Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

megie4
15. sep 2013

@majka43 To mi povídej holka,přesně jak říkáš.......... 🙂

majka43
15. sep 2013

@agneszka Určitě to je viditelnej duch, když ho vidíš 😉 😉 😉 😉 😉

megie4
15. sep 2013

@agneszka Jůůůůůůůůůůů, 😀 ,taky posílám:TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT,tfuj,tfuj,tfuj pár těhu virusků,ať je zítra testík silnější.A nezapomeň na nás-my ho chceme taky vidět 😉 🙂

majka43
15. sep 2013

@agneszka Týýýýý jo já mám takovou radost, jak nám to tady jde, až mě slzy vytryskly 😵 Teda až na to špinění, ale to zvládnem

misha83
15. sep 2013

@stastenka42 to je opravdu uplne normalni, a pakse mi to zas na par dnu vratilo a porad dokola. Ted kdybych nemela uz to brisko, tak ani nevim, ze jsem tehotna 😉 .
@agneszka at sili!!!

kikacka
15. sep 2013

@agneszka Jeeeeee tak to je super. Teda tak ty jsi už do toho testování šla. Máš můj obdiv. Tak se opatruj.

kikacka
15. sep 2013

@misha83 No mě právě prsa nebolí vůbec. Bolí mě jen to břicho furt. Jinak vůbec nic. Ale taky dost. Odpoledne jsem si musela jít zase lehnout. Občas to ustoupí a pak to zase začne víc. Ale prsa teda vůbec....

rokytka11
15. sep 2013

Ahoj holky, tak nejdříve tfu tfuj tfuj pro Agneszku a budu se těšit hned ráno na zprávu jak duch pokračuje 😎 . Agneszko, ty jsi bylka na transferu minulou sobotu viď? A byly to blastocysty?
Já od včera beru utrouš 2-2-2 a zítra ráno volám co dělají bobíci v Petryho misce. Kolik máme vajíček jsem se včera zapoměla zeptat. Mi se o vajíčka dělíme dva páry od jedné dárkyně (finančne to vyjde lépe protože peněz zrovna moc nemáme) a tak oni zaručují 5 vajíček a jedno embryjo na zavedení.

kikacka
15. sep 2013

@rokytka11 tak budu drzet pesti a zitra dej vedet.

agneszka
15. sep 2013

@majka43 mám testy z lékarny dr. maxe..já ten dnešní fotila,ale to fakt je jen maličký dušík,spíš sem ho chtěla vidět než že by byl nějak moc vidět...klidně vložím fotku,ale fakt je to teprve 7 dnů

agneszka
15. sep 2013

@kikacka no šla jsem testnout protože mi to včerejší špinění tak brzy bylo strašně divné,dneska jsem dopoledne zase špinila,ale ted už zuase nešpiním...je to na Bohnice 😒 ted budu doufat aby ten duch neduch byl opravdu duch a né moje představa

agneszka
15. sep 2013

@rokytka11 ano měla jsem Et v sobotu ráno a byly to dvě expandované blastičky nejvyšší kvality,tak to máme ve zprávě

agneszka
15. sep 2013

@rokytka11 držím palce at ti to vyjde...

agneszka
15. sep 2013

@misha83 já moc doufám aby ten můj duch neduch sílil...je to 13 transfer a já tak doufala,že bude štastný

misha83
15. sep 2013

@agneszka ja ho vidim 😀 .

majka43
15. sep 2013

@agneszka Já ho tam vidím. Zítra bude silnější. 😉 😉 😉

stastenka42
15. sep 2013

@agneszka tak to je perfektne😀😀😀😀 ja som mala teraz tiež 13 vklad a pre mna bol stastny😀😀😀tfuj tfuj nech to sili...

agneszka
15. sep 2013

opravdu ho vidíte..to jsem si odychla..já mysela,že se mi jen zdál

agneszka
15. sep 2013

@stastenka42 😉 musí to klapnout můj dr. mi to slíbil 😉

rokytka11
15. sep 2013

@agneszka já ho taky vidím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! je to na slibné cestě 😎

agneszka
15. sep 2013

@rokytka11 to mi spadnul kámen ze srdce...já fakt myslela,že to jen můj sen..zítra snad bude lepší 😉

majka43
15. sep 2013

@agneszka to víš že bude 😀

rokytka11
15. sep 2013

Holky hodila jsem nás do tabulky ať v tom tady máme přehled, snad jsem na nikoho nezapoměla. Jestli jo tak se prosím dopište.

Maminy:

Misha83....................29TT.................*4.12.2013
Stastenka42.............10TT.................*15.4.2014
Majka......................... ..8TT................* 28.4.2014
Megie4......................... 5+5TT.................................náznak srdíčka.....čeká na další UZ

Čekatelky:

agnezska....................7den po ET......a máme ducha !!!
kikacska .....................? den po ET.....čeká na testění
rokytka11.................... chystá se na transfer (asi 18.9.)

stastenka42
15. sep 2013

@rokytka11 si na rade😀😀😀😀

agneszka
16. sep 2013

Dnes opet duch.....porad prosim brisko,at tam darecek zustane

misha83
16. sep 2013

@agneszka nejlepsi je porovnavat testy ob den. Zvlast u tak brzkeho testovani.

megie4
16. sep 2013

@agneszka Je sice slaboulinký,ale také ho vidím 😉 😀 Taky 7.den je ještě hodně brzy,podívej do mého fotoblogu na 8.den,to byl můj první test a byl taky slaboulinkej.Jenomže teď už bude jenom sílit!!!!!!!!!Jupíííííí 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

megie4
16. sep 2013

Jinak přeji všem krásné ráno a hlásím,že špinění ustalo,tak to snad neznamenalo nic špatného. 😉 🙂

megie4
16. sep 2013

@rokytka11 Hodně štěstí prozatím k transferu a pak šup sem s dalšími pozitivními testy!!! 😉 🙂

stastenka42
16. sep 2013

Dobre ranko dievcata😀😀 u nas tiež vsetko ok..az mam zase obavy ci je vsetko ok ked ma nic neboli,nepicha...mna asi tiež do porodu picne z toho sledovania...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre