Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

sambuca
15. feb 2013

@kerkyra no nekecej!!! Supéééér!! Moc gratuluju 😵

zeina62
15. feb 2013

@sambuca suber bugaboo su najlepsie ale pre dvojcata je to hrozne drahe az 2000 eur! To je moc

kerkyra
15. feb 2013

@zeina62 Radost je urcite dvojnasobna,jen se z toho nemuzu vzpamatovat,nejak tomu porad nemuzu uverit.

zeina62
15. feb 2013

@kerkyra tak sa ustipni a dychaj je to pravda 🙂)) boze ak budes preivat o ja tak ta caka obdobie plne zvracania teraz hehehehe

sambuca
15. feb 2013

@zeina62 no já taky když jsem ještě nevěděla, že to druhé miminko vzdá jsem chtěla bugaboo donkey pro dvojičky.. myslím, že hlavně u těch dvojčat je ta ovladatelnost a skladnost důležitá.. přece jen budeš tahat všechno x 2! Zkus sehnat někde na bazárku třeba.. vím že těch donkey moc není, ale jsou super!

zeina62
15. feb 2013

@sambuca kolko to vyde v cechach ten donkey?

julinka87
15. feb 2013

@kerkyra-Kerky wauuuu!!!! Gratuluju!!!! Super zprávičko-pěkně se opatruj mamino 🙂 😉

sambuca
15. feb 2013

@zeina62 komplet asi 40.000,- Kč

zeina62
15. feb 2013

@sambuca tak to je na rovnako vsade zhruba

misha83
15. feb 2013

@kerkyra Supeeeer, gratuluji k dvojcatkum!!!

kerkyra
15. feb 2013

@julinka87 @misha83 Děkuju.Máme toho ještě hodně před sebou,ale i tak jsem šťastná.

anubis
15. feb 2013

@kerkyra
No hurá...velká gratulace 😀

anubis
15. feb 2013
kerkyra
15. feb 2013

@anubis Honzíček je kouzelnej 🙂
Další kontrolu mám 1.3.To už by měla být srdíčka.Teda jestli nebudou stavkovat,zapomněla jsem se zeptat.

anubis
15. feb 2013

@kerkyra
Díky,je to zlatíčko 🙂 no a jaký jsou první pocity z dvou bubline?moc ti to přeju,je to nádherný být mámou a ty to budeš mít dvojnásobný 😵 a v soukromým centru asi stávkovat nebudou,né?

kerkyra
15. feb 2013

@anubis byla to sranda.Dr.mi jen rek-podivejte a natocil monitor a usmival se.a ja,ze vidim dve a on ze taky.od te doby mam na puse rohlik 😀 myslela jsem ze budou slzy vzdycky brecim i stestim a ja se jen rehtam 😀 .Ono me to prejde az se bubliny ukazou na svete.

anubis
15. feb 2013

@kerkyra
🙂 🙂 🙂

sambuca
16. feb 2013

@anubis to je nádhernej chlapeček 😵 přeju jenom to dobré!!

luca77
16. feb 2013

@kerkyra Gratuluji a užívej si tu dvojnásobnou radost 😉

zeina62
17. feb 2013

@kerkyra dobre ranko maminko, jak sa mas dnes?

gerdusha
17. feb 2013

Ahojte,chcela by som sa spytat,ci ste boli niektora na darcovske v reprofite.zaujimalo by ma,kolko vas to vyslo. Kludne aj do ip. Viem,ze maju na nete cennik,ale niedy tie ceny su odlisne,najma ak je zena ich niekolkorocnou pacientkou.

Vopred srdecne dakujem

kerkyra
17. feb 2013

@zeina62 ahoj,je to tak zvlastni,ze cekame obe dvojcata.Porad si to poradne neuvedomuju.Koupila jsem bublinam oblecky v neutral.barve,oba visi naproti me posteli na skrini a kdyz odpocivam,coz je skoro porad,na ne koukam,aby mi to doslo.Nevolnosti ani nemam,jen zizen a hodne spim.A jak se dari vam? Kdy se ti drobecci konecne ukazi,jakeho jsou pohlavi?Uz zacinas nakupovat vybavicku?

zeina62
17. feb 2013

@kerkyra to je prave ze super ze aj ty mas dvojcata, jednou ranou dve muchy, nam sa stale nechcu ukazat tk neviem ze co, nakupujem vsetko v neutralnej farbe,tak nic aspon nepokazim 🙂 len odychuj anjelik moj lebo ked sa nam narodia uz nebudeme moct odychovat 🙂))))

julinka87
18. feb 2013

Ahoj holky, jdu Vás všechny pozdravit 🙂 .
Po dnešním ultrazvuku- čekáme holčičku!!!!!! Bude to KRISTÝNKA 🙂 .
Mám velikou radost a jsem moc šťastná!! 🙂
Těhulky opatrujte se a všem snažilkám, hodně, hodně štěstíčka k malému uzlíčku/ům.
Ta snaha za to fakt stojí!!

evitaa
18. feb 2013

@julinka87 Gratuluju!!!!!!!!!! A v kolikátém týdnu Vám to řekli?

julinka87
18. feb 2013

@evitaa- Evi až dneska jsem ve 25tt, malá se nechtěla natočit 😀

evitaa
18. feb 2013

@julinka87 Tak to máme ještě čas.

kerkyra
18. feb 2013

@julinka87 moc gratuluju k holčičce 🙂 .Taky aspoň v jednu doufám...

staga
18. feb 2013

@kerkyra moc, moc ti gratulujem je to nadherne 🙂

julinka87
18. feb 2013

@kerkyra-kerky moc držím palce 🙂, já to něják vnitřně cítila, že čekáme holčičku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre