensiu sumu? musim zobrat vsetkych 8? nemate niektora skusenosti? a ako dlho ste cakali na vajicka? dakujem za kazdu odpoved

rokytka11
2. jan 2014

@mili78 Reprofit neznam ale Gest centrum má program že se dvě dělíte a každá máte přidělené 4 vajíčka. Pak je to ne 88 tisíc ale 64 000.

mili78
2. jan 2014

@rokytka11 ....dakujem ti 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre