Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

lucia20
16. mar 2016

ahojte zienky... ked som zbadala tuto temu, nemohla som nenakuknut. vsetkym vam moc drzim palce. citala som len zbezne poslednu stranu. ani som nevedela, ze darcovskych vajicok je tak malo...
pred par rokmi som sama darovala vajicka a moc verim, ze niekomu aspon to jedno pomohlo ku splneniu sna...

moc moc drzim palceky. prezivate tazku cestu a ste obrovsky statocne... kiez by ste kazda mohli mat to po com tuzite....

matusik6
16. mar 2016

@lucia20
Pekne o teba🙂

karinuska22
17. mar 2016

@apollienka Dobra volba ci Reprofit alebo Reprogenesis

matusik6
17. mar 2016

@apollienka
Caka sa cca 3-4 mesiace v Rf majú dobrú embriologiu a v RG sa necaka

lenka_13
17. mar 2016

@stella25 ahoj, garantuju dve vajicka alebo dve embrya?

matusik6
17. mar 2016

@lenka_13
Garantuju 2 embrya

stella25
17. mar 2016

@lenka_13 dve embrya.

sisul_ka
17. mar 2016

@apollienka ahoj, pocula som, ze 3-4 mesiace. Ja chodim do Reprogenesisu, tam sa necaka, ja som mala darkynu do 24h 🙂 Drzim palce!

jorika
17. mar 2016

Ahojte dievčatá, ospravedlňujem sa, že som sem takto vtrhla, ale nedá mi to nenapísať. Nemusíte do Brna - Repromedica v Bratislave na Búdkovej. Riešim tento problém aj ja, náhodou som dostala referencie na túto kliniku - a som nadmieru spokojná. Žiadne poradovníky, Darkyňu som mala do 2 hodín čo som odišla z kliniky, garantujú 4 embryá teda blastocysty, milý a ochotný personál, príjemné prostredie. Určite zaplatíte menej ako v Brne. Ja som tam išla s tým, že jednu konzultáciu nič nedám a ak sa mi to nebude páčiť idem do Brna, ale som nadmieru spokojná a určite do Brna nepôjdem. Na žiadnej klinike som sa nestretla s takým prístupom, všade iba poradovníky a čakanie a všade Vás odbijú ako by ste boli na príťaž....ale Repromedica je pravý opak 🙂

apollienka
17. mar 2016

@karinuska22 v daka, uvidime...

leaa70
17. mar 2016

@jorika ja som porovnavala cenik, ale lacnejsie sa mi to nezdalo, skor naopak 😉 a tiez som citala, ze garantuju 1ET a 1 KET, ale o styroch embryjkach tam nebolo nic.

sisul_ka
17. mar 2016

@jorika Som rada, ze si natrafila na kliniku, ktora ti vyhovuje a este k tomu na slovensku. Vsade najdes nico, co ti nebude po voli. Tak ako ty si spokojna v Bratislave, tak ja som spokojna v Brne a ziadne cakanie na darkynu ani poradovnik a dokonca su lacnejsi nez v Repromedice. Som samoplatca. Zelam ti vela uspechov 🙂

matusik6
17. mar 2016

@jorika
Do RM som chvilku chodila.
Nečaká sa preto,ani na konzultácie majú málo pacientov.
Robia tam len 2 lekári.
Je to tam ešte v plienkach.
Ako všetky cary na Slovensku.
A cenovo je to drahšie ako v Brne.
A Brno RF prvá voľba dlho sa venujú darovanym a maju dobrú embriologiu -prístroje.!!!!

jorika
17. mar 2016

Ahoj, RM ma najlepsiu embryologicku na slovensku. Pristrohe lepsie ako v brne. A hlavne co sa mi nepacilo v brne - ze je to ako manufaktura. RM je uplne ina. Co sa ti tam nepacilo?

jorika
17. mar 2016

No ja som bola aj v brne. Sice na prvy pohlad lacnejsie ale maju to rozmenene na drobne. Zaplatis plus to plus to.....v REpromefice je to konecna cena. No v pondelok idem na test, ale uz som si robila doma a je pozitivny na prvy krat ☺

matusik6
17. mar 2016

@jorika
Áno a odkiaľ to vieš?

jorika
17. mar 2016

Lebo som bola aj v Brne a nakoniec to bolo omnoho viac. A navyse cestovat

matusik6
17. mar 2016

@jorika
Tak potom super,tak ti gratulujem
Každý chodi tam kde mu to najviac vyhovuje🙂

matusik6
17. mar 2016

@jorika
Ja myslím tu embriologicku, že je najlepšia na sk?
A aký si mala problem ked si sla do darovanych?
A konečná cena bola aka?
Takže si bola u Drabeka?

jorika
17. mar 2016

Ja viem, ja len hovorim o mojej skusenosti ☺

jorika
17. mar 2016

Zistovala som si referencie na vsetkych teda na lekorov aj na embryologov. A maju dobre meno. A taktiez z vlastnej skusenosti nemozem povedat nic zle na nich.

monso2107
17. mar 2016

Ahojte chcem sa spytat ci si darkynu mozem aj sama najst lebo ja mam nizke ahm a mam jednovajecne dvojca ci mi ona moze podarovat aleno to tak nefunguje

lenka_13
18. mar 2016

@monso2107 Darcovstvo musi byt anonymne. Je to zakon, v SR aj CR.

karinuska22
18. mar 2016

Co sa tyka centra Repromedica, tak vidim, ze v cenniku maju aj IVF SOFT cyklus, konecne niekto v SR. Ak niekto nebol este na IVF, treba tu Repromedicu vyskusat a ak sa nepodari 1x, tak treba skusit Brno a nestracat cas dalsimi pokusmi tu v SR. Uspech zavisi hlavne od dobreho embryologa, ktory vyberie kvalitne vajicka a nasledne embrya a este to aj zavisi od techniky a od materialov, ktore pouzivaju. Drzim palce

sisul_ka
21. mar 2016

ahojte dievcence 🙂 , tak ako, je tu niektora po transfere, alebo sa chysta. blizkej dobe?

bellabelluska
21. mar 2016

@sisul_ka ahoj , ja idem zajtra na ket 😊

sisul_ka
21. mar 2016

@bellabelluska jeeee, tak drzim prsteky a posielam sdiecko, nech je KET uspesnyyyyy 🙂 a kde, ak sa smiem spytat? Mas prvy Ket s darovanych oocytov?

sisul_ka
22. mar 2016

@bellabelluska ahoj, tak ako sa citis po transfere? U koho si bola?

bellabelluska
22. mar 2016

@sisul_ka ahoj , dakujem za prsteky 😊 mam ket darovaneho embryjka cize aj vajicko aj spermoska 😊 bola som u dr stelcla... a zatial je vsetko oki , stresovat zacnem az o tyzden 😊

sisul_ka
22. mar 2016

Dr.Stelcl je jednicka a velmi mily. takze sa u teba zohrieva jedno krasne embryjko a verim, ze sa mu u teba bude pacit a pekne sa zahniezdi. Si rh neg. alebo pozitiv? Drzim palce aj na dalej 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre