Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

vika34
16. feb 2010

mimka drž sa 😀

mimka29
17. feb 2010

Dobré ránko,
po prebdeben noci, už od siedmej buntoším a vy sa ako máte?

bobjan
17. feb 2010

Ahojky🙂

Mimka, ja straším od 3.00 😠 Neviem, čo sa deje.... ozaj a ty si na PN?

minka051
17. feb 2010

Ahojte
Pekné ránko ja somv práci. No ani ja už dve noci neviem spať. Ďakujem že mi držíte palce určite to zaberie. Ešte zajtra som v práci a potom idme celá rodinka na chatu na Mýto. Tak už sa teším čas rýchlejšie ubehne a bude pondelok a to už pôjdem na UTZ a do kocy týždňa možno aj pre drobca.

bobjan
17. feb 2010

Minka, tak to je super, že idete relaxovať. Pekne sa nachystáš na drobčeka a určite sa mu u teba zapáči. Držíme všetko čo máme 😵

mimka29
17. feb 2010

bobjan ja som na PN-ke. Aspoň tento tretí mesiac a potom uvidíme. Lebo všetci sa zľakli toho zázraku a sú za to nech som radšej doma, či lekárka ale aj kolegyne. A ja som zase doma ráda 😀

minka super, že sa idedeš pred KETom odreagovať. Psychika robí veľa.

bobjan
17. feb 2010

Mimka, to je jasné, nech si pekne v kľude a doma je doma 😉 Verím, že všetko bude o.k. 😵

mimka29
17. feb 2010

bobjan ja si ani nepripúšťam nič iné, len nech už je 8.3. to idem na veľký ultrazvuk a do poradne.

minka051
17. feb 2010

Tak budeme celá rodinka velká oslava lebo krsňa má 10 rokov sestra meniny, a môj syn 17 rokov aj meniny. Tak pekne všetko naraz. No hádam nejaký prípitok si dať môžem že sa mi nič nestane 🙂

mimka29
17. feb 2010

minka kľudne si môžeš dať prípitok 😀 Tak všetko dobre oslávte 😉

minka051
17. feb 2010

No myslím že bude dobre a rýchlejšie ubehne čas. Ale musím byť trpezlivá 🙂

rebo
18. feb 2010

Ahojte kočky,
pred niekoľkými dňamí som natrafila na túto tému, keďže aj ja sa pripravujem na darované vajíčka do Brna. Začala som vás čítať od začiatku, ale je toho veľa. Zatiaľ som len na 53 strane, ale poviem vám, je to čítanie ako román. Dala som si normu každý deň aspoň 10 strán, ale už sa neviem dočkať, kedy prídem do roboty (keďže doma nemám internet), aby som v čítaní mohla pokračovať. Zatiaľ vám svoj príbeh nenapíšem, až keď si vás prečítam. Niečo o mne vie mimka 051, lebo ona sa mi ozvala cez IP.

vika34
18. feb 2010

ahojte,mimka po toľkých rokoch trápenia ,pekne zostaň aspoň na začiatku doma
minka budem na teba myslieť ,nech sa ten posledný pokus už konečne podarí

minka051
18. feb 2010

ahoj rebo tak to sa teda načítaš.. Ak niečo potrebuješ kludne napíš aj IP. Ja už v pondelok na UTZ sliznice a potom si idem pre drobčeka. 🙂 🙂

rebo
18. feb 2010

Minka držím všetky prsty, aj na nohách. Zatiaľ som nič nerozbehla, do Brna chcem zavolať prvý marcový týždeň. Ešte čakáme, kým sa môj drahý spamätá z tých ovčích kiahni a keď sa organizmus vyčistí.

rebo
18. feb 2010

A ozaj, už som na str. 60, ale na dnes asi stačí, lebo ma bolia oči.

minka051
18. feb 2010

no tak to veru treba aby bol v poriadku. a dakujem podporu potrebujem 🙂

mimka29
19. feb 2010

Ahojte babule,
prišla som vás pozdraviť, lebo včera som tu nebola, tak aby ste o mňa nemali strach.

rebo ahoj

vika34
19. feb 2010

minka držím palce aj na nohách

neostalo vám náhodou tbl estrofen/také malé modré?/

mimka29
19. feb 2010

Vika ostal mi estrofem, sú to také malé modré tablety a v takom guľatom balení ako ankoncepčné tablety. Mám jedno celé balenie a v druhom je ešte 10 tabliet. Potrebuješ ich?

vika34
19. feb 2010

mimka ano potrebovala by som,lebo vo FC mi to nepredpíše Pinto a poslal ma ,že nech mi to predpíše môj gyndoš/ešte som u neho nebola/ale Pinto povedal,že Kety sa nepreplácajú poisťovnou,tak iba pre istotu,ani neviem čo to stojí a ked ma gyndoš pošle do preč ani či mi to predajú bez receptu/asi ani nie /tak preto

vika34
19. feb 2010

mimka možno robím iba paniku,doteraz mi gyndoš vyšiel v ústrety,ale nechce sa mi potom stresovať 😎

mimka29
19. feb 2010

vika jasné, že ti dám to čo mi ostalo. Ja som aj po poslednom IVF poslala všetky inekcie čo mi ostali jednej kočke do Poľska. Tak daj vedieť keby niečo 😉

mimka29
22. feb 2010

Ahojte,
minka ako bolo na chate a hlavne ako si dopadla dnes v Repromede? Kedy bude KET?

bobjan
23. feb 2010

Ahojte🙂

Minka, tak ako??

Mimka, berieš niečo? Nejaký utroš?

minka051
23. feb 2010

Ahojte
Na chate bolo super ale všetci sme nejako ochoreli a to je pre mňa nie moc dobré. ☹ Bola som na UTZ ale sliznica je ešte nízka má len 6mm tak mi pridali o 2 nálepky lepiť viac tak hádam zaberie. Nič nejde ako má všetko u mňa musí ísť z nejakým zádrhelom. Tak teraz sa do konca týždňa musím dat do poriadku.

minka051
23. feb 2010

mimka ja som bola ne UTZ len u nás.

rebo
23. feb 2010

Ahojte snažilky,
tak konečne som dočítala túto vašu tému. Musím uznať, že to bolo zaujímavé čítanie. V prvom rade by som chcela zablahoželať mimke k takému úspechu, ba až priam zázraku. Dúfam, že ťa všetky budeme nasledovať. Minka a tebe držím silno palce, aby to tentokrát vyšlo. Viem čo prežívaš, veď ja som skoro v takom veku ako ty a viem, že už nemáme čas nazvyš. Didinka a sue hlboko sa skláňam nad vaším dobrým srdiečkom pomôcť nám ostatným. Je veľmi málo takých žien, kitoré by také niečo podstúpili nehľadiac na finančnú odmenu.
Ja sa chystám začiatkom budúceho týždňa zavolať do Brna, aby začali pre mňa zháňať darkyňu. My sme museli všetko prerušiť, lebo môj drahý dostal ovčie kiahne. Dúfam, že už bude aj on v poriadku a že to môžeme rozbehnúť. Takže neviem ako budeme pokračovať ďalej, lebo aj nám vždy osud kladie polená pod nohy. Prešla som už 3x IVF v Košiciach a 1x v Martine. Na tom poslednom som mala už len 2 vajká a iba jedno prežilo, ktoré mi aj vložili, lenže o tri dni som začala krvácať. Nebudem sa tu rozpisovať, že čo všetko som medzitým podstúpila, aby som vás tým zbytočne nezaťažovala, ale všetko čo mohlo, tak mi skrížilo moje plány. A keď už to vyzeralo, že nejaká "vyššia moc" už na na mňa nič nemá, tak prišli tie ovčie kiahne na môjho mm. Takže držme si všetky prsty, aby desiatka v tomto roku nám priniesla už len šťastie.

mimka29
23. feb 2010

bobjan neberiem nič, iba Calibrum baby plan a kyselinu listovú.

minka a kedy ideš na ďalšiu kontrolu?

standifous
23. feb 2010

Ahojte holky, Mimka29 chtěla jsem se zeptat, ty jsi pila kontryhel. Myslíš, že to mohlo mít nějaký vliv na kvalitu tvých vajíček? Jako, že by po tom mohly být lepší?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre