Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

majka43
17. sep 2013

@kikacka Jednu jsem dostala před transferem a druhou po transferu a je to na to, aby tělo neodmítalo embryjka, ale to ti můžou napsat jenom na imunologii. Je to prý poslední šance a mají s tím úspěchy.

misha83
17. sep 2013

@kikacka ach jo, to me strasne mrzi ☹.

misha83
17. sep 2013

@majka43 do jakeho car chodis? Pokud mas imunologicky nalez, tak ta lecba je opravdu dulezita. Bez toho bych do dalsiho pokusu nesla. Jinak nam vysel 8. pokus. S Dv jsme to zkusili 2x, pokazde jsem hned otwhotnela, jeenou to bohuzel nedopadlo. Ale ja nemam problem s imunologii, u me je skutecne problem to AMH.

rokytka11
17. sep 2013

holky, ja na imonologii byla také a měla jsem mírně zvýšený nějaký ten ukazatel na reakci proti embryjku. Brala jsem 3 měsíce prednison (mám dojem 10 nebo 15 mg) a po přetestování jsem byla v normě. Bohužel ani po tom jsem neotěhotněla a tak to asi ten hlavní problém nebyl. Super je doktorKa imunologie Malíčková na Karláku v Praze.

majka43
17. sep 2013

@misha83 Já do Sanusu Jihlava

majka43
17. sep 2013

@misha83 Já právě místo prednisonu, měla ty infuze.Mají lepší účinek. Napsala mě je Dr. Malíčková z Prahy z Imunologie.

rokytka11
17. sep 2013

@majka43 je já k ní chodila také. Je to kapacita v oblasti imuno reprodukce.

carlik
17. sep 2013

@misha83 no ono to je s těma testama podle šarže pokaždý jinak, ale nejdůležitější je říct vl ékárně, že chceš ten dvoučárkový 😉 Ale tobě už to je jedno 🙂
@kikacka to mě mrzí, ale víš co je 100%? Až krev, takže radši si zajdi na krev, než úplně vysadíš léky.
@megie4 tobe hodně sil a pevný nervy a ať se miminko drží dál! Já taky skončila tenkrát hned po zjištění těhu v porodnici, nechali si mě tam týden a hele co mám doma....20měsíční bojovnici 🙂

stastenka42
17. sep 2013

@megie4 Zlaticko ako,moc drzime palceky

megie4
17. sep 2013

@stastenka42 Snažím se být silná,když bojuje i ten mrňousek,musím i já.Doktoři mi zvedli dávky léků:Estrimax 2 2 2,Utrogestan 2 2 2,ale polykat,Anopyrin celý ne půlku,Ascorutin 2 2 2 a ještě Magne B6+Femibion nebo Bu-met.Tak to je prozatím,kdyby se to zhoršilo,tak infuze.Samozřejmě přísný klid na lůžku,smím jen na záchod a do sprchy.To je jedno,hlavně,ať to pomůže.

stastenka42
17. sep 2013

@megie4 musis vydrzat,viem ako ti je..dolezite je ze miminecko je ok....ja som takto doma na prisnom kludovom doma treti tyzden,a celkom si zvykam 🙂 bude to dobre,lebo musiiii

megie4
17. sep 2013

Děkuju vám všem děvčata!Bez boje to určitě nevzdáme,ani já,ani mimísek.

kikacka
17. sep 2013

Já vám všem taky moc děkuju za rady a pomoc. K panu lečiteli jdu ve čtvrtek je také v Dobříši.
Držím vám všem pěsti !

majka43
17. sep 2013

@kikacka Tak to je supr, on jezdí i jinam, to jsem ti zapoměla napsat a Dobříš máš určitě blíž?

majka43
17. sep 2013

@kikacka Pak musíš poreferovat, Já ve čtvrtek jedu do Pelhřimova na Hematologii, jsem zvědavá, jak mě ty jiný injekce zaberou. Léčitel je supr, uvidíš jak budeš nadšená.

misha83
17. sep 2013

@majka43 jj, já jednou zas měla místo prednisonu injekce, i když nemám problém, chtěla jsem zkusit už vše, a taky to byla jen jednorázová a prý účinnější. Ale pro přeléčení je nutná douhodobá léčba, jinak to nepomůže.

stastenka42
18. sep 2013

@misha83 jeej,uz mas 30tt😀

carlik
18. sep 2013

@misha83 @stastenka42 no holky, vy ty týdny snad přeskakujete ne? Za chvilku k nám hodíte i vy fotečky mimóšků a my maminy budeme vzpomínat, jak jsme si ty naše dárečky vezli domů 😉
@agneszka co ty holka, už tam je silnější čárka nebo jsou to zase prd testy? A kdy jdeš na krev až v pondělí? A to asi nejedeš do OL co?

majka43
18. sep 2013

Ahoj děvčátka, tak jak vám je?

agneszka
18. sep 2013

@carlik ahoj,test budu dělat zítra ráno a kdy pojedu na krev nevím,ale asi bych to spíš vyřešila tady u svého gyndaře pokud bude macháč chtít dělat krev,protože v pokynech to nemám..jen udělat test a objednat se za dva týdny na kontrolu..takže zítra se s nimi rovnou domluvím,ale minule mne poslali na krev tady u nás.

rokytka11
18. sep 2013

Ahoj holky, tak já vyhlížím jestli agnezska dneska testla a jak je na tom duch 😎

agneszka
18. sep 2013

@megie4 držím palce at vydržíte ... 😉

rokytka11
18. sep 2013

@agneszka aha takže dnes jsi netestila?

rokytka11
18. sep 2013

Holky, dneska jsou bobánci prý stále všichni 4 plně akční, ve stavu: pěkně kompaktní.... takže definitivně zítra transfer a budeme zavádět dva bobany a ze dvou budou sněhuláci kdyby bylo potřebo jerště zkusit jednou.

agneszka
18. sep 2013

ahoj dámy,včera se opět objevilo špinění,ale zase jen malinko,takže zase stejný scénář...panika ,však to znáte..test mám dělat tedy zítra ten co mi dali v reprofitu tak jsem docela zvědavá a docela se hodně bojím..manža mne pořád sleduje,kdy začnu zvracet ,že prý to těhule mívají tak jsem mu řekla,že né všecky ženy zvrací a on že čekal že bez zvracení to nejde..tak sem se zasmála,ale asi i tak má pocit že to asi nevyšl,o..já u syna zvracela třikrát,jak sem snědla smažák,jak sem cítila kouř z cigarety a pak jednou v buse..

rokytka11
18. sep 2013

@majka43 5 dní do UZ...to jsou nervíky, co? Ale neboj bobánek/fazolka bude určo úplně vpohodě 😎

agneszka
18. sep 2013

@kikacka tak jak tak koumám,tak zlé zprávy..zrovna včera jsem na tě myslela ,ale nemohla jsem tě najít spletla jsem si diskuzi,já jsem drbna a kecám kde mne napdane..to je mi moc líto a zárověn sem se lekla..vypadalo to tak slibně..slova utěchy asi nepomohou ,sama mám zasebou nespočet stimulací a dvanáct neuspěšných transferů a na výsledek třináctého čekám,mohu jen napsat,že to nesmíš vzdát,vyplakat se a jít dál..ten boj jednou vyhrát musíme

agneszka
18. sep 2013

@rokytka11 držím všechny palce ... 😉

agneszka
18. sep 2013

@rokytka11 ne netestila,necháme se překvapit..manžel zítra odjíždí na služební cestu tak udělám test a pošlu ho na výlet...doufám,že nepojede smutný

stastenka42
18. sep 2013

@agneszka drzim palceky na zajtra😀😀😀
@rokytka11 Takze od zajtra ta mozeme zasypavat tehuvirusikmi😀😀. @megie4 Zlaticko ako sa drzite? Uz je to ok?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre