Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

julinka87
6. mar 2012

@zojaaa tak se pěkně šetři těch 14 dní at si fit a máš na dalších 9 měsíců hooodně hooodně sil. Já mám příští středu laparku a hysteroskopii a za další dva měsíce to rozjedem. Akorát ted do toho marodim s kolenem, už druhý týden a do práce snad pujdu koncem března, noo a pak v květnu, nebo podle toho, jak se najde dárkyně,zas budu doma-v podstatě si do práce odskočím asi na 2 měsíce-ty mě asi v práci sežerou 😀 😀

zojaaa
6. mar 2012

@rosalu
jeden clearblue a este jeden, ale krabicku som uz zahodila a na pere s vysledkom neni nazov 😕

zojaaa
6. mar 2012

@julinka87
tak aj ty pekne odpocivaj s tym kolenom a nabuduci tyzden budeme na teba myslet 😎 😀

zojaaa
6. mar 2012

@kerkyra
a ako dlho po krvi ti idu robit utz??v ktorom tyzdni???

kerkyra
6. mar 2012

@zojaaa Po krvi za 14 dní,od ET za měsíc.Tak by to mělo být podle MS dárkyně 7+3tt.
Mám docela obavy.Už 2.týden špiním,sestra v CAR říkala,že to může být,ale nevím.Musím ještě týden vydržet.

zojaaa
6. mar 2012

@kerkyra
preco podla darkyne???
ja som mala menstruaciu na den presne s darkynou

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerkyra
7. mar 2012

@zojaaa já už nemenstruuju skoro 2 roky,od 35roků jsem už v menopauze ☹

zojaaa
7. mar 2012

@kerkyra
tak ti drzim palce, aby to spinenie rychlo ustupilo..... 😠
a ked si nemala este utz, tak ako ti zistili, ze mimi je jedno???

zojaaa
7. mar 2012

ahojte babulky, pripajam foto testu z dnesneho rana 😀 😀
vsetkym vam prajem taketo krasne //

kerkyra
7. mar 2012

@zojaa já ještě nevím,kolik jich je,právě na UZ čekám.Dnes už mi z toho špinění hrablo,tak jsem radši zkusila test a měla jsem taky dálnice.Jinak moc gratuluju k těm tvým //. 😀

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerkyra
7. mar 2012

@twininky Je to vážně super,velké DÍKY všem dárkyním..Po ET už mi vůbec nepřijde,že by ta vajíčka nebyla moje,nějak se mi to gumuje z hlavy 🙂 A co teprv až drobečka(y) uvidím na UZ a pak naživo 😀 😀 😀

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerkyra
7. mar 2012

@twininky a dávají ti něco na to špinění?Nebo doporučují jen klid?A co tulení?Doufám že nebudem celé těhu bez 😝

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerkyra
7. mar 2012

@twininky tak si myslím,že po UZ ascorutin taky vyfásnu.A uvidím,jestli nebude hematom,protože špiním už 2 týdny.Je to sice slabé,hnědé,ale stále. 😠

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerkyra
7. mar 2012

@twininky taky věřím,když jsme se dostali tak daleko,že máme mimísky v bříšku,tak to MUSÍ dobře dopadnout 😉

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rosalu
8. mar 2012

Ahojky @zojaa, @kerkyro a @twininko

Jak se Vám daří ?

zojaaa
8. mar 2012

@rosalu
ahoooj, ja idem zajtra do brna na vysetrenie 🙂)
rano krv a potom na zhodnotenie liecby a ultrazvuk 😀 😀 😀
baby myslite, ze na ult bude uz vidiet ci je to jedno mimi, alebo dve????

inak kazde rano si robim test, ci su tam naozaj // a nemiznu 😅 😅

rosalu a ty sa ako citis??? chces testovat skor???

brita
8. mar 2012

@zojaaa Myslim, ze uz by to mohlo byt vidno, lebo uz by malo vidiet dutinku, cize ak su dve, tak uvidis dve. Ale ak by boli jednovajecne, tak to este vobec nemusi byt vidno, lebo sa budu dve bubulky schovavat v jednej dutinke 🙂

kerkyra
8. mar 2012

@rosalu dnes poprvé po 14 dnech bez špinění 🙂 .Pomalu se blíží útery a UZ 😀
@zojaaa budu držet palce,ať máš pěknou dutinku(y).Chtěla bys raději 1 nebo 2 ?

zojaaa
8. mar 2012

@kerkyra
sama neviem 😕
keby som vedela, ze tehu by bolo bezproblemove, boli by zdravi, mali by normalnu porodnu vahu a ze by som to zvladala, tak aj dve 😀 😀 😀
keby to boli dvojicky, chcela by som dievca a chlapca.....keby bolo len jedno mimi - tak asi chlapca, kvoli manzelovi, aby mal svojho nositela rodu
😀
😀
pre maminku by to mohlo byt aj dievcatko 😎
ale na druhej strane sa bojim, lebo som nie moc velkej postavy...... len nech su zdravucki

zojaaa
8. mar 2012

@kerkyra
a ty budes mat len prvy ultz???
tebe v centre nerobili ult, ked ti brali krv???
lebo ja som podla kalkulacky len 4tt+1..........

kerkyra
8. mar 2012

@zojaaa UTZ bude můj první.Doktor neměl ambulanci,tak mě sestra objednala za dalších 14 dní.Byla bych klidnější,kdybych věděla,že je (jsou) mimi tam,de má (mají) být.Manžel by chtěl jedno,já dvě,ale bojím se komplikací s nedonošením apod..A pohlaví já radši kluka a manžel holčičku.Takže v každým případě bude někdo spokojený. 😀 😀 😀

rosalu
8. mar 2012

@zojaaa a @kerkyra moc Vám držím oboum palečky, ať je vše jak má být holky zlatý 😉
Já možná zkusím test o víkendu, uvidím ... bojím se. Zatím nemám žádné příznaky. Dneska jsem 6 den po ET.

lenuska8754
8. mar 2012

@diadiana ahoj, ja akurát som v 23tt a to len vďaka darcovstvu vajíčok.... pýtaj sa ak chceš niečo bližšie vedieť..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre