Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zojaaa
11. máj 2012

@rosalu
Tak to je super, ze uz ti to krvacanie ustalo. A ty si 12tt+4????myslela som si ze medzi nami je cca 5 dni.... 😨
A nevies aku si mala srdecnu akciu?

zojaaa
11. máj 2012

@anubis @brita
Ahojte kocky, nepamatate si nahodou aku ste mali srdecnu akciu okolo 13. Tyzdna, alebo aku mate teraz? Alebo nemate to napisane v tehu knizke?
Robim si taky prieskum, ci ta teoria so srdecnou akciou a pohlavim je aspon trochu realna.....

brita
11. máj 2012

@zojaaa Ahoj, v cca. 13 tyzdni sme mali 162 a 159 uderov za minutu. 😉

zojaaa
11. máj 2012

@brita 😀
Tak si mi nepotvrdila moji teoriu 😀
Aj moj muz tomu nechce verit, lebo tiež by mal najradsej aspoň jedného chalana..

anubis
11. máj 2012

@zojaaa
Ahoj,já 153,ale nenechaly jsme si říct pohlaví 🙂

anubis
11. máj 2012

@brita
Tý jo ted koukám,tobě ty tt taky pěkně letěj 😀 vše v pořádku?

zojaaa
11. máj 2012

@anubis
Tak to som zvedava...ja sa naopak neviem dockat kedy to uz budeme vediet a vidiet...musím vydrzat este 3 tyzdne a dufam, že sa to uz ukaze...uz by som mena chcela vyberat, ale nechce sa mi zbytocne vymyslat kombinacie dievca dievca, chlapec chlapec, dievca chlapec....kocik by som chcela koncom buduceho mesiaca objednat, sedacky a taak...a farebne by som to chcela nějak zladit, takze pohlavie chcem vediet....

pistaciaa
11. máj 2012

@zojaaa ja som sice z uplne inej temy, ale musim sa smiat ked citam o tej srdecnej akcii, lebo presne ako ty pises aj my cakame dvojicky a som teraz v 13tt a tiez maju srdecnu akciu 160 a viac a ja som pred tyzdnom vytasila na mojho muza tuto teoriu a on ma vysmial, ze to je hlupost a dokonca hned prvy trosku vedecky clanok, ktory nasiel to vyvracal :D, ale ja mu aj tak stale tvrdim, ze budu 2 baby :D

kytykenka
11. máj 2012

@zojaaa ahoj ja sice nemam darovane ale tiez som darovala a som po IVF z dvoch vajicok som cakala trojicky a tiez som vymyslala kombinacie co to bude 😀DDDD mena som mala vybrane 2x dievca a jeden chlapec to som si bola ista na sone v 16tt mi lekar povedal ze vidi prvu cikulku a potom to islo tri cikulky a aj tak bolo 🙂 meno pre chlapcov bolo vyberat tazke kedze sme chceli aj dievca ale v konecnom dosledku to je jedno chlapec dievca 😀 drzim, palce paaaaaa

clera
12. máj 2012

ahojky, tyto stránky pravidelně sledujia občas něco málo písnu., teď již týdn čekám po IVF s darovanými vajíčky jak vše dopadne. do včerejška mě moooc bolela prsa ale odedneška nic tak z toho nemam nejlepší pocit. jinak všem co čekají jako já přeji hodně uspěchu

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zojaaa
12. máj 2012

@clera
Drzim palce, dala si si vlozit dve?mala si predlzenu kultivaciu, blastocysty?

zeina62
12. máj 2012

@kerkyra ahojte baby, davno som tu nebola, vsetkym drzim palce, a hlavne tebe na ten KET nech to uz konecne sa podari, ja idem na to v pondelok 14 maja tak si ma aj predbehla , mne povedal doktor ze sliznica pekna narastla na 11cm ze to je dobre, neviem staci to? to mi vcera pozeral ultrazvukom a do pondelka mozno este narastie, budu mi rozmrazovat tri embria a dnes alebo zajtra mi daju vediet ze ako sa ujali tak dufam ze to vydrzia moje male 🙂) ale citim sa ovela lepsie ako prvy krat , nic ma nesvrbi ani brucho neboli tak hadam to bude dobre a som super naladena 🙂

clera
12. máj 2012

@zojaaa - nevím jak se to jmenuje ale u nich jsem je měla v úschově 4 dny pátý vkládaly. v pondělí to bude týden a nějak se to vleče. jsem čim dál víc nervozní. a tim jak je to poprvé s darovanými tak nevim jak to dopadne.

silvinka20
12. máj 2012

@zeina62 drzim ti palceky, ja som bola na ket minuly mesiac 26 teho, pozitivny vysledok, len som teraz zacala trosku krvacat tak mi nasadili lieky. Dufam ze aj tebe vyjde pozitivny vysledok.

zeina62
12. máj 2012

tak rozmrazovali mi 3 embria, s toho prezilo len jedno, a mala som v mraznicke este dalsie dva tak sme sa rozhodli ze este aj tie dva rozmrazime, a chvala bohu prezili, tak teraz mame tri pripravene, uz len aby pekne vydrzali do pondelka🙂 ale uz nemam e ziadne navyse v mrazaku ☹ dnes som bola super naladena a ked mi najprv volali ze iba jedno prezilo tak som normalne mala strach a zacala som citit stres, ale ked mi volali ze tie dalsie dva prezili tak ma to trochu pozbieralo. dufam ze ma uz nic nerozladi a ze na ten KET pojdem kludna a vyrovnana🙂

zeina62
12. máj 2012

@silvinka20 neboj sa , hadam sa to upravy a s coho asi si zacala krvacat?

clera
12. máj 2012

odpoledne jsem trochu pátrala na netu .. když mi vkládal mudr. v pondělí 4 denní bublinky kdy tak dochází k zahnizdění? počítá se těch 5-6 dne odedne transféru nebo odedne spojení v laborce?

rosalu
12. máj 2012

@zojaaa jj, byla jsem 12+4 tt a ta srdeční akce byla 161, že by holčička ? 😀
@clera moc ti držím palečky, ať brzo najdeš vytoužené // 😉
@zeina62 budu na tebe v pondělí myslet, teď už to musí vyjít 🙂
@silvinka20 hlavně odpočívej, já taky krvácela a hodně a nakonec se jedno mimi udrželo, držím palečky
@kerkyra jak si na tom ?

kerkyra
12. máj 2012

@zeina62 sliznici máš krásnou ,já měla 4dny před Ket 9mm.Mražáčci nám taky žádný nezbyli,tak musíme Doufat,že to konečně obou dopadne.zDržím pondělí pěstičky ,ať se pěkně zabydli dětičky 🙂
@rosalu jsem zatím v Klidu,vyjímečně neblaznim ,jako by mi bylo vše jedno.Dala jsem se do hackovani,3 kamarádky čekají mimina,tak jim aspoň něco pěknýho vyrobim a třeba budu pak hackovat i pro svoje.Na krev jdu 24.5.

silvinka20
13. máj 2012

@zeina62 tak to dufam aj ja, neviem z coho krvacam ale je to este v case pokial mam dostat kramy, moja sestra mala 3 mesiace kramy so svojou dcerou, tak dufam ze aj u mna je to len tak.

silvinka20
13. máj 2012

@rosalu dakujem, dufam aj ja.

zeina62
13. máj 2012

@rosalu dakujem ti moc 🙂

zeina62
13. máj 2012

@kerkyra dakujem ti velmi pekne tak zajtra idem na to , dufam ze nebudud ziadne komplikacie. a ty sa ako mas? co mas nove?

kerkyra
14. máj 2012

@zeina62 Držím pěstí pro štěstí,ať se miminka pěkně zabydli.Mě je od včera od večera nějak divně 😝 ,mám jakoby mořskou nemoc 😀 ,ale myslím,že 4 den po Ket je ještě brzo.Nebo že by?Jak dopadl transfer?A jaká byla embrya?Vkládali ti taky 2?

zeina62
14. máj 2012

@kerkyra ahojcek, tak uz som doma po transferu, islo to rychlo, embrika neboli az tak moc dobre , vkladali mi 3 embria, jedno 2 bunkove, 4 bunkove a 5 bunkove, neviem ako to dopadne, co si myslis?

zeina62
14. máj 2012

@kerkyra dufam ze to bude nemoc s tehotenstva🙂 veôlmi ti drzim palce

kerkyra
14. máj 2012

@zeina62 Tři embrya,to je zas o kousek větší sance,že se aspoň jedno chytí.Já měla,taky nachystany 3,ale v mým caru víc jak 2 nechtějí dávat,kvůli riziku vicecetneho tehu ,tak jednoho chudáka zlikvidovali.Taková škoda,když na příště už nic nezbylo.Hlavne že byl transfer v pohodě,já 1.et v pohodě a embryo se chytlo,1.Ket s bolestma a nechytilo se a 2.Ket jak po másle a ???-doufám že byl konečně úspěšný 😉 .Tak hezky odpocívej a pohlad bříško,ať se miminkum u tebe zalíbí.Co máš za léky?

zeina62
14. máj 2012

@kerkyra ja berem utrogestan a estrofem a este mi pichol dnes po transfere pregnyl. a berem vitaminy pre tehotne je tam aj kyselina listpova. ja dufam ze sa aspon jedno chyti. aj tebe dufam aby to vyslo uz , oddychuj aj ty 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre