Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

misha83
25. máj 2011

@denda1301 No u nás taky jiná cesta zřejmě není, ale proč to nezkusit, stejně teď máme čas. Moc držím pěsti na zítřek ať se dozvíš jen samé pozitivní zprávy.

jada1
25. máj 2011

Ahojte kamárky z koníka, pozdravujem vás všetky.
@denda1301 dnes na teba moc, moc budem myslieť. Neboj, dopadne všetko dobre. Dali ti teda dosť blbý termín, až na poobedie. Nejako to budeš musieť pretrpieť smädná, hladná ☹ .
@misha83 verím tomu, že lekár bol smutný. Však to tak pekne vyzeralo. Keď to výjde, tak podľa mňa aj oni sa tešia spolu s nami z úspechov. Dáte si pauzičku a potom keď sa budete na to cítiť, pôjdete opäť do toho. Ale z tadiaľto neodchádzaj! Sem-tam píš, však si naša 😉 .
@beruska64 v Írsku ešte žijú asi 20 rokov dozadu. Keď som bola tehotná pred 20 rokmi, vtedy som bola len 2x na sono 🙂 . Keď som bola na druhom (asi nejako v 5 mesiaci), tak som chcela vedieť čo to bude a doktorka mi hovorí, že to sa ešte nedá rozpoznať 😀 . Vtedy boli tie ultrazvuky asi dosť nekvalitné. Tak sme si museli počkať na prekvapenie. Ja som chcela strašne dievčatko a mm len chlapca a chlapca. Tak sa sen splnil mm 😀 . Ale ty už budeš mať maličkú čochvíľa pri sebe, tak to už nejako musíš vydržať a potom si ju môžeš stííííískať do sýtosti 😉 .
@bondy ako sa máš tehulka. Určite spokojne 😉
@rebo ahoj zlatko, aj ste pripravili s mm nejaký ďalší plán?
@nika832
@nali1 ahojte kočky 😉

jada1
25. máj 2011

.....a vidím , že mám preklep, namiesto kamarátky som napísala kamárky. Som sa nad tým zasmiala, lebo mi to vyznelo ako klamárky 😀 😀 😀

misha83
25. máj 2011

@jada1 Nn, já vás tady budu otravovat pořád 😀 , teď tu budu od toho abych povzbuzovala, než zase propadnu panice já 😀 .

denda1301
25. máj 2011

@jada1 Dobré ránko všetkým 😉 😉 😉 😉 😉 no veru v tomto teple byť celý deň bez vody je riadna kalamita 😒 a priznám sa,žš ráno som si dala pohár vody.To ma hádam nezabije....mne potom býva zle ked nepijem hlava sa mi začne točiť 😝 o 11:30 ma muž berie do nemocnice a ešte mi budú robiť anesteziologické vyšetrenie.A okolo 15:30 šup na operačný stôl 😅 ak sa mi večer bude dať tak Vám napíšem čo nové.Zatiaľ pa pa

denda1301
25. máj 2011

@misha83 😀 😀 😀 😀

jada1
25. máj 2011

@denda1301 pohár vody ráno podľa mňa neva. 6 hod pred anestézou by sa nemalo jesť a piť.

nali1
25. máj 2011

Ahoj všem,jdu nakouknout co nového.
@denda1301 taky Ti přeji,aby to dnes hodně rychle uteklo a same jen tya nejlepší zprávičky.
@jada1 dnes je 25-tého,takže přesně za měsíc 😉

rebo
25. máj 2011

@jada1 zatiaľ s mm sme nič neriešili. Potrebujem trocha času zregenerovať sa. Ešte ani na čistenie som nebola. Dnes, alebo zajtra by som mala mať výsledok HCG. Práve sa chystám ku doktorke, tak uvidíme. Ani krvácať som zatiaľ nezačala, hoci už v pondelok som vysadila všetky lieky.

jada1
25. máj 2011

@nali1 kráti sa ti to, kráti. Ja som si v kalendári odšktrávala dni 2 mesiace dopredu 😀

nali1
25. máj 2011

@jada1 tak to už mám mírný skluz 😀 asi bych měla začít

nali1
25. máj 2011

@jada1 a jak je Tobě? Jak se cítíš?

misha83
25. máj 2011

@rebo Moc na Tebe myslím, ať je tenhle kolotoč rychle za vámi.

denda1301
25. máj 2011

Uz som na izbe sme tri 2x HSP a raz kiret 😠 ta baba nevie co robi len dufam,ze to raz nebude lutovat.Teraz idem cakat 2 a pol hodky kym dofrci doktor.


rebo
25. máj 2011

Tak dievčatá už som doma od doktorky a musím vám povedať, že stalo sa mi to isté čo bondy. V pondelok ma pozerala na menej citlivom UTZ, kde jej ukázalo prázdne vačky. Dnes keďže som mala vysoké HCG, tak ma pozrela už na lepšom UTZ a tam už máme aj jedno srdiečko, to druhé zatiaľ je menšie bez srdiečka. Ani si neviete predstaviť aká som šťastná. Doktorka by sa bola aj pod zem prepadla, že ma tak vyľakala, ešte som aj lieky vysadila a čakala zbalená s taľkou na mrchu, aby som hneď vyštartovala do nemocnice.

denda1301
25. máj 2011

@rebo moje zlatko ani si nevies predstavit aka som stastna to je nadherna sprava.Bodaj by to jedno aspon ostalo celych 9mesiacov.Jaj aka som rada 🙂 🙂 drz sa a uz mysli len na to malinke teraz uz hlavu hore normalne si mi vliala nadej do zil.Dakujem

rebo
25. máj 2011

@denda1301 ďakujem ti. Určite aj ty sa dočkáš a dúfam, že bez takýchto stresov.

jada1
25. máj 2011

@rebo 😵 😵 😵 bože normálne som si poplakala od šťastia, slzy sa mi kotúľajú ako hrachy. To snáď ani nie je možné s tými doktormi!!! Opatruj sa dievča.
@denda1301 ako sa ti bude dať, hneď sa nám ozvi 😉
@nali1 ako sa cítim? Zatiaľ fajn. Oddychujem doma. Včera som bola na chvíľu v robote, potom u Dr.predpísať lieky a potom po nákupoch. Ukazovala som malým bodkám čo všetko im pokúpim, keď budú šikovné 🙂 . Nasľubovala som im toho dosť, tak uvidím, či sa chytia na moje sľuby 😎 .

gammaray
25. máj 2011

@rebo nádhera,krásná a moc dobrá zpráva,gratulujíííí.jen tak dále 😀 😀

denda1301
25. máj 2011

@jada1 urcite sa chytia ved pockaj ked sa narodia tak ked vyrastu a pojdu okolo obchodu tak to len bude a nedaj boze ze im nieco nekupis to bude kriku,ze si im to slubila 🙂

jada1
25. máj 2011

@denda1301 😀 ...musím sa ale priznať, že v piatok pred ET som kúpila ešte jedny papučky. Bondy vravela, že treba dieťatku niečo kúpiť, aby vedelo, že je vítané. No ale....kúpila som predtým len jedny, tak ako by to bolo, že jednej bodke áno a druhej nie? Aby obidve vedeli, že sú vítané 🙂

denda1301
25. máj 2011

@jada1 jej to je pekne aj ja kupim ked uz vsetko budem vediet,ze je ok nieco mimiskovi.

denda1301
25. máj 2011

Mna uz napichali aj do ruky-kanylu aj do zadku premedikament-alias za gambacik nieco na povzbudenie 😀 😀 😀

nali1
25. máj 2011

@rebo to je krása. Bude to velký bojovnicek. Gratuluju. 🙂)))))

misha83
25. máj 2011

@rebo To je supééééééér, moc gratuluji. A jak to, že jsi měla vysadit léky, když to neměla potvrzené 😠 ?

jada1
25. máj 2011

@beruska64 odpovedala som na tvoj príspevok.................že v Írsku a ty žiješ v Nórsku 😀 . Írsko, Nórsko, to je detto. Písali kočky v inom fóre, že aj tam je to zúfalé. Tak to nakoniec môžeme byť radi aké máme zdravotníctvo.

jada1
25. máj 2011

@misha83 tak bohužiaľ to sú tí obvodní gynekológovia (prípad bondy). Aspoň vidíte kočky, že na tie prvé ultrazvuky treba ísť do CAR. Tú lekárku by som do nohavíc nakopala. Však keď si je vedomá, že má na h*v*o sono, tak treba hádam počkať, alebo poslať inam. Nieže vysadiť lieky. Však ich teraz mala vysadené skoro 2 dni, chvalabohu že nie dlhšie.
@denda1301 drž sa. Pekne si chvíľu pospinkáš a potom už bude fajn. Určite ti povedia samé dobré správy. 😉

dana7
25. máj 2011

Moc vás všechny zdravím!!!! Čas od času se sem, masochisticky, mrknu! Všem štˇastným moc gratuluju a těm co pořád čekají přeju hodně sil!!!
Jsem trochu na vážkách! Mám čekat na to až nám zavolají z CARu, že mají pro nás dárkyni a mě to připadá moc dlouho! Mám tam zavolat a zeptat se jak to vypadá? 🙂 Co poradíte?

misha83
25. máj 2011

@dana7 Ahojky Dani 🙂 , pokud jsi v nejistotě, tak bych zavolala, za to nic nedáš. Moc na Tebe myslím a držím pěsti!!!

misha83
25. máj 2011

@jada1 To je ale fakt smutný ☹ .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre