Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

misha83
2. apr 2011

@bondy To já doma zůstanu. I když zůstanu doma, tak stejně budu pracovat, ale ne tolik. Mám super práci, ale prostě "živou". Stres a shon k tomu patří a to nechci. Doma v klídku si otevřu noťas a je to. V práci to ví totiž jen nejbližší šéf a kdybych odmítala služebky atd., tak bych si musela něco vymýšlet pro vyšší šéfy a to nechci, na to je mám moooc ráda🙂.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
2. apr 2011

@bondy To mi s manžou často diskutujeme, ale nepředbíhám🙂. No to já až budu doma, tak jim začnu slibovat ledasco, aby se jim u ná líbilo.

dana7
2. apr 2011

Ahojky, holky!!! Venku je krásně,nálada se lepší, nemanža se vrací z lyží, byla tu kámoška, tak jsme zašly do cukrárny na kafe a medovník!!! 😀
Já budu po transféru, taky doma, mám docela náročnou práci, tak nebudu ryskovat. 🙂
Všechny jste dobře naladěný, to je dobře, ta nálada je nakažlivá, přeskočila i na mě!!! Díky!!! 😉

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dana7
2. apr 2011

@bondy Tak to ráda slyším, tak to taky má být. U nás to taky zatím funguje, ale jsme spolu jen 3 roky. Malovat by jsme taky potřebovali, ale musím vystihnout tan správnej okamžik, až bude nemanža dobře naladěný!!! 🙂
Jste psaly o jménech, nemanža, taky mluvil o jménu svojí bejvalky, je hezký, ale moc se mi do toho nechce. Takže se nedivím, že se tvojemu manželovi do toho nechce!!! 😀 😀 😀

mysycka
2. apr 2011

ahojte snažilky 🙂

mysycka
2. apr 2011

tak koukám, že řešíte jména my jména máme a dokonce jsme se na nich shodly a to ve dvou variantách, jelikož počítáme s dvojčátky 😀 Dominik / Daniel a Klára / Kristýna 🙂

dana7
2. apr 2011

@mysycka Doma už dvojčata mám, Terezu a Barboru. Bylo to ale tenkrát náročný, než jsme se shodli.
Teď jsme se sice o jménech bavili,ale na nic kloudnýho jsme nepřišli. Mě by se líbil Jan a nebo Anna!!!

mysycka
2. apr 2011

@dana7 to jsou pěkný jména, ale my máme Barunku kočku 🙂

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dana7
2. apr 2011

@mysycka Tak to by asi nebylo dobrý, mít i holčičku Barču. 😀

dana7
2. apr 2011

@bondy Nemanža s Jeníkem a s Áňou, moc nesouhlasí, ale když to výjde, tak ho nechám, ať si vybere jméno , jaký bude chtít!!! On ještě žádnýho potomka nemá!! Tak ať si to užije!!! 😀

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dana7
2. apr 2011

@bondy Kristepane, to se mu fakt pomstili!!! 😀 To víš, že ho budu nenápadně směrovat ke jménu, který se líbí mě!!!

denda1301
2. apr 2011

ahote baby ja som tu staronova nakolko som absolvovala 2x IVF ale neuspešne tak sme sa rozhodli pre darovanie vajíčok nakolko som už neplodná ☹ ☹ ☹ objednala som sa do Zlína nemáte niektorá skusenost s týmto sanatoriom?

denda1301
2. apr 2011

😀 😀 😀 😀 ináč tiež by som už chcela byt v štadiu kedy vyberame meno bolo by to suuuuper

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
2. apr 2011

@dana7 @bondy Tak to my rovnou jména "neoblibených" lidí každého z nás rovnou vyloučili🙂.
@mysycka Jéé, Daniel se nám taky líbí, je to u nás favorit. A taky máme vymyšlené vždy dvě🙂.
@denda1301 My tady taky nejsme moc ve stádiu, že by výběr jména byl úplně aktuální, ale alespoň je veseleji. Jinak s CAR ve Zlíně mám jen odposlouchané informace od manželovi sestřenice a je tam moc spokojená.

denda1301
3. apr 2011

dakujem bondy 😵 😵 😵 dúfam,že sa dočkam mávam už z toho divne stavy mám už 38 rokov a dieta riešim celú večnost ☹
vlasne my už tiež mená máme,Elisa alebo Damian(ale s tým chlapčenským som ešte neni uplne ztotožnená 😕 moj by chcel Miška aby sa volal ako on 😀

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denda1301
3. apr 2011

bondy 🙂 niečo na tom bude viem,že pozityvne myslenie je dolezite 😔 😔 😔 2.5. idem na konzultáciu do Zlina tak potom budeme mudrejší,že čo s nami budu robit.Nevieš ako dlho sa caka na darovane vajicko vraj to trva dost dlho a doktror mi moc nechcel hovorit vraj uvidime 😒

misha83
3. apr 2011

@denda1301 Čekací doba záleží na CAR kam chodíš, všude je to jiné.

denda1301
3. apr 2011

misha83 🙂 to viem,ale moj gynekolog mi vravel,že to trva v čechách menej ako u nás na Slovensku nakolko tu je malo darkyn a hlavne,že mi daju vajicko ženy ktora ma krvnu skupinu ako ja oči ako ja vysku no proste sa bude na mna čo najviac podobat 😅 😅 😅 tak toho sa bojim že kym sa taka baba objavi to bude trvat celu večnost 😕 preto som sa chcela spýtat či konkretne nemá niektorá z vas už samotnu skusenost

mysycka
3. apr 2011

dobré dopoledne babulky 🙂
@misha83 Daniel je moc hezký teda s píš v té zdrobnělé podobě 🙂 Bohužel také ještě nejsme ve stádiu kdy by byl výběr aktuální, ale vybráno máme už strašně dlouho 🙂

mysycka
3. apr 2011

@denda1301 já teda nemám zkušenost ze Zlína, ale jezdíme do Olomouce a tak jsme na dárkyni čekali asi 14 dní samozřejmě záleží na tom jaké máš požadavky, my jich moc neměli tak jsme čekali krátkou dobu, bohužel nám první pokus nevyšel tak pravděpodobně zítra bude druhý transfer dvou mrazáčků, tak snad to bude ok

misha83
3. apr 2011

@denda1301 My čekali do dalšího cyklu, takže asi měsíc. Chodíme do CAR v Brně.
@mysycka My máme taky vybráno🙂, jen druhé jméno u holčičky ještě nemáme finální🙂. NO jo no, když má člověk tolik času na vybírání, že... ☹.

mysycka
3. apr 2011

@misha83 no to je pravda my taky to druhé jméno u holčičky nemáme na 100% rozmýšlíme mezi Kristýnou a Klaudií 🙂

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mysycka
3. apr 2011

@bondy já ti dám prcku 😀 no jo možná mi bude špatně, ale já za o budu moc ráda a i Tobě bude brzo špatně a nám všem bude brzo špatně 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre