Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

majka43
6. sep 2013
agneszka
6. sep 2013

@carlik Já dle dvou návštev v Brně usuzuji,že tam jsou stejně všichni dobří jako v olomouci..já jim s manželem bezmezně věříme...jen kdyby ta příroda trošku pomohla 🙂

agneszka
6. sep 2013

@majka43 to je krááása....já chci taky...já měla sana před lety a žádný ultrazvuk nebyl ...viděla jsem ho až po porodu...to je tak skvělá věc ta technika

rokytka11
6. sep 2013

Tak holky, dneska měla peřina 10 mm. Příští týden odběr mezi středou až pátkem, dle UZ dárkyně.

agneszka
6. sep 2013

@rokytka11 držím palce a přidáš se do čekatelek na mimi

majka43
6. sep 2013

@agneszka Za měsíc sem dáš taky takovou fotečku.

majka43
6. sep 2013

@rokytka11 Já měla tři dny před transferem peřinku jen 7,7 mm, ty jí máš krásnou.

megie4
7. sep 2013

Přeji všem krásné sobotní ránko 😉 🙂

kikacka
7. sep 2013

Ahoj holky, jsem smutna. Zacala jsem spinit a ten pravy vajecnik me boli porad hodne. Takhle brzo jsem necekala -3 den po transferu, ze by neco takoveho mohlo prijit... Asi je to zase v haji.... A ja tomu s darovanymi taaaak verila. Smutno...

kikacka
7. sep 2013

@majka43 majko moc gratuluju !!!

kikacka
7. sep 2013

@agneszka Preji dnes hodne stesti !!

megie4
7. sep 2013

Děvčata,tak hodnota hcg 14.den po Ket je 510. 🙂 Myslíte,že je to dost?A mohly by to být dvojčátka?

majka43
7. sep 2013

@megie4 Já měla 15 den 464. Hodnotu máš pěknou, záleží jak se to bude zvedat. Jdeš ještě na krev?

majka43
7. sep 2013

@kikacka A je to světlá nebo tmavá krev. může to být zahnizďování. Takhle brzo by jsi to neměla dostat. Bereš utroš?

megie4
7. sep 2013

@majka43 Ještě pojedu asi ve středu jako samoplátce.

majka43
7. sep 2013

@megie4 To je dobře, já taky byla, aspoň budeš klidnější.

megie4
7. sep 2013

@kikacka Může to být zahnizďování.Jak stará jsi měla embryjka?

kikacka
7. sep 2013

@majka43 je to takova spis tmavsi. Zatim to zeme vysplouchlo 2 krat . A zatim je to slaby, jako pred rozjezdem ms. Co jsem to zjistila, sla jsem si lehnout. Prijde mi to taky strasne brzo, taky me napadla moznost uhnizdovani, ale desi me to pobolivani toho vajecniku. Takhle ja to mivam prave pred ms....no a samozrejme se to zase o vikendu... Kdy clovek nema komu zavolat.... Utros zavadim. Dve rano a dve vecer a taky estrofem uzivam 3 krat jednu. U toho mi doktorka po transferu tikala, ze je nejdulezitejsi brat.

kikacka
7. sep 2013

@megie4 5 denni

majka43
7. sep 2013

@kikacka Zaváděj utroš ještě dva v poledne. To bude uhnizďování, jestli si dobře pamatuju, tak jsi měla ty nejlepší blasty, tak to musí být ono. A dej si vodu s citronem.

majka43
7. sep 2013

@kikacka A ty vaječníky neřeš, mě tam taky píchalo. Mě po jednom transferu když jsem začala špinit, doktot doporučil ascorutin, ale ten asi nemáš, tak dej ten citron.

megie4
7. sep 2013

@kikacka Udělala bych přesně to,co říká Majka,přidej utroš ještě v poledne.Měla jsi krásná embryjka,tak vážně může jít o uhnizďování.Neboj 😉

kikacka
7. sep 2013

@majka43 diky za podporu. Jsou to nervy... A je mi do breku... Ja uz jsem tak ze vseho vybrnkana, to je hruza... Voda s citronem je na co prosim Te ?

kikacka
7. sep 2013

@majka43 precetla jsem pozde tvoji druhou zpravu, tak ted uz vim na co je ten citron 🙂)

majka43
7. sep 2013

@kikacka ale fakt to udělej a nebo zkus zavolat na car

majka43
7. sep 2013

@kikacka Jo a když je tmavá krev, tak je to uhnizďování a když světlá, tak MS, Plno holek to mělo.

kikacka
7. sep 2013

@majka43 diky Majko, budu se ridit dle Tvych instrukci a dnes lezet. Moc si preju, aby to bylo zahnizdovani. To spineni me fakt dneska zaskocilo... Devcatka zitra zase poreferuju. Dekuju za rady a podporu. Preji vam vsem krasnou sobotu.

stastenka42
7. sep 2013

@kikacka Zlaticko klidek,ked je to tmava tak je to ok,to bude uhniezdovanie a tie bolesti nech ta neplasia ja som pred tym ako som bola tehu normalne lezala v skrutena od bolesti,to je dobre neboj a kludne pridaj utros

agneszka
7. sep 2013

Ahoj dámy,tak jsem doma...Et byl dnes v 9.00 hodin transferovali mi dvě prý krásné jedničkové expandující blastocysty...ještě máme tři kousky v petriho misce a zítra se zamrazí pokud budou kvalitní a vhodná na mražení. 😉 😉 😉 😉 testovat mám 19.9. sem zvědavá jak dlouho vydržeím netestit 🙂

majka43
7. sep 2013

@agneszka Přeju hodně štěstí a ať zůstanou tam kde mají. Posílám těhu virusky. TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre