Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

kerkyra
6. dec 2012

@luca77 dnes ocekavam dobre zpravy od tebe 😵 ,doufam,ze budes v tehu vlne pokracovat 😉

nika009
6. dec 2012

@hope222 ja osobne by som plny mechur neodporucila. Skusila som to pred prvym transferom, a skoncila som potom s poriadnymi bolestami 😖 (lebo som sa snazila neist hned po transfere na WC) Inak mi stacilo sa len trochu napit. Cervene vinko som pila hlavne pred transferom a v den transefru. Vela stasticka ti prajem 🙂

anubis
6. dec 2012

@hope222
Mě zas doporučily hodně pít před Et,ale myslím,že to má každý car jinak 😉 a když ti nic neříkaly,tak to neřeš 😵 a vínko jsem pila při stimulaci,ale moc to nepomohlo-sliznice narostla jen na 7,5mm...

sambuca
6. dec 2012

Taky přispěju svou troškou do mlýna, mě bylo řečeno hodně pít a když jsem si šla před ET jen umýt ruce, přiletěla tam za mnou sestra, že doufá, že sem nečůrala.. Je to potom líp vidět na UTZ ten katetr a místo, kam miminka dávají. Ale asi každej CAR bude mít jiné zvyky..

sambuca
6. dec 2012

Jo holky ještě jedna věc, chci se zeptat, kdy jste začaly vysazovat léky při zdárném otěhu? Já jsem dnes 9+1 tt a primář mi v úterý řekl, že mám krom Utrogestanu začít pomalu vysazovat Duphaston, Prednison i Estrofem.. Není to moc brzo?

kerkyra
6. dec 2012

Me nezavadej katetr s ultrazvukem ale se zrcadlama,tak proto asi nemusim byt napita.

evitaa
6. dec 2012

http://static0.asmira.com/photo/70/377870/forum...

Ten horní je z dneška odpoledne, ten dolní včera z ranní moči 🙂

evitaa
6. dec 2012

Od nějaký holčiny jsem četla, že po ET ji nepustili na WC, že ji cévkovali. To mi přijde přehnaný, my byli hned po ET a výsledek viz výše.

sambuca
6. dec 2012

@kerkyra to jo Kerky, to mě taky, zrcadla a pak katetr, ale za kontroly ultrazvuku přes bříško.. Když je plnej močák, tak děloha je vystouplá výš a je lépe vše vidět, tak mi to vysvětlila sestřička na sále.

kerkyra
6. dec 2012

@evitaa teda dneska uz mas krasny dalnice 🙂

kerkyra
7. dec 2012

Komu děkuju za srdíčko?

evitaa
9. dec 2012

@kerkyra To je ode mě - pro štěstí. Už jsi testovala?

kerkyra
9. dec 2012

@evitaa jeste jednou diky.Myslela jsem,ze vydrzim s testem do krve,ale mevim,nevim.Nejdriv ale tak 12.den tj.ve stredu.Jak se ti dari? Co tehu priznaky?

evitaa
9. dec 2012

@kerkyra Celkem v pohodě 😉 . V po nebo v út se jde na krev! Teď se pídím po informaci, kdy by mělo být vidět srdíčko. Vychází to zrovna tak hloupě kolem svátků. Ráda bych měla klidné Vánoce s tlukoucím srdíčkem 🙂

kerkyra
9. dec 2012

@evitaa moc drzim pesti,at je hcg pekne vysoke.

hope222
9. dec 2012

Ďakujem za všetky radY,dnes mi volala laborantka,že mám prísť zajtra na vklad s plným mechurom,takze už viem,čo a ako.dufam,že vklad prebehne ok a zajtra budem mat už aspoň min.dvoch krpcekov v brusku😉

kerkyra
9. dec 2012

@hope222 HODNĚ ŠTĚSTÍ.Přeju,ať se embryjka pěkně zakousnou na 9měsíců 😉

luca77
10. dec 2012

@hope222 Držím palce, ať je vše v pořádku 😉

luca77
10. dec 2012

Ahoj, já jdu zítra na krev. Sestřička mě uklidňovala, že ty testy můžou být někdy i falešné a že je nejlepší si počkat na krev. Tak zítra mezi 7 - 7:30h a pak jdu domů a budu si volat. No, tak uvidíme 😉 Při nejhorším aspoň oslavím můj svátek, rozhodně se nehodlám z toho hroutit a budeme zkoušet dál zřejmě až v lednu, teď už to asi nestihnem. Ještě máme 4 sněhuláky 😉

hope222
10. dec 2012

Tak dievcata,uz mam potom a v brusku dve blastocysty.zial,hladko to nepreslo,mechur sa zdal prazdny a tak som este tam vypila plus 3 litre vody a na operacke som to ledva udrzala.hned po vklade som uz musela cikat,lebo by ma rozdrapilo a tak dufam,ze to nejak nevadi dokelu.nuz,nemohla som inak a uz to neovplyvnim.stalo sa to aj vam niekomu,ze hned po vklade ste isli na wc a az potom na lozko?

evitaa
10. dec 2012

@hope222 Po 15 minutách, domácí testy pozitivní a zítra budou výsledky krve.

zeina62
10. dec 2012

@hope222 ja som pri vklade nemusela mat plnymechur a tiez som bola hned cikat potom a v pohode som tehotna, takze neboj a klud ak sa to ma chytit tak sa to chyti 🙂

evitaa
11. dec 2012

13. den HCG 402 Holky, myslíte, že to dost vysoké?

consti
11. dec 2012

Ahoj, jen k tomu plnému močáku...Já čekala na IUI a jak jsem byla nervozní, tak jsem už nešla na WC a doktor se mě pak ptal jak to, že mám plný močák. Tak jsem se pomalu začala omlouvat, ale on, že ne, že to je právě dobře, že to mnohem líp vidí na tom ultrazvuku a že jen chtěl vědět, jestli jsem se o tom někde dočetla a šla schválně s plným močákem, že je to tak lepší 😉 . Nicméně močák nemočák, IUI nevyšlo a teď čekám na výsledky druhého IUI. Všem držím palce!! 😵

kerkyra
11. dec 2012

@evitaa Kráásné hcg , gratulace veliká 🙂 .Kdy jdeš na ultrazvuk?

evitaa
11. dec 2012

@kerkyra Právě je mi to divný, že prý mám radši v pátek znovu přijít na krev. O utz zatím nepadlo ani slovo 😨

silvinnka
11. dec 2012

@hope222 ahoj,je to o.k ,ked si sa bola hned po vklade vycikat...ja som mala vklad dvoch blastocyst,na stole po vklade som necakala ani chvilu,zoskocila dolu,isla sa poriadne vycikat a o 15. minut domov 🙂 ...teraz namna pozeraju dve ,krasne 6. mesacne babulky 😉

jada1
11. dec 2012

@evitaa je to super, gratulujem 😵

zeina62
11. dec 2012

@evitaa ahoj ja som mala na 10 den okolo 300 a cakame dvojcata🙂

zeina62
11. dec 2012

baby mna uz od buduceho tyzdna caka znizovanie a na ten dalsi tyzden vysadenie liekov, tak sa bojim co to somnou urobi☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre