Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

stastenka42
7. dec 2013

@misha83 maly je nadhernyy🙂🙂🙂🙂🙂 prajeme moc moc zdravicka malinkemu aj vam...zavidime,aj my uz chceme😀😀😀😀😀

rokytka11
7. dec 2013

@misha83 GRATULACE k Dominičkovi. Je NÁDHERNÝ !!!!!!!!!!!!!!!! Nechápu kdy jsi stihla porod? 😎 Ani jsem si nevšimla, že jsi tu tyden nebyla 😎 . Tak první mimi z naší várky je na světě 😀 .

misha83
7. dec 2013

@rokytka11 dekuji 🙂 , no jsem si jeden den odskocila do porodnice 😀 .

majka43
9. dec 2013

Dneska druhý screening, jsem zvědavá, jestli se dozvím co čekáme.

stastenka42
9. dec 2013

@majka43 drzime palceky a hned podavaj info😀😀😀

majka43
9. dec 2013

Tak jsme 20+0 odpovídáme 20+3, vážíme 364gr. a jsme naprosto v pořádku.

majka43
9. dec 2013

@stastenka42 Vypadá to na holčičku, ale jisté to není.

majka43
9. dec 2013

Na fotce máme krásnou nožičku, protože přes obličej měla ručičku.

stastenka42
9. dec 2013

@majka43 no krasna...a ako je velika? Nechcela sa ukazat? Robi drahoty ako ta nasa? Ale aspon mate fotecku😉😉😉

majka43
9. dec 2013

@stastenka42 Máme ty holky na váhu skoro stejně.

fidorka33
9. dec 2013

Ahoj holky tak po delší pauze jsem zpět ,čeká nás 16.12. KET a jsme rozhodnutí,že dáme tentokrát dvě embrya.Co by jste poradily , zabírá vínko nebo jiné rady od těhulek??? 😀 😀 😀 koření chili používám často ,tak že bych přidala to červené vinečko,popíjím kontryhelový čaj ,dnes jsem byla na UZ jsem 13DC a sliznice 8mm.každá rada potěší 🙂 přeji krásný večer 😉

majka43
9. dec 2013

@fidorka33 Já jedla feferonky, první tři dny 3 kusy, ale bylo strašný jít ráno na velkou, pak tři dny jenom dvě a pak jednu, nebo dvě denně.

fidorka33
9. dec 2013

@majka43 a to jsi baštila po ET nebo i před tím a asi čerstvé papričky co??, 😉

fidorka33
9. dec 2013

@majka43 nebo zavařené?? 😀

majka43
10. dec 2013

@fidorka33 První jsem si dala když jsem přijela z transferu a jedla jsem ty zavařené, kulaté. Syrové bych asi nedala. Vždycky jsem si namazala chleba s máslem a jednu na to rozpůlila. Tak se to dalo sníst.

stastenka42
10. dec 2013

@fidorka33 ja som to tiez papala,ale davala som ich normalne do jedla alebo miesto uhorky😉 kontryhel po vklade uz nepi nedoporucuje sa...

megie4
10. dec 2013

@majka43 Krásné miminečko!Hlavně,že je vše v pořádku.🙂

majka43
10. dec 2013

@megie4 Moc děkuju a jak se máš ty?

megie4
10. dec 2013

@majka43 My se máme zatím celkem fajn,až na krvácení dásní a brnění v rukách.Teď mám jít okolo 16tého na velký utz a do poradny,tak se zeptám,co mi na to doporučí.

fidorka33
10. dec 2013

Holky moc díky za rady 🙂

majka43
10. dec 2013

@megie4 Mě je zase pořád zle, teď mě už asi 5 dní bere žáha od rána do noci a dvě noci jsem i zvracela. Už by to mohlo přejít, je mě snad zle i po suchým rohlíku, ale hlavně, že mimčo je v pořádku. Už to nějak vydržím.

stastenka42
10. dec 2013

@megie4 tak to mam aj ja....na tie dasna akurat najmeksiu kefku a kvalitnu pastu..teraz mame vsetky sliznice velmi prekrvene a je to v tehu uplne bezne..co sa tyka brnenia tak zrejme miminecko je tak ulozene ze ti tlaci nervy..mna niekedy bolia aj prsty na rukach tak ze neviem chytit pohar🙂🙂🙂 vsetko vraj porodom zmizne..😀😀😀😀
@majka43 na tu zahu vyskusaj vypit cistu neriedenu stavu z citronu...

majka43
11. dec 2013

@misha83 Byl s tebou na sono srdíčka i manžel?

misha83
11. dec 2013

@majka43 Ano, byl🙂

majka43
11. dec 2013

@misha83 Dík, já právě nevěděla, jestli tam chlapi můžou.

sweetest
11. dec 2013

@majka43
@misha83
@stastenka42
Teda holky, to mi neuvěříte, co ten můj koumák manžel nevymyslel !! 😉 Už nějakou dobu přemýšlí jak nahradit angelsounds...přes různé aplikace a tisknutí mi tel. na bříško to dnes vymyslel. A stačila mu k tomu čtvrtka, handsfree bluetooth + pc 🙂 Čtvrtku sroloval do trychtýře,slepil lepící páskou, aby trychtýř držel a do jeho vrcholu zapíchl handsfree...naladil pc, já onen výtvor lehce přiložila na bříško a nastalo nahrávání. Po chvíli mi pustil záznam....a hle, slyšela jsem veškeré pohyby květáka 😀 😀 , který se zrovna probudil. No jsem zvědavá co na mě do konce těhotenství ještě vymyslí 😀 😝

sweetest
12. dec 2013

@majka43
@misha83
@stastenka42
Tak aby jste neřekly, že Vám neukážu svůj pupík 😉 😅 😅 Je to dnešní foto..19+5 😀

majka43
12. dec 2013

@sweetest Ty hubeňoure. Vždyť tam nic nemáš.

sweetest
12. dec 2013

@majka43 😀 😵 😵 😵

majka43
12. dec 2013

20+3

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre