Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

silvinka20
29. máj 2012

@zeina62 presne neviem ani ja, len ze vraj sa nevyvijalo, ten druhy lekar mi aspon krv zobral a potom sa k tomu vyjadril, idem skusat dalej len tak sa toho miminka nevzdam!!! raz sa to musi podarit.

zeina62
29. máj 2012

@silvinka20 drz sa a nevzdavaj to, ty chodis do ktoreho centra?

silvinka20
29. máj 2012

@zeina62 do iscaru do bratislavy, a vzdat sa este nemienim, mam tam este 27 zamrazenych embryi, zajtra idem tam ze co teraz dalej.

zeina62
29. máj 2012

@silvinka20 a ku ktoremu doktorovy chodis?

silvinka20
30. máj 2012

chodila som k marsikovy, a teraz zacinam k lattakovej

anubis
31. máj 2012

@twininky
Čau skoro matko,tak co,budete chlapečka oblékat do růžové,nebo se ukázala malá křivochcalka?

twininky
31. máj 2012

@anubis ahoj Anubisku, hele jak sem říkala že tě následuju, tak si představ že i já mám placentu na přední straně, taky jako ty...je to možný???? 😀 😀 😀 hele schválně ty pohlaví nevíš, ale já jo a sem zvědavá jestli i pohlaví budem mít stejně, každopádně já už vim co mít budem a je to na 99,5% tak tipuj 😀

kerkyra
31. máj 2012

@reklamka jak dopadlo testování?Vůbec jsi se nám neozvala .Chci číst jen pozitivní zprávy 😉

anubis
31. máj 2012

@twininky
Hmmmm,jdeš fakt po mě 😀 takže pohyby taky takový tlumený?i když ufo není moc klidný,tak občas pořádnej kopanec cítím 😀 a jelikož si přeješ holčičku já chlapečka,tak nevím....ale nenapínej mě 😀 jo a měli jste ICSI nebo PICSI při oplodnění?

twininky
31. máj 2012

@anubis HOLČIČKÁÁÁÁ 🙂 🙂 no pohyby hodně tlumený jako sou ale ne moc a cejtila sem úplně první pohyb snad až ve 20tt 😠
měli jsme jen úplněj základ což tuším že je ICSI že??
a teda ty jedeš 30tt už??? hezky to letí co???? za chvíli rodíš, ty bláho...fakt to docela letí a co teď chodim do práce tak nad tím nepřemýšlím a utíká to víc 😉

anubis
31. máj 2012

@twininky
Budiž ti přáno,moooc gratuluju,ale já si počkám na chlapečka 😀 a my měli PICSI,tak přeci jenom nemáme vše stejný 😀 jj,letí to,11.6 jdu na poslední velký utz,19.6. nástup na MD,pak na předporodní kurz,sepsat porodopis a hurá na to 😀 jo a dostala jsem magnosolv-šumivý hořčík a magnésko-proti tvrdnutí bříška a křečím,to ještě nemáš,co?třeba za pár týdnů,při další KO 😀

twininky
31. máj 2012

@anubis jéé tak to je dobře ...aspoň máš třeba šanci na toho kluka 😀 no pěkně...křeče a magnosolv jo?? prosimtě od kterýho týdne to mám čekat??? 😀 😀 😀 😀

twininky
31. máj 2012

@anubis hele ale stejně je toho hodně co společnýho máme co??
jo jinak určitě sme měli ICSI, a pokud si měla PICSI tak je to jasný máš tam navíc P a to znamená že je to pindík
P(pindík)ICSI takže to určo bude kluk 😀 a my jen ICSI takže P chybí a je to teda holčička 😀 😀

anubis
31. máj 2012

@twininky
Tak ted jsi mě fakt pobavila 😀 😀 😀 a křeče zatím jen v noci,mravenčení už dobrý,a tak od 25-26tt ale nemusíš ode mě chytit každou blbost 😀 a třeba ti to napíšou jen jako prevenci-je to proti předč.porodu,i když ten mi ještě nehrozí 😎 a dnes jsem si udělala radost a koupila si lvíčkovou zavinovačku do autosedačky a dostala jsem od tchýně tašku malejch ponožtiček a punčocháčků,akorát vše v růžové a nebo modré-neutrální tam jsou asi 3kousky 😀 takže možná já budu dělat z ufa travestáka 😀 a kolik měříte a vážíte?a máš fotečku princezny?

twininky
31. máj 2012

@anubis jéé tak doufám, že mě teda ty křeče minou, když si měla to PICSI 😀 😀 😀 😀
no tak mi ty růžový pošli 😀
😕 😕 😕 no doktor mi jí nezměřil... 😖 ale jen zvážil a máme 440g říkal něco kolem 20cm ale to je odhadem, fotečky máme taky nic moc, jen hlavičku, není skoro nic moc vidět 😖 , takže mě to docela zklamalo a to sem za to ještě 100kč platila, ale chystám se na 3D tak třeba budou fotečky lepší 😉

reklamka
31. máj 2012

@kerkyra - ahoj, ano, mozem podat pozitivne spravy. tehu potvrdene z krvi. 😉

anubis
31. máj 2012

@twininky
Tak to je taky cvalda-my měly 430g a 25cm,,,jsem zvědavá na naše míry ted ve 31tt 😀 a nemůžu ti nic poslat,co když tam mám taky hojčičku? moje máma se tlemila,když jsem ji to ukazovala a říká mi,to mi nemohla zavolat?já bych ji řekla jakou barvu má kupovat 😀 jo a ještě mám dva kojící polštáře-jeden modrej a druhej růžovej 😀 asi byly v Německu v akci 😀 a kdy jdeš na 3D?my nebyly,protože by se nám zase ten exhibicionista zase předváděl a když už jsem to vydržela tak dlouho,tak už žádné pokušení...ale zvědavá jsem čím dál tím víc 😀

twininky
31. máj 2012

@anubis a to si byla kdy na to velkým UTZ?? no já ještě nevím kdy půjdu, my totiž máme ve městě 3D UTZ kdykoliv k dispozici, můžu tam přijít kdykoliv od 13h a počkat, takže se rozhodnu apojedu, ale je třeba to stihnout do 25tt, pak už se tam mimi nevejde celé, takže během těch 3 týdnů, no ale chci to jen kvůli fotce, takže uvidim...a pak kdyžtak pošlu když bude co 😉 mě malá moc nekope, asi je líná po mě 😀 😀 😀
hele a myslíš že ty kojící polštáře upotřebíš, já o něm ani nepřemýšlím totiž, jo a každopádně, když to teď bude kluk, tak příště třeba holka a tak se ti to bude hodit oboje 😉

anubis
31. máj 2012

@twininky
Myslím,že to bylo 21+2 a u nás je manžel akční,tak asi bude mrně po něm 😀 ve středu jsem byla s kamarádkou a dala si malou plzničku-hned po prvním loku následoval takovej kopanec,že mi málem zaskočilo 😀 ale jestli to bylo tím,že mu to chutnalo,nebo naopak,to netuším 😀 a tvoje princezna nereaguje ani na sladké?ale to asi přijde pozdějc,díky té placentě vepředu 😎 já už jsem KO jdu se umýt a k telce,tak zatím papa holčičky 😀

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerkyra
1. jún 2012

@reklamka tak to moc gratuluju a moc ti to přeju.Já si dám prez léto pauzu a pak znovu do boje 😉

reklamka
1. jún 2012

@kerkyra - dakujem. 🙂

hope222
3. jún 2012

ahojte , mozem sa spytat ? ma niekto skusenosti s darcovskymi vajickami v ISCARE Bratislava ? Aka dlha je asi cakacia doba? Dakujem pekne za akukolvek skusenost a odpoved .

reklamka
4. jún 2012

@hope222 - v Iscare ti neviem povedat, ale v GF sme cakali rok a zopar mesiacov, predpokladam, ze to bude tak zhruba rovnako. 😒 ☹

zeina62
4. jún 2012

@reklamka gratulujem ti k otehotneniu🙂 a chcela som sa ta opytat to sa ti podarilo v GF alebo inde?

reklamka
4. jún 2012

@zeina62 - ano, v GF🙂 dufam, ze vsetko bude postupovat ako ma. 🙂 14teho mam ist na sono.

zeina62
4. jún 2012

@reklamka super velmi sa tesim s tebou, a to bol tvoj prvy pokus?aky mas dojem s GF? a este som sa ta chcela opytat ci ty menstrujes normalne alebo nie?

reklamka
4. jún 2012

@zeina62 - pisem IP 😉

anubis
10. jún 2012

@brita
Ahoj těhulko,už jsi dlouho nepsala,vše OK?

brita
10. jún 2012

@anubis Ahoj moja, dakujem, mame sa dobre. 😉 Nic nove nemam, nastastie vsetko v poriadku 😉 Na kontrolu idem az o tyzden a pol a potom este aj na prenatalny utz, co sa robi v 30. tyzdni. Ty sa ako drzis s ufounkom? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre