Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

misha83
9. feb 2013

@pixie18 ☹ Je mi to hrozne moc lito, posilam spoustu sil, drz se!
@kerkyra Urcite to neznamena nic spatneho, ale kdyby jsi mela byt ve stresu, nebo ti bylo hur, urcite vyraz do car. Moc na tebe myslim a drzim pesti.

sambuca
10. feb 2013

😀 @kerkyra Kerky buď úplně v klídku, pamatuješ na mě? Psala jsem to sem denně, že furt špiním.. trvalo to s občasnou jedno - dvou denní přestávkou až do konce 9tt, takže v klídečku, jo! Za to já teď zase plaším, mám šílený bolesti v podbřišku a v bedrech, začalo to včera po teplé sprše a trvá do teď.. spousta holek to popisuje jako normální, ale až v takové míře se mi to normální moc nezdá. Sem tam mi do toho i ztvrdne bříško, no jsem přesvědčená, že takhle to bude už stále do kola až do konce těhu, tedy do porodu (snad v termínu). Stále se bojíme, všechny!! Každé to období nese svoje úskalí a neduhy, která nás stále znejišťují o správném vývoji miminka, ovšem musíme jim věřit!! Jednou se k nám vydala, tak nemají důvod předčasně odcházet.. 😉 aspoň tohle vyprávím sama sobě před spaním 😀

viki127
10. feb 2013

ahojte dievčatá, prosím Vás neviete mi niekto poradit, že asi tak ako dlho sa čaka na darovane vajíčka v helios Martin? Nam bolo povedane, že 6-9mesiacov, nema niektorá z vás podobne skusenosti, Ďakujem a držím všetkým palce

viki127
10. feb 2013

@luskacik16 ahoj ja mam podobny problem ako ty, cakame na darovane vajicka asi tak 2mesiace, my sme v heliose v martine, tiež by som si rada s niekym popisala o tomto.

pixie18
12. feb 2013

@misha83 vďaka. Som smutná aj z toho, že nemáme mrazáčikov ☹ po akej dobe je podľa teba vhodné ísť na darované opäť? Chcem teraz najbližšie vyskúšať ivf soft s vlastnými, lebo pri poslednom som mala 3 vajíčka, z ktorých boli 2 E, ale neuhniezdili sa. Pri mojom amh mensom ako 0,08 som bola za 3 velmi vdacna 🙂
Ty ideš v marci s DV čerstvými, však? My sme teraz vyskúšali zamrazené, tak keby som išla opäť do DV, možno by som vyskúšala čerstvé...

evitaa
12. feb 2013

@pixie18 My jsme byli na transferu 3 měsíce po sobě. V září s vlastními čerstvými, v říjnu s vlastními sněhuláčky, v listopadu s darovanými mraženými vajíčky. ET probíhal v nativní cyklu, takže bez předchozí stimulace sliznice. A do třetice se zadařilo 🙂

misha83
12. feb 2013

@pixie18 Rozumím, když jsou mrazácci, tak má člověk alespoň naději na příště. Ja mám také nižší amh než 0, 08 a bohužel vytvorim vždy jen jedno a navíc nedozrale. V RF ho sice umí nechat dozrát, ale nikdy se pak embryo z nej nechytilo. Ano, my jdeme na IVF s čerstvými DV, tak uvidíme.

nika009
13. feb 2013

@hope222 ja som tiez po neuspesnom pokuse nedostala druhy menzes, tak som zacala brat antikoncepciu. Potom bolo vsetko ako malo a mohli sme planovat dalsi pokus 🙂
@kerkyra spinenie po IVF ma vela bab. Moze to byt este z uhniezdenia. Ak by sa to ale zhorsilo urcite bez ku doktorovi. Ja som to mala v 7. tyzdni, zhorsilo sa to a mala som aj bolesti. Isla som na pohotovost a nasli mi v maternici takmer 5 cm hematom. Nakoniec sa vstrebal ale spinila som asi 5 tyzdnov.

monologue
13. feb 2013

Ahoj dostala jsem tady od vas 2 tipy na akupunkturu, Inspirita a TCM Clinic. Chci se jen zeptat jake mate zkusenosti s obojimi, rozhoduji se kam chodit (do obou chodit asi nema smysl.....) TMC Clinic ma cinskou lekarku, udajne se specializuje na otehotneni, Inspirita snad take.... tak pokud budete mit nektera nejake doporuceni, tip, ci jak vam kde pomohli, moc to ocenim. Jinak moc drzim palce vsem potencialnim a cekajicim i stavajicim maminkam )

kerkyra
13. feb 2013

@nika009 vim,ze spineni nemusi nic znamenat,ale pro me to jednou znamenalo zamlkle tehu a jednou mimodelozni,proto ten strach.Nastesti to bylo tentokrat jen slabe a trvalo 3dny.Pozitri uz jdu konecne na 1.ultrazvuk.Nemuzu se dockat.

misha83
13. feb 2013

@kerkyra Ono je to hrozne individualni, ja u mimodelozniho byla vevnitr plna krve a ven ze me neslo ani to spineni, tudiz jsem o tom nemela paru, dokud to nezacalo bolet. Urcite bude vse ok, na zitrek drzim moc pesti a jsem straaasne zvedava kolik jich tam bude 🙂.

kerkyra
13. feb 2013

@misha83 dekuju,ze drzis pesti,ale nejdu bohuzel zitra,ale az pozitri tj. v patek 😀

misha83
13. feb 2013

@kerkyra Aaaaa, tak držím pěsti na pátek! Ale tak lepší je drzet furt 🙂

pixie18
13. feb 2013

@kerkyra pridávam sa k držaniu palčekov na piatok. 😉

kerkyra
13. feb 2013

Holky diky.Ani nevim,co bych radsi videla jestli 1 nebo 2.Ale ze bude vse v poradku tomu tentokrat verim.

sambuca
14. feb 2013

@kerkyra budu moc držet palce na zítřejší UTZ.. odpo sem mrknu jak si dopadla, jsem zvědavá jestli budeš mít jedno nebo dvě miminka 🙂

lenusika
15. feb 2013

@kerkyra vsetko bude ok...musis si verit...a byt naladená na to.....uz si si vytrpela dost ako mnohe dievcata....
drzim palce som zvedava ci 1 alebo 2

saxana99
15. feb 2013

Ahojte, nam sa zazrakom podarilo 1 vajicko 🙂 a teraz sme boli na transfere, takze cakame 🙂

monologue
15. feb 2013

@saxana99 moc gratuluji)

sambuca
15. feb 2013

@kerkyra čekám tu napnutá jako špagát, tak hned jak přijedete domu, koukej nám sem napsat 🙂

zeina62
15. feb 2013

@kerkyra no kde uz si tolko ja sa uz tiez neviem dockat dobrych sprav, cakam na teba

zeina62
15. feb 2013

@sambuca ahoj ako sa mas? Co mas nove ako prebieha tehu?

sambuca
15. feb 2013

Ahojky, no zatím (klep klep) je vše snad v pořádku, bojuju pořád teda s bolestí hlavy, která přichází ve vlnách a vždy to trvá několik dní 😖 Ale dávám to jen s paralenem, nic jiného stejně ani nemohu! Jinak se musím pochlubit, včera jsme složili zálohu na kočárek.. je to posledních 5 volných kusů limitované edice v ČR, tak sme si museli pospíšit! Měla jsem ho objednaný v Malvíku, ale napsali mi, že bude až nejdřív za 5 měsíců, tak jsem zuřila, že budu muset upustit od svých nároků a koupit jiný.. ale nakonec se mi ho povedlo sehnat přímo od autorizovaného prodejce bugaboo. Za 14 dní ho přivezou, tak ho složíme u mých rodičů, do porodu mi nesmí do baráku!! Jinak příští čtvrtek jedeme do Genetu na UTZ ve 21tt a dnes jsem se tam objednala i na 4D UTZ. Ten budeme mít přesně za měsíc.. nemůžu se dočkat 😀 😀
No a co ty kočko, jak rostete.. musíš už mít pěknej pupíček, ne? Kdy jdete na další kontrolu, jsem fakt zvědavá co čekáš.. jestli to bude třeba páreček?! 😉

zeina62
15. feb 2013

@sambuca vies co brusko nemam az take velke take normalne, ja sa uz neviem dockat kym sa dozviem pohlavie, ty co cakas? My este kocik nemame ale uz oskoro hadam hej,a inac vsetko ok da sa

sambuca
15. feb 2013

@zeina62 my čekáme chlapečka.. teda alespoň to jako chlapeček vypadalo 😀 Ještě si to příští týden nechám potvrdit na velkém UTZ, ale jinak už z vesela nakupuju do modra, tak snad to nebudu muset měnit!

kerkyra
15. feb 2013

konecne jsem dorazila.Vse je v poradku,ultrazvuk nadherny,dostala jsem i fotku,na ktere jsou dve bublinky.Cekame dvojčátka 😵

zeina62
15. feb 2013

@sambuca hehehe to by bola sranda keby ze porodis dievcatko nakoniec 🙂 ale tak hadam dobre videli. Mozema sa ta opytat kolko ta vide ten bugaboo kocik?

zeina62
15. feb 2013

@kerkyra ja som to vedela ze to budu dvojcata supeeeeeeeeeeeeeeer, boze ja sa tak tesim 🙂)))))

sambuca
15. feb 2013

@zeina62 ta limitka Sahara vyjde na 30.000 Kč ale je krásná a bude se pak i dobře prodávat! Původně sem stůj co stůj chtěla Joolz, ale když mi tyhle 2 kočárky na živo předvedly prodavačky, bylo jasno!

zeina62
15. feb 2013

@kerkyra tak sa urcite musis hrozne tesit, boze vidis dockala si sa aj ty🙂 to najlepsia dnesna sprava

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre