Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

mimka29
18. jan 2010

Jéééj vika, dúfam, že si nás prišla iba pozraviť a že nepracuješ.

minka051
18. jan 2010

mimka tak ja som im práve napísala aby mi povedali ako na tom darkyňa je a kedy asi približne ak bude všetko OK prichádza do úvahy ET. Som zvedavá či mi ešte dnes odpíšu.

vika34
18. jan 2010

mimka jasné ,že som v robote,čo by som doma robila,ja nevydržím doma ležkať a myslím,že to nie nutné ak to má prísť ,tak to výjde.
ja v robote sedím za počítačom a chodím sem vlastne viac relaxovať,najviac sa teším po víkende,že si od tých svojich oddýchnem 😀

minka051
18. jan 2010

vikatak keby som ja mohla v práci relaxovať tak doma by som tiež nemusela zostať. len u nás je to horor a budem rada ked budem doma, lebo inak by som to asi nezvládla. Pri mojom veku to už budem potrebovať.

mimka29
19. jan 2010

Ahojte,
práve som prišla z úplne poslednej prednášky a už ma čakajú iba skúšky a štátnice 😝

vika no tak dobre, keď máš takú pohodovú robotu, tak tam teda relaxuj 😀

minka ako si dnes dopadla?

vika34
19. jan 2010

dakujem,ved aj relaxujem,môj muž včera dovliekol 4 ročného kolegovho syna,že musia niečo dorobiť a nemajú ho kam dať,tak vám poviem,že žiaden relax,chúdatko nás vôbec s Vikou nepoznal,nakoniec zostal aj spať a vyhodil Viku z izby ,že on chce spať sám /tá bola na nervy/a ešte som ráno zistila ,že sa v noci aj pocikal do jej postele ,skoro ráno skolabovala 😀 ,takže som rada,že sedím v robote a nestresujem sa

vika34
20. jan 2010

kuk,posúvam tému 😀

mimka29
20. jan 2010

vika tak to ste mali doma veselo s malinkým 😀 Sa čudujem, že ostal spať a neplakal za maminkou. No a na pocikanú posteľ si zvykaj, ani sa nezdáš a bude to robiť aj váš drobec. Dnes si už tretí deň po transfere, aké máš pocity?

vika34
20. jan 2010

ahoj mimka ,nemám vôbec žiadne pocity,občas ma ťahá vaječník,dva dni ma bolel jeden a dnes ma bolel druhý,tak neviem,prsia už nemám až tak citlivé ako počas stimulky.

Malý samozrejme nechcel u nás spať,ale nerobil až taký veľký cirkus ako som myslela

minka051
21. jan 2010

Ahojte

tak ja stále čakám kedy napíšu.. Už sa mi to zdá nejako dlho... No nevadí ved oni vedia čo robia.

mimka29
21. jan 2010

Ahoj minka aj tu si, ja ťa prenasledujem 😀 Do zajtra určite zavolajú.

vika už 4. deň 😉

minka051
21. jan 2010

mimka no dúfam. Lebo najprv na naháňajú a teraz sú nejako ticho. Ved aj na to keď som im písala aby mi aspoň povedali ako sa má darkyňa ani jedným slovom nenapísali nič.

vika34
21. jan 2010

kuk 😅

vika34
22. jan 2010

kuk ☹

mimka29
22. jan 2010

vika kuk 😉 dnes už 5. deň
Teraz sme prišli od didlinky z nového bytu. Býva hneď oproti cez park, tak som tam bola na čajíku, to je paráda, keď sme tak blízko pri sebe. Kedy budeš testovať?

vika34
22. jan 2010

ešte neviem a možno ani nebudem testovať,mám testy nakúpené ,rozhodne až najskôr deň po očakávanej mrche a to je 29.1.,skôr určite nie

mimka29
22. jan 2010

Ani ja by som už asi netestovala skôr.

Dobrú nocku

vika34
22. jan 2010

dobrú aj tebe

mimka29
25. jan 2010

Ahojte babulky,
a máme tu pondelok a pred sebou pre niekoho náročný týždeň.

minka nevieš koľko máte zatiaľ embryjok, keď darkyňa mala v sobotu OPU

minka051
25. jan 2010

mimka ahoj. No neviem zatial nič. A radšej to nechám na osud nebudem sa vypytovať. Písali že zajtra mi všetko upresnia. Myslím že keby bolo niečo zlé tak už by mi hádam dali vedieť. Ale ja verím že zatial je všetko v poriadku.

mimka29
25. jan 2010

minka a ty čo ešte neleňošiš v posteli, keď máš PN-ku 😀 Ja som myslela, že tak skoro neodpíšeš. Jasné, že bude všetko v poriadku.

paaat
25. jan 2010

Ahojte,chcela by som pomoc.Hladam nejaku darkynu vajicok.Prosim pomozte mi.Dakujem

minka051
25. jan 2010

paatt

Skús to v Repromeda v Brne tam ju máš skoro hned. Aj som am išla a darkyňu som mala do týždňa. Teraz už idem vo štvrtok na ET. Od darkyne máme už 12 vajíčok oplodnenými našimi spermiami .

vika34
25. jan 2010

minka tak gratulujem ,tak u štvrtok máš transfer,budem na teba myslíeť

minka051
26. jan 2010

vika ahoj no blíži sa to. A ty ako si na tom 🙂

mimka29
26. jan 2010

Ahojte,
minka špinenie prestalo?

minka051
26. jan 2010

Ahojte

mimka ano prestalo už včera večer nebolo nič a ani teraz. Už len utroš ide von ked sa rozpustí. Len som ako nadrogovaná . Točí sa mi hlava tak som rada že som doma.

gabikri
26. jan 2010

minka: na čtvrtek držím palečky 😉 😉 😉

vika34
26. jan 2010

ahojte,som na tom blbo,na 9 je HCG negatívne ☹

mimka29
26. jan 2010

viak ty si bola na krv 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre