Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

misha83
12. jan 2014

@stastenka42
@megie4
@majka43 holky co se vytoku tyce, mtakmja mela v tehu ruzny, rosolovity, pak zas nejakou dobu vodnaty a jedjundobu to ze me teklo, to jsem utikala k doktorovi, jestli to neni plodovka 😉 .

kako23
12. jan 2014

Ahojte dievčatá,
zablúdila som do tejto Vašej témy, lebo mi začínajú zlyhávať vaječníky a podľa lekárov je možné, že budem mať dieťa len s darovanými vajíčkami. Chcem Vás poprosiť o radu, ako ste sa s tým psychicky vysporiadali? ja sa toho bojím a hlavne mi je veľmi ľúto, že možno nikdy nebudem mať vlastné dieťa...nejak si to zatiaľ ani neviem pripustiť. Ale viem, že iná možnosť nebude...budem vďačná za každú pomoc 🙂

majka43
12. jan 2014

@kako23 Já i přítel jsme moc šťastný, že čekáme dítě s darovaných embryí. Že ta možnost tady vůbec je, jinak by jsme neměli šanci mít vůbec dítě. Milujem ho už teď a to ještě ani není na světě.

stastenka42
12. jan 2014

@kako23 my mame darovane vajicka a spermijky od partnera...to ze nieje moje vajko vobec neriesime pretoze nasa bambulka rastie v mojom brusku cize je moja...od zaciatku to beriem tak ze je nasa a nic ine ani nemam v hlave...tiež to bola nasa jedina sanca mat babatko a nelutujem ani sekundu ze sme isli do toho..urobila by som to znova a som stastna ze existuje takato sanca..drzim ti palceky aby si sa spravne rozhodla..

agneszka
13. jan 2014

Ahoooj tak blasticka je doma...Stepan delal Et a rikal,ze mi dela holku. 🙂 🙂 🙂 🙂

kako23
13. jan 2014

@majka43
@stastenka42
Dakujem Vam, dievcata za Vase prispevky. Pomohli ste mi 🙂

stastenka42
13. jan 2014

@agneszka jeeeej..parada,moooc drzime palceky,vela oddychuj a uz teraz si predsa tehulka 🙂 🙂 🙂 🙂 chytaj tehuvirusiky,musime ta nimi zasypat aby si im neunikla 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

agneszka
13. jan 2014

@stastenka42 dekuji..chytaaaam🙂

megie4
13. jan 2014

@kako23 My máme také darované celé embryjko a vůbec nám to nevadí.Naopak jsme moc šťastní,že vůbec máme možnost těhotenství prožívat a že jsou lidé ochotní pomoci párům jako jsme my.Zkrátka bude to naše miminko a hotovo.🙂Je na každém jak se k tomu postaví,ale my to neřešíme.

agneszka
13. jan 2014

@kako23 až ho budeš mít v bříšku tak o tom zda je nebo není geneticky tvoje nebudeš vůbec myslet..prostě je tvoje 😉

fidorka33
13. jan 2014

@agneszka ahojky držím palečky at se mimouškovi u tebe líbi a pěkně se zavrtá,jinak jsem teda zvědavá,nám ET dělal taky Štěpán a o pohlavi nic neříkal 🙂 já bych teda brala holčičku ale jinak je nám to jedno ,hlavně at jsme zdraví a dotáhnem to hezky do porodu,necháme se z manželem totiž překvapit nechcem vědět dopředu co to bude.🙂 Bašti feferonky a všechny ty naše rady at se přidáš do naši těhu vlny ,taky posílám těhuvirusky ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttto by bylo ,aby to neklaplo.Dobrou noc a hezky sny s mimouškem v bříšku 🙂

agneszka
14. jan 2014

@fidorka33 díky...já myslím,že to stou holkou myslel jako žert ,ale mně je uplně jedno co to bude ,hlavně at už to konečně je...díky za přání ,už jdu spinkat ...páááá

agneszka
14. jan 2014

@stastenka42
@fidorka33
Děkuji za virůsiky...to slovo se mi strašně líbí 😀

kako23
14. jan 2014

@megie4
@agneszka 🙂
Dievčatá je to úžasné ako pozitívne to beriete. Veľmi ste mi pomohli 🙂
Držím Vám palce a obdivujem Vás, že bojujete ako dračice 🙂

kako23
14. jan 2014

@majka43
@stastenka42
A ešte Vám držím palce, aby ste mali krásny zvyšok tehotenstiev a nádherné detičky 🙂

fidorka33
14. jan 2014

@agneszka taky se mi to líbi 🙂)) jinak je mi jasné že si Štěpán dělal legraci,on má 3holky doma ,tak asi proto vtipkoval 🙂 ale jak říkáš nám je to taky jedno hlavně at jsme zdraví 😀 😀 😀 tak se drž a odpočívej....

stastenka42
14. jan 2014

@agneszka takze dnesna davka tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

agneszka
14. jan 2014

@kako23 ja uz mela 14 pokus a nevzdam to ani nahodou...cekam na mimi 25 let...uz je nejvyssi cas 😀

agneszka
14. jan 2014

@fidorka33 ja vim'ze ma holky....jako muj bracha,porad zkousel syna a nejak nevyslo 😀 a manzel ma tri segry...same holky a tam jsou taky jen devcatka..takze ja mam 4 svagrove,4 netere ..ted by mohl prijit kluk🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

agneszka
14. jan 2014

@stastenka42 diky za dnesni davku.manzel se smeje,ze jsem infikovana...aspon doufa

kako23
14. jan 2014

@agneszka tak Ty musis byt velmi silna zena 🙂 obdivujem Ta, veru neviem ci by som mala tolko odvahy a sily 🙂 velmi silno Ti drzim palce 🙂 aku mate vlastne diagnozu ak sa smiem spytat?

stastenka42
14. jan 2014

@agneszka povedz mu že to je len prvy den 🙂 🙂 aby sme ta tu tak nenakazili že to budu aj dvojky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

agneszka
14. jan 2014

@kako23 krom nekvalitních vajíček nám nic není...mně zatím jen poslední rok zjistili ,že byl v děloze malý polyp,který zřejmě způsobil že u posledního pokusu byl jen slabě positivní test .odstranili jej a nyní prý by to už mělo být OK

kako23
14. jan 2014

@agneszka tak Ti drzim palce este raz 🙂 neviem kto iny si viac zasluzi byt maminou ako Ty 🙂 musi Ti to vyjst tentoraz.

agneszka
15. jan 2014

@kako23 díky,také ti přeji brský uspěch

majka43
15. jan 2014

@agneszka Já také jedla feferonky, prokrvují dělohu.

carlik
15. jan 2014

@agneszka no jo, Štěpán a jeho "babinec", takže bys mu mohla přetrhnout nit a mít kluka 😉 Tak hlavně tfuj, tfuj, a za pár dní dálnici 🙂
@fidorka33 a to mi chceš říct, že mám čekat cca 30 týdnů na pohlaví, co se vám narodí? A víš jak se blbě nakupuje v neutrálu? 😉 Hele a co nevolosti, už máš, nebo jsi z těch, co neví co to je?

majka43
15. jan 2014

Tak dnes poradna, čípek pevný, uzavřený, plodová voda v pořádku a miminko je hlavičkou dolu. Trochu vyšší tlak a mám se objednat na cukrovku.

majka43
15. jan 2014

A odpoledne 4D ultrazvuk, tak doufám, že se malá ukáže a nebude naštvaná, že na ní koukáme.

fidorka33
15. jan 2014

@carlik Jooooo budeš muset čekat s náma 😀 😀 😀 to vydržíme a neutrálu bude a když se netrefíme tak se taky svět nezbořííí i holky nosí modrou a kluci červenou ,ne???Příští týden se pak za tebou stavím 22.1. jdem na Uz tak se pak ozvu jo???Zítra mám ještě hematolku a 21.1.doktorku .Tak zatím páááá

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre