Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

nanenka
28. jan 2014

@majka43 Ten kočík je veľmi pekný, aká je to značka ?

majka43
28. jan 2014

@stastenka42 Jojo taky musíme na matriku. Chceme to jako vy, svatba asi v létě. A k doktorce se musím taky stavit. máme tady jenom jednu, tak nemám z čeho vybírat.

majka43
28. jan 2014

@nanenka Jmenuje se Bambi a je to trojkombinace. Stihli jsme ho objednat ještě před zdražením a ještě jsme dostali slevu, tak budem platit 7500.

majka43
28. jan 2014

@nanenka Mohli jsme si vybrat i barvy, jak to chceme i kola. Já chtěla kola pevný do terénu, nelíbí se my ty vpředu malý a přítelovi taky ne.

misha83
28. jan 2014

@majka43
@stastenka42 my mame loznici i decak vymalovany bile. V deckem mame obrazky zviratek z Madagaskaru. Maly spi s nami v loznici a spi krasne.
@stastenka42 ja peru bud v detske lovele a nebo persil sensitiv.
@stastenka42 jj, taky jsem musela hlasit lekarku.

misha83
28. jan 2014

Holky me tak napadlo jestli nezalosoukromou diskuzi, kdyz tu mame takoviu vlnu tehulek.

nanenka
28. jan 2014

@majka43 No práve že aj mne sa páči aj dizajnovo aj tie koliečka sa mi páčia.

misha83
28. jan 2014

@majka43 pekny kocarek 🙂 . Jen ten kosik by to chtelo hlubsi, ale tak to je o zvyku. Jak vypada sportak? Jdu mrknout na ty webovky, to bude asinjednodussi.

majka43
28. jan 2014

@misha83 Myslíš že je málo hlubokej? Já se v tom prd vyznám.

majka43
28. jan 2014

@misha83 Hlavně nám prodavač říkal, že každej kouká na hlubokou korbu a pak kočár prodávají, že mají malej sporťák a že se tam mimi s fusakem nevejde. A tenhle prý má sporťák velkej.

majka43
28. jan 2014

@misha83 Tak vnitřní rozměry korby má 78x37, kolik máš ty? A jaký máš kočárek?

majka43
28. jan 2014

Bambi Dodger Venice. Tady jsem ho našla i se sporťákem a vajíčkem.

misha83
29. jan 2014

@majka43 no ja myslim hloubku toho nakupniho kose pod kocarem. Ale nevidela jsem ho nazivo. Jinak to je pravda, nam to prodavac taky rikal. Ale ja mela nastesti dost informaci od zkusenejsich kamaradek. Takze jsem vzdy chtela videt i sportak.

misha83
29. jan 2014

@majka43 rozmer korby mam 85x35. Kupovali jsme dvojkombinaci http://www.moje-miminko.cz/kocarky-firkon-balan.... autosedacku jsme kupovali zvlast, protoze v tech kombinacich nejsou tak kvalitni a vetsinou nemaji testy na narazy. Mame cybex aton 2 i s isofixovou zakladnou.

majka43
29. jan 2014

@misha83 Tak ten košík teda nevím, ani jsem ho moc neřešila, ale v prodejně mě připadal normální. No já nákupy tahat nebudu, nakoupit jezdí většinou přítel autem, tak je to asi jedno. Uvidím, až nám kočárek přijde. Ty ale máš pěkně velkou korbu, to máš dobrý.

stastenka42
29. jan 2014

Ahoj dievcata..pisem co sa mi dnes v noci stalo..okolo 3hod som sa zobudila ze sa sniva ze sa mi kruti hlava a to sa mi točila naozaj..rychle som menila polohu a preslo to..musela som celu noc aj teraz lezat len na chrbate lebo akonahle som sa pootocila na niektoru stranu tak to znovu zacalo..ale v sekunde...tlak mam dobry,akurat chodim stale cikat,kazdu hodinu a som smadna..mali ste nieco podobne?

majka43
29. jan 2014

@stastenka42 Já teda ne.

sweetest
29. jan 2014
majka43
29. jan 2014

Tak další várka vyprána.

misha83
29. jan 2014

@majka43 no ja na nakupy taky nejezdim s kocarem, ale obcas se to hodi. Navic takovy ty holcici veci si jdu koupit sama i s tim kocarem. Ale neni to asi zasadni. Ja se na to divala na zaklade rad zkusenejsich a ted jsem rada. Korbu jsem chtela hodne velkou, pac pocitam s tim, ze jeste na podzim a mozna i v zime v ni bude. Uvidime.
@stastenka42 to jsem nezazila.
@majka43 a to uz takhle budes prat furt 😀 .

nanenka
29. jan 2014

@stastenka42 Ja to mám tiež teraz , len tá hlava sa mi úplne netočí, skôr ju mám, ako keby ma po nej niekto treskol. Ale môže nám to robiť počasie, keď je zamračené alebo má pršať alebo snežiť, ja som dosť na to háklivá, hneď zareagujem.

stastenka42
29. jan 2014

Tak dievcata som v nemocnici pretoze mam vysoky krvny tlak a boja sa aby to nebola preklampsia ☹ inac po gynekologickej stranke vsetko ok...

sweetest
29. jan 2014

@stastenka42 Tak držím palce ať není a jsi brzy doma 😉 😵 😵 😵 😵 😵

majka43
29. jan 2014

@stastenka42 A kolik ti naměřili. Já si musím tlak teď měřit dvakrát denně, protože doktorovi se to nezdálo. Akorát nevím, když mám tak 140 až 150 na 90 jestli je to dobrý nebo ne.

agneszka
29. jan 2014

Ahoj dámy tak máme termín 19.2 odpoledne ,konzultace s mudrem Macháčem 🙂 😀

agneszka
29. jan 2014

@majka43 ty handerky jsou tak krásné..uplně si vzpomínám jak já vyvařovala dupačky... 😉

stastenka42
29. jan 2014

@majka43 150/90-95 ...dostala som lieky tak uvidíme. Horsie ze mam zavrate ked lezim,nemozem sa otocit na ziadnu stranu,len na chrbate...a nasa babulka ma uz 1480g...

stastenka42
29. jan 2014

@majka43 ako dopadlo 4D ?

ed13
29. jan 2014

@misha83 jsem pro soukromější diskuzi
kočárek jsem zkoukla a je pěkný...

jinak fotečky pěkné i ostatních kočárků, je toho, to je něco vybrat v tom to, co je nejlepší, že??

@stastenka42 tak se brzy zase zkompenzuj s tím tlakem...
@agneszka holka, tak to s Machačem už vymyslete!!!
@majka43 božínku, těch věciček...nádhera...

misha83
30. jan 2014

@stastenka42 moc na tebe myslim.
@ed13 jj, na jednu stranu super, z3 je dnes takovy vyber, ale vybrat je narocne. My tehdy nebyli zas az tak limitovani financne, mela jsem vybrany uplne jiny kocar a postupne mi ho vsichni vymlouvali. Nakonec jsem si vypsala doporuceni tech co uz deti maji a vybrala uplne jinak nez puvorne. A jelikoz hodne jezeime autem, tak jsme investovali do sedacky a isofixu. To je super, neumim si pr3dstavit pokazde poutat sedacku pasem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre